Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

przez perla86 29 gru 2010, 14:54
Nio wlasnie a mnie czesciej boli zoladek :( ja mam codziennie stres boje sie ze to wszystko przerodzi sie w depresje bo co chwila placze :(A masz tez tak ze niejeszpol dnia a potem jesc jak jest lepiej??

przez sunset 29 gru 2010, 14:55
perla86, no oczywiście, że w końcu zaczynam jeść. Gdybym nic nie jadła przez te dwa tygodnie to zniknęłabym z powierzchni ziemi.
sunset

przez perla86 29 gru 2010, 14:56
Zjadlam dwie kromki z szynka swojskacos musze jesc echh

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kitty341 29 gru 2010, 14:57
przeżyłam noc!! i nie swędziało!!! a tak się bałam.. ale wczoraj było mi przed snem tak niedobrze.. tak się bałam że będę wymiotować (a mam emetofobię), otworzyłam okno na maxa, leżałam nie ruszając się z miejsca, wzięłam 2 tabletki Rapacholinu na brzuch i przeszło.. a już tak się bałam :why: ale dziś też nie czuję się najlepiej, może się czymś zatrułam?! ech.. masakra.
a gdzie idziecie na Sylwestra? ja mam przebieranego, i nie mam zadnego pomysłu w co się przebrać..mam jedną spódnicę z lumpa różową a'la królewna, i może coś do tego dobiorę.. wczoraj przeszłam wszystkie pobliskie lumpeksy ale nic nie ma WRRRRRRR!!
"Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie".
Chcę czasem ulec niebu gwiaździstemu!

przez perla86 29 gru 2010, 14:58
Sunset a mi chodzi oto ze np jakmasz te odruchy to zawsze dasz rade jesc bo ja musze odczekac jakis czas

przez sunset 29 gru 2010, 15:00
perla86, mimo wszystko jem na siłę, bo tak bardzo chcę przytyć.
sunset

przez perla86 29 gru 2010, 15:04
To ja bym troche to zwymiotowala bonie raz chce jesc sila ale to zwymiotuje nie zawsze to zalezy

[Dodane po edycji:]

Czemu przy nerwicy dochodza nowe co chwila objawy tez dlamnie interesujeace to jest.

przez joakar4 29 gru 2010, 16:02
kitty341 napisał(a):przeżyłam noc!! i nie swędziało!!! a tak się bałam.. ale wczoraj było mi przed snem tak niedobrze..

No widzisz, wszystko ok. Może się czymś faktycznie zatrułaś, ale teraz tez jakaś taka grypa panuje, znajomy mi opowiadał, że u niego w pracy połowa ma grypę jelitową.
Ja w tym roku na sylwestra idę do kuzynki, która robi wieczór panieński. Kompletnie nie wiem co ubrać, ale zawsze zostaje mi to co w zeszłym roku, bo skład gości będzie inny. :smile: A nie mam nastroju na zakupy.
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta...

przez olinelka 29 gru 2010, 16:04
Ewelinka! Potwierdzam słowa Asi: psychiatra mi powiedział, że przy nerwicy lękowej czy depresji zawsze samopoczucie gorsze jest rano. Sama go o to pytałam , bo ja zawsze rano najgorzej sie czułam(czasem i teraz). Jak miałam te swoje najgorsze stany to też tam miałam , że nic zjeść nie mogłam i to potrafiłam przez cały dzień zjeść tylko kanapkę i to wmuszałam w siebie. potem mnie żołądek bolał i wymiotować mi się chciało.
Może teraz mój żołądek "odchorowuje" skutki tak silnego stresu? Już sama nie wiem dlaczego mnie boli przy ucisku. I jak wciągam brzuch to też mnie poniżej mostka boli :why:
kitty341 mnie też dziś nie swędzi :uklon: czasem tylko zaswędzi. A może w Święta za dużo zjadłaś + nerwy z powodu swędzenia i stąd mdłości? Ja w Śylwestra idę do łóżka z żarciem i piciem i filmami. I chłopem :mrgreen: . Mieliśmy iść gdzieś pobrykać ale tak mi ostatnie miesiące tego roku dały w kość że jestem wypompowana i chce mi się poleżeć i nadrobić zaległości filmowe.

Asia, to żadnego chłopa nie będzie na imprezie? A mialam nadzieję, że poznasz jakiegoś lekarza albo przynajmniej studenta medycyny :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: oczywiście takiego,który nie bedzie się uganiał za pielęgniarkami i bedzie miły i uprzemie będzie wyjaśniał Ci wszystkie Twoje wątpliwości zdrowotne a przy okazji nam :mrgreen:

brzuch mnie swędzi...

przez joakar4 29 gru 2010, 16:27
Aneta Jak o tym myślisz to swędzi, też tak mam.

No niestety chłopów na sylwestrze nie będzie, chyba, że ktoś striptizera zatrudni :D

No, przydałby nam się lekarz. Ja bym chciała chirurga onkologa poznać.Kulkę by mi sprawdził. :lol:

Ale opowiem Wam co ostatnio słyszałam w autobusie:
Siedzą przede mną dwie dziewczyny (tak. ok 18-19lat) i jedna mówi do drugiej, że chciałaby mieć fajnego męża najlepiej lekarza albo prawnika. To ta druga jej radzi, żeby się pod szpitalem albo pod sądem pokręciła tak ok. 15 jak z pracy wychodzą. :smile: I wtedy odwraca się taka starsza pani i mówi: Dziecko niech cie ręka boska broni się tam kręcić - jeszcze kryminalistę spotkasz albo chorego jakiegoś np. z chorobą weneryczną :lol:

przez olinelka 29 gru 2010, 16:32
joakar4 napisał(a):

Ale opowiem Wam co ostatnio słyszałam w autobusie:
Siedzą przede mną dwie dziewczyny (tak. ok 18-19lat) i jedna mówi do drugiej, że chciałaby mieć fajnego męża najlepiej lekarza albo prawnika. To ta druga jej radzi, żeby się pod szpitalem albo pod sądem pokręciła tak ok. 15 jak z pracy wychodzą. :smile: I wtedy odwraca się taka starsza pani i mówi: Dziecko niech cie ręka boska broni się tam kręcić - jeszcze kryminalistę spotkasz albo chorego jakiegoś np. z chorobą weneryczną :lol:

Ale mnie ubawiłaś Hahahahahahaha , leżę normalnie... hahaha!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Asia a nie możesz się pod szpitalem trochę pokrecić około 15 jak z pracy wychodzą?? :lol: :lol: :lol: :lol:

przez joakar4 29 gru 2010, 16:48
To będzie moje postanowienie noworoczne - chociaż dwa razy w tygodniu rundka pod szpitalem :lol: :lol: :lol:

przez olinelka 29 gru 2010, 16:57
joakar4 napisał(a):To będzie moje postanowienie noworoczne - chociaż dwa razy w tygodniu rundka pod szpitalem :lol: :lol: :lol:

hahaha! A może ja też pochodzę trochę? Co prawda chłopa mam ale może chociaż kumpla jakiegoś znajdę :mrgreen: ?

ucho mnie bolało przed chwilą :( jakoś inaczej niż zwykle :(

przez joakar4 29 gru 2010, 16:58
Najlepiej pod centrum onkologii :D

Ucho mi się cały dzień zatyka i to oczywiście to koło tej kulki :(

Sortuj wg