Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

przez joakar4 28 gru 2010, 21:49
kitty341 ja tak miałam :D Dokładnie tak samo, tylko że ja tego nie drapałam. To jest nerwowe na pewno nie masz ziarnicy. Świąd nie jest wczesnym objawem tylko wskazuje na nawrót, albo na większe "zaawansowanie" choroby. I to jest straszny świąd, taki z ranami do krwi, potem zostają blizny. I gdybyś miała świąd związany z ziarnicą to twoje węzły byłyby widoczne gołym okiem. A masz chociaż powiększone?

A taki świąd jaki Ty masz jest objawem nerwicy. :lol:
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta...

przez olinelka 28 gru 2010, 22:27
Noooo, dziewczyny mowię Wam... kurde, jak czasem sobie przypomnę to jeszcze potrafie przywołać ten zapach w pamięci :shock:
kitty341 na pewno nie masz ziarnicy. Mnie też tak swędzi. Raz w jednym miejscu, za chwile w drugim, za chwilę w trzecim itd. Pewnie to od ogrzewania i wysuszenia skóry
Asia a nie wiesz czy ten świąd to się nasila w tych chorobach czy od razu jest taki mocny że aż do krwi? Czy stopniowo się nasila?

przez perla86 28 gru 2010, 22:40
a mnie boli ząb :(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez joakar4 28 gru 2010, 22:40
Chyba od razu jest taki silny. Ale Wy nie macie ziarnicy. :!: :!: :!: Zobacz Aneta ile my już z tymi węzłami walczymy, w takim czasie już byłaby gorączka, osłabienie, poty nocne i nic nie ma. :D

przez Zuzia00 28 gru 2010, 22:54
Cześc. Witam was, jestem nowa na forum, ale podczytuje was dosc regularnie. Tak jak wy cierpię na tę hipochondrię, dosc długo juz z małymi przerwami. Niestety tak zle jak teraz jeszcze nigdy nie było. W tej chwili mam taką malutka kuleczke na wewnatrznej stronie policzka i mysle, ze to guz. Zrobiła mi sie taka dosc twarda krostka na udzie ( narosl ) - rak skory. Mam tez taki kłucia w skroni no i oczywiscie mysle ze to guz mózgu. Nie potrafie o niczym innym myslec jak tylko o tym, ja juz tak w ogóle to mam takie mysli, ze ok mam raka bo na pewno któres z tych dolegliwosci jest tym co sobie wmawiam.
Wybieram sie do psychiatry, ale wczesniej chyba musze isc do lekarza jakiegos aby potwierdził te moje przypuszczenia lub je wykluczył. Tylko po prostu wstyd mnie bo u każdego w okolicy juz byłam z czyms takim podobnym. Bo cóż z tego jak bede leczyła sie a to zostanie nie sprawdzone i te mysli beda do mnie wracac.
Naprawdę nie daje juz rady, nawet tu boje sie pisac , bo boje sie ze mi napiszecie ze nie wiem na pewno cos tam gdzies mam.....

przez perla86 28 gru 2010, 23:13
Zuzia00 napewno ci nic nie jest to glupie n erw probuje rzadzic serio My tez tu przechodzimy kuleczki itp

[Dodane po edycji:]

kurka wiece znowu zaczelam sie martwi c to swoja pacha bo obok tego jakas chrostka sie chyba robi kij wie :why:

Wiecie znowu mnie ranoboli brzuch :( niemoge jesc mam tak co pare dni i trzyma pare dni juz nie daje :( taksie boje ze to r:( z jakimis przerzutami :why:

przez olinelka 29 gru 2010, 12:36
Zuzia00 no to witaj w klubie...Do psychiatry jak najbardziej i jak najszybciej bo hipochondria może się przerodzić w straszne stany lękowe(wiem z własnego doświadczenia) i bedziesz się tak nakrecac że już sama ze soba nie wytrzymasz... Ale nie to że ja Cię straszę. Broń Boże.Tylko jeśli podejrzewasz u siebie hipochondrię to lepiej z tym do psychiatry. Mnie pomógł :D Chociaż leki do końca wszystkiego nie załatwią. Ja szukam psychoterapeuty. Bo się jeszcze potrafie nakręcić i to mimo zażywania lekarstw(chociaż nie jest to takie straszne jak było). Piszesz , ze z tymi naroślami , kulkami byłaś już u kilku lekarzy- i co oni na to? . Nie bój się nas! Jesteśmy tutaj wszyscy tacy sami! :D

Na pewno Ci nic nie jest. To tylko nerwica. Albo aż nerwica :(

Ewelina! Przecież to na pewno tylko jakieś pryszcze albo inne gówienko, na pewno nic poważnego!!!! A brzuch Cię boli z nerwów. A jak nie masz pewności to idź z tym brzuchem do lekarza. Mówiłam Ci, może jakaś bakteria ale nawet zetVi Ci napisała, że to na pewno od nerwicy. Ale iść do lekarza możesz, bo nerwicę tez trzeba leczyć , ale idx z tym brzuchem , uspokoisz się. :D

Asia ja właśnie się od kilku nocy znowu pocę i mam całą klatkę piersiową mokrą.... :why: :why: :why: Ale mnie już przestało swędzieć :uklon:

plecy mnie właśnie swędzą :-|

przez perla86 29 gru 2010, 12:46
oj Anetka juz nie wiem ide 2 marca do gastrologa watpie zeby jakas bakteria bo juz dlugo tak mam. Cały czas ino :why: zeby jesc niemogla:(
Kiedys juz dawno jak czytalam zakazane stronytobyla wypowiedz jednej dziewczyny na temat jej mamy ze miala wymioty biegunke schudla bolalo ja biodro dawali lekarze jej tylko leki przeciwbolowe a jak trafila do szpitala to bylo za pozno okazal sie r z przerzutami :why:

przez joakar4 29 gru 2010, 12:55
Aneta ja też ostatnio się w nocy obudziłam i miałam całą klatkę piersiową mokrą, ale tak dziwne bo tylko tam się spociłam. Pewnie z powodu ogrzewania w domu.

Moja babcia była dzisiaj u lekarza i okazało się, że ma raka. :(

przez perla86 29 gru 2010, 12:58
Asia współczuje cie trzymaj się.

przez olinelka 29 gru 2010, 13:30
O rany Asia ...przykro mi bardzo. Mogę zapytać co to za typ tego raka? Ale przecież rak to nie wyrok więc na pewno są jakieś szanse na wyzdrowienie.
Ewelinka to dobrze że idziesz do gastrologa. Ja kiedyś miałam helikobacter pylori i schudłam i rzygałam jak kot przez ta bakterię. I nie czytaj zakazanych stron :nono:

przez perla86 29 gru 2010, 13:41
Anetka tez mialam 6 lat temu ta bakterie. TYlko ja nie wymiotuje odruchy okropne mam i przez to zjesc nie moge
KOlezanki mowia zemoge byc w ciazy haha

przez Madzialenka 29 gru 2010, 13:49
Tabletki pomogły,ale co jakiś czas mam nawroty.Każdy najmniejszy ból wywołuje u mnie straszliwy lęk,ze to coś poważnego.Zazdroszczę tym ,którzy żyją sobie normalnie nie martwiąc się niczym.Pozdrawiam!

przez joakar4 29 gru 2010, 13:53
Dzięki Dziewczyny. :smile:

Nie wiadomo jaki to typ raka. Babcia kilka lat temu była w szpitalu - zrobili jej wszystkie badania i markery nowotworowe ca. Ona wskazują na nowotwór jajnika, jelita, płuc itd. Babcia miała ten marker bardzo wysoki i ogólnie anemię i złą morfo. Ale porobili jej wszystkie badania, usg, tk, rtg. Kilku onkologów ją oglądało i nic nie znaleźli. Więc lekarze stwierdzili, że to jakiś stan zapalny bo ten marker jest bardzo nieswoisty. Ale teraz już babcia się, źle czuje ma kłopoty z żołądkiem i była dzisiaj u lekarza, pomacał ją i dał skierowanie do szpitala. Powiedział, ze wg niego wtedy nowotwór był utajony, a teraz ten brzuch jej tak spuchł i zrobił się twardy i kaszle i wg już są przerzuty. Moja babcia ma 84 lata i w tym wieku to rak już jest wyrokiem.

Ewelina Ty już masz tak długo te mdłości, że już byś dwójkę dzieci urodziła :D

Sortuj wg