Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

przez perla86 27 gru 2010, 23:23
Asia różnie jest zalezy od dnia nie raz chwile mnie nie bola kiedys chcialam na przeswietlenie nogi to mi lekarz nie chcial dac:/

przez joakar4 28 gru 2010, 01:00
Wydaje mi się, że gdyby coś działo Ci się z nogami to z jedną, a nie z dwoma naraz. I dlatego nie dał Ci skierowania.
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta...

przez perla86 28 gru 2010, 01:30
Nie mam pojęcia w każdym bądź razie dał mi wtedy skierowanie na morfologie i tam było OB potas itp limfo mono bazo granulocyty i mowi ze jest dobrze ze to moze miec podloze psychogenne ale kurka co ma nerwica do nóg nie mam pojecia :bezradny:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Madzialenka 28 gru 2010, 13:20
Witam! Ja od paru dni także cierpię na uporczywe bóle nóg,takie rwanie.Oprócz tego jestem od dwóch tygodni zaziebiona,boli mnie gardło i głowa i zaczynam sie bardzo tym martwić czy to nie jest nic poważnego. Temperatury nie mam,ale czuje sie jakbym miała wysoką goroczkę :cry: Miesiąc temu miałąm robioną morfologię i wszystko ok,10 miesięcy temu tomografie głowy i też wszystko dobrze.Od kwietnia biorę bioxetin i citronil,które powinny zapobiegac objawom somatycznym.Nie wiem czy przestały działać czy to jakaś poważna choroba?Proszę o rady :(

przez olinelka 28 gru 2010, 14:34
Ewelinka! Jak to co ma nerwica do nóg? Od nerwicy może Cię boleć wszystko.
Madzialenka każdego z nas chyba bolą nogi.Ja też czesto czuję "rwanie" joakar4 napisała, że nogi maja prawo boleć bo noszą codziennie cieżar całego ciała. Moga też boleć od kregosłupa, niektórzy cierpia też na tzw. zespół niespokojnych nóg, może to byc tez niedobór magnezu i może też to być ból związany ze zmiana pogody. Piszesz , ze jesteś od dwóch tygodni przeziębiona i źle sie czujesz- może przejdź się do lekarza i powiedz też o bólu nóg jeśli Cię to niepokoi. Powinno Cie to uspokoić.
Asia, nieźle z tym prądem u Ciebie, też kiedyś tak miałam . Nawet włosy mi dęba stawały jak miałam w pobliżu rękę :mrgreen:
A mnie od wczoraj swędzi skóra na ramionach :why:

[Dodane po edycji:]

I uda mnie swędzą! I jeszcze przedramiona!! :why: :why: :why: :why:

i głowa chyba trochę :why:

przez perla86 28 gru 2010, 14:52
Madzialenka nie przejmuj sie gardłomnie też boli rano zawsze potem przechodzi sama nie wiem od czego :bezradny: moze byc od suchego powietrza.

Anetka skóra cie może swędziec ma tez prawo mnie nie raz zaswędzi :)

Madzialenka a pomogły ci te tabletki? Ja mam jeszcze katar ciagly nie ze sie ze mnie leje ale zatkana dziurka tez rano i kurka biore sol do nosa sama nie wiem tez mnie to denerwuje. ech

przez nunika 28 gru 2010, 16:02
Ja w takim razie jestem mistrzynią w wynajdowaniu sobie chorób a spektrum nerwobólów mam bardzo szerokie , teraz się z tego śmieje ale fakt jest taki że gdy tylko mnie coś zaboli to ja już przypisuje sobie najgorsze choróbska i to niestety tylko pogłębia te bóle .Niestety prawda jest taka że można sobie wmówić chorobę ale można też ;pozytywnym myśleniem pozbyć się dolegliwości :)

przez olinelka 28 gru 2010, 16:30
nunika napisał(a):Ja w takim razie jestem mistrzynią w wynajdowaniu sobie chorób a spektrum nerwobólów mam bardzo szerokie , teraz się z tego śmieje ale fakt jest taki że gdy tylko mnie coś zaboli to ja już przypisuje sobie najgorsze choróbska i to niestety tylko pogłębia te bóle .Niestety prawda jest taka że można sobie wmówić chorobę ale można też ;pozytywnym myśleniem pozbyć się dolegliwości :)

Wszyscy tu jesteśmy naprawdę nieźli. Gdyby ktoś prowadził ranking dot. naszych "chorób" na jakie zapadamy zaledwie w przeciągu miesiaca ( potem te choroby przechodza i pojawiaja się nowe) to ciekawe kto by wygrał? :mrgreen:
A co do pozytywnego myslenia.... cieżko jest pozytywnie myśleć jak dopada Cię "choroba"...
Brzuch mnie teraz swędzi :why: :why: :why:

przez perla86 28 gru 2010, 16:33
a mnie znowu brzuch boli było pare dni spokoju kurka wkurza mnie to.
Mam do was pytanie jak sadzicie czy len w tabletkach ma takie same dzialanie jak len mielony boniebylo tego pierwszego i sie zastanawiam

przez olinelka 28 gru 2010, 16:52
perla86 napisał(a):a mnie znowu brzuch boli było pare dni spokoju kurka wkurza mnie to.
Mam do was pytanie jak sadzicie czy len w tabletkach ma takie same dzialanie jak len mielony boniebylo tego pierwszego i sie zastanawiam

A na co ten len?

przez perla86 28 gru 2010, 17:11
inaczej siemie lniane dobre na zoladek

przez joakar4 28 gru 2010, 17:19
Hej. Cały dzień nie miałam prądu, a jutro ma nie być wody. Zwariować można. :evil:

Ewelina wydaje mi się, że len w tabl ma takie same działanie jak ten zmielony, ale na 100% pewna nie jestem.

Ja bym chyba wygrała ranking chorób, bo bardzo się obecnie boję nowotworu kości (mięsaka). Jakoś te ślinianki mi przeszły nie wiadomo kiedy. :bezradny:
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta...

przez sunflowerseed 28 gru 2010, 17:40
Witajcie, wszystkiego dobrego po Świętach :) często tu zaglądam i widzę, że nadal walczycie z lękami chorobowymi, tak samo, jak ja. U mnie klasycznie - guz mózgu :( od kilku dni jestem mocno przeziębioba, biorę antybiotyk i czuję się taka przymulona, do tego boli mnie głowa :( wydaje mi się, że ciagle boli mnie głowa, nie wiem, na ile to prawda, a na ile tylko moja imaginacja :( powtarzanie sobie, że jestem pod stałą opieką neurologa i miałam dwa MR głowy w kończącym się roku (wszystkie świetne) nic nie daje :( najchętniej wykonywałabym MR co miesiąc, no ale wiadomo :( ech, boję się :(

przez olinelka 28 gru 2010, 17:44
sunflowerseed to jeśli MRI wychodzi świetnie to nie bój się :D
SWĘDZI MNIE!! :why: :why: :why:

Sortuj wg