Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

przez mateusz1010 23 gru 2010, 20:39
Pamiętajcie :) Jutro zero o chorobach i dolegliwościach :nono: . Najlepiej proponuję jutro zbojkotować forum :D

przez joakar4 23 gru 2010, 20:48
Pamiętamy. Jutro pewnie i tak nikogo tu nie będzie. I jutro też nie czytamy zakazanych stron i się nie macamy. :D
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta...

przez perla86 23 gru 2010, 22:03
spoko :tel2:

[Dodane po edycji:]

Wesołych Świąt wszystkim Życze :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez olinelka 24 gru 2010, 14:40
Awarię miałam!!!! Internetu!!!! Cały wczorajszy dzień !!!1 I kawałek dzisiejszego. Pomalowałam pazury , czekam aż wyschną i wlazłam. Wiem , ze dziś miało nas tu nie być ale musiałam wejść żeby złożyć Wam życzenia. Dużo dużo dużo zdrowia i zdrowia. I spełnienia marzeń!No i zdrowia oczywiście :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Po zakazanych dziś nie chodziłam, nie macałam się, temperatury też nie mierzyłam :mrgreen:
WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!

przez mel89 24 gru 2010, 14:55
ZDRÓWKA Kochani!!!! :* :)

przez joakar4 24 gru 2010, 15:18
Ja też chciałam dzisiaj wejść tutaj, ale do południa forum nie działało.

Wesołych spokojnych świąt Kochani i przede wszystkim zdrowia.

Ja się dzisiaj też nie macałam :D

przez olinelka 27 gru 2010, 13:14
Cześc dziewczyny i chłopaki :D Jak po Świętach? Mam nadzieję, że chorób ubyło a nie przybyło?
Ja sobie naciągnęłam mięsień przy kręgosłupie i spać nie mogłam , ale juz mi przeszło. W Świeta troche mnie szczęka szczypała i ucho pokłuwało ale próbowałam się nie wkręcać :D . Przeszło. Tak się najadłam w te Święta , że już sama nie wiem co mnie bolało, czy mięsień naciągnięty, kregosłup, czy to żołądek, nerka , wątroba czy po prostu z obżarstwa. W sumie było fajnie, tylko wczoraj zaczęłam przeglądać gazety i trafiłam na wywiad z pewnym reżyserem i w każdym zdaniu padało słowo rak. Wkur... się niemiłosiernie bo znowu zaczęłam o tym myśleć. W nocy juz się kręcilam, miałam nieprzyjemne sny i w ogole. Gazeta w śmieciach a ja znowu zaczęlam się zamartwiać czy na pewno jestem zdrowa :why: Staram się o tym nie myśleć ale wiecie jak to jest....
Gadałam w Święta z bratowa na temat naszej przypadłości(bratowa też hipochondryczka), a moj brat podsłuchał i mówi o swojej żonie: ona codziennie ma jakiegoś raka. Poleciłam jej nasze pogaduchy... Mam nadzieje, że jej to pomoże a nie nakręci bardziej...
No dobra co tam u Was???

przez sunset 27 gru 2010, 13:22
We wigilię kuło mnie ucho haha. Teraz jak przeczytałam, Twój post olinelka, to aż zachciało mi się śmiać :)
sunset

przez joakar4 27 gru 2010, 13:59
Hej.
u mnie święta w miarę spokojne pod względem chorób do wczoraj. Kiedy to na obiedzie mój wujek wyjechał ze swoim kolegą, który ma mięsaka kości. I zaczęło się od małego guzka na kości. To ja oczywiście zaraz o swojej kulce pod uchem pomyślałam, która wcale nie jest taka twarda jak kość i do kompa. Ale u mnie to raczej nie to. I dałam spokój. Wytłumaczyłam sobie, że przecież dwóch lekarzy i radiolog to macało i nikt mi nie kazał iść dalej

przez perla86 27 gru 2010, 15:19
hej dziewczyny a mnie pod pachą zaraz pod skórą wyszła jakas malutka kuleczka moge ja wziasc do ręki chycic bo jest zaraz pod skora boje sie ze to wezel :why: nie wiem czy od dotykania boli czy cosboze :(

przez sunset 27 gru 2010, 15:22
perla86, takie coś mogło Ci wyjść na przykład od depilacji. Kobiety często coś takiego mają. To nie jest nic poważnego.
sunset

przez perla86 27 gru 2010, 15:23
olinelka ja sie boje ze to wezell:( nie wiem jak to odroznic nie jest to w dole pachowym tylko mnie to wyszlo dwadni temu ale dwa dni temu sie nie goliłam :why:

[Dodane po edycji:]

sorki miało byc sunset :)dzisiajjestem niedociumana hehe

przez sunset 27 gru 2010, 15:27
perla86, ale nie musiałaś się golić dwa dni temu. To nie wychodzi od razu. Po prostu podczas golenia podrażniłaś sobie skórę, użyłaś może antyperspirantu, i zatkały Ci się kanaliki. Mówię Ci, że kobiety często mają taką przypadłość, więc nie masz się czym denerwować. A jeżeli na prawdę się martwisz to jutro z samego rana idź na badania krwi, morfologia i CRP. Możesz je zrobić prywatnie, to nie są drogie badania.
sunset

przez perla86 27 gru 2010, 15:29
Ja po goleniu zawsze uzywam cos pod pachy w zelu mam akurat. Kurka a wezla daloby sie wziasc chycic i pod skora jest zaarz czy na powloce :(

Sortuj wg