Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

przez sunflowerseed 28 gru 2010, 17:54
Olinelka, a może zaczęłaś używać nowego proszku do prania albo płynu do płukania? Mnie kiedyś wyskoczyła na udach wysypka i swędziało całe ciało, zmieniłam proszek i było ok :)

Wiem, żę nie powinnam się przejmować, ale mam wrażenie, że te bóle były kiedyś inne. Może teraz to już objawy guza, a wcześniej był zwykły ból :( zwariować można :/

przez joakar4 28 gru 2010, 18:17
sunflowerseed Niedawno miałaś badania i nie masz guza, a nawet gdyby był to na tyle mały, że nie byłoby objawów.
Nie martw się :smile:

Aneta "ziarniczy świąd"? Też miałam. Czy to wygląda tak: kilka sekund swędzi noga, jak przestanie to ręka i tak po kolei? Ja tak miałam to z nerwów. Napięcie nerwowe jakoś musi znaleźć ujście - lekarz mi powiedział. Ja miałam nawet tak, że jak mi włosy twarzy dotknęły to swędziało, myślałam, że zwariuje.
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta...

przez olinelka 28 gru 2010, 18:44
Nie zmieniałam proszku...I nie mam wysypki... Mnie swędzi jakoś tak że od wczoraj rece, potem nogi a potem brzuch i wszystko naraz. Ale nie cały czas.I zewnętrzna strona dłoni. Pomyślałam ,że może to od ogrzewania , że skora przesuszona? Ale się zaczynam denerwować bo się spociłam w nocy.... A przy tych wszystkich ziarnicach to jest wysypka czy nie ma? Kurcze się denerwować zaczęłam... :zonk:

[Dodane po edycji:]

sunflowerseed te bóle na pewno nie sa inne i na pewno nie masz guza mózgu. To tylko nerwica. To tylko poj...nerwica.

Asia czytałam w tv o Twojej awarii prądu :D Czytałam bo na pasku. I napisali, że częściowo zreperowali(to pewnie u Ciebie zreperowali :mrgreen: )

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez joakar4 28 gru 2010, 18:58
Nie masz ziarnicy. Ja miałam to samo, też nie swędziało cały czas, jak zaczęłam coś robić ale na powietrzu, to przechodziło. A potem przeszło nawet nie wiem kiedy. Ale czasami też mnie coś tak zaswędzi. To nie jest od ziarnicy. :smile:

przez olinelka 28 gru 2010, 18:58
I napisali , ze jutro nie będzie u Ciebie wody, ale prad będziesz miała , zebys mogła swobodnie korzystać z internetu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

A myślisz że to może być przesuszona skóra??? Bo ja mam nadzieję...

przez joakar4 28 gru 2010, 18:59
U nas to nie wina awarii, zapowiadali wyłączenie od tygodnia. Wymieniają od wakacji przewody i słupy.

przez kitty341 28 gru 2010, 18:59
o rany!!! Witajcie po swietach! zagladam tu bo.. w nocy sie caly czas budzilam bo mnie wszystko swędziałO!!! patrze a olinelka ma to samo!! kurcze, tez strasznie sie boje tej ziarnicy :why:
"Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie".
Chcę czasem ulec niebu gwiaździstemu!

przez olinelka 28 gru 2010, 19:00
A te białaczkowo-ziarniczo-chłoniakowe świądy to jakie są??

kitty341 to w takim razie jak Ty też to masz to może jednak obwiniajmy sezon grzewczy? Teraz mnie szyja swędzi....

przez joakar4 28 gru 2010, 19:02
Może być wina przesuszonej skóry albo zapalenia końcówki nerwowej (czyli z nerwów). Jak miałam świąd to pytałam lekarza od czego i powiedział mi, ze z nerwów.

Teraz się ogrzewa mieszkania i jest suche powietrze więc może i przesuszona skóra. Weź kąpiel z płynem nawilżającym i się mocno balsamem wysmaruj.

przez olinelka 28 gru 2010, 19:02
Wykonałam szybki macanko- węzły sie chyba nie powiększyły :uklon: :uklon: :uklon:

Ale chyba przy TYCH chorobach to jakoś inaczej swędzi?????? Tzn jakoś tak mocniej i w ogole? Czy nie? Nie chcę zaglądać na zakazane strony...

przez joakar4 28 gru 2010, 19:04
Przy białaczce też swędzi? Dobrze, że wcześniej nie wiedziałam. Przy ziarnicy tak swędzi, że aż ma się rany i krew leci od drapania. Więc Wy tego nie macie :!: :!: :!:

Też mnie wszystko zaczęło swędzieć. :smile:

przez olinelka 28 gru 2010, 19:09
A nie. To ja się do krwi nie drapię. A skąd Asia wiesz o tej krwi od drapania? Na pewno tak jest??

przez joakar4 28 gru 2010, 19:12
Do tego codziennie rano boli mnie gardło i zaczyna mi się katar. Ciągle kicham i oczy mi łzawią. :( Jak kiedyś byłam u laryngologa bo miałam zapalenie krtani i mówiłam mu, że czasami rano boli mnie gardło to powiedział, że to dziwne.

Aneta Z zakazanej strony. Tam na ziarnicy można wyszukać co cię interesuje i był wątek o swędzeniu i ludzie pisali, że to świąd taki, że aż masz blizny po drapaniu.

przez sunflowerseed 28 gru 2010, 19:17
Dziewczęta, bardzo fajne jest to, że wszyscy się tu tak dobrze rozumiemy :) ostatnio rozmawiałam ze znajomym o moich dolegliwościach, i on stwierdził :jasne, zrób sobie badania, nigdy nic nie wiadomo... -> najgorsza rada, jaką można usłyszeć :/ na wieść o moim szeregu badań prawie zabił mnie śmiechem ;]

A ja mam radę taką: pamiętajcie, że żadna choroba nie daje odosobnionych znaków, najczęsciej występuje seria powiązanych ze sobą objawów :) sama o tym dobrze wiem, szkoda, że nie potrafię sobie wbić tego do głowy...

Sortuj wg