Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

przez joakar4 22 gru 2010, 22:30
Mnie tam przy grzybicy piekło, swędziało i miałam takie serowate upławy pierwszego dnia.

Mel jak go dopiero zamówiłaś to pewnie przyjdzie razem z wynikiem cytologii. :D Ale ja bym chyba sama tego nie sprawdzała.

Ewelina jak masz dobrą cytologie to nie masz powodu do obaw. Pewnie jak mówi Mel jakaś infekcja.
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta...

przez perla86 22 gru 2010, 22:32
mel ale ja cyto mialam w maju a plamienia tez mialam i kwietniu mi sie zdarzyly i lutym aleterazzdarzyly mi sie w 17 dc tylko ja taknie duzo brazowego nazywam plamienia tak przeczytalam kiedys a mel nadzerke to ma duzo kobiet nawet nie raz znika po ciazy :tel2:

przez mel89 22 gru 2010, 22:36
Ewelina, mogłaś tak słyszeć, bo kiedyś nadżerki się wypalało a nie mroziło, a przy wypalaniu robią się blizny, które potem mogą utrudnić poród. Teraz już się nie wypala tylko np. wymraża i wymrażanie nie powoduje bliznowaceń. Małych nadżerek się zwykle nie usuwa tylko obserwuje i przy dobrej cyto nic się z nimi nie robi; leczy się stan zapalny jeśli tak jesy, a jak stan zapalany jest wyleczony to b. duże prawdopodobieństwo że nadżerka sama zniknie :) Nie bój żaby. Nadżerkę ma co 4 kobieta w tym kraju.

Asia, a mnie tylko piecze to i wyszły w cyto poprzedniej bakterie, więc pewnie jeszcze nie zeszło.. ale ja robię irygację tym srebrem koloidalnym co wybija 650 szczepów bakterii i dlaczego nie pomaga? :why:

Ueee, i weź nie przypominaj mi tych wyników, ja mam nadzieję że nie dostanę telefonu od mojej gin po świętach, bo tak się z nią umówiłam że ma do mnie zadzwonić jakby cyto źle wyszła :(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez perla86 22 gru 2010, 22:49
mel ale baketrie tez ma duzo kobiet wiec nie masz sie czym martwic. Ja wiem ze duzo kobiet ma nadzerke i zyje z tym jak bylam w lutym i maju to byla taka sama nie wiem jaka jest teraz. Ja juz bylam ztymu gina w listopadzie zenie raz zamiast okresu mam brazowe zrobil mi usg i dal jakis lek tob yl drugi ginekolog bowczesniej bylam prywatnie ale to samo stwierdzil ze usg dobre wiem ze wiele kobiet kilkalat zmaga sie z takims czyms ehhh

przez joakar4 22 gru 2010, 22:51
Na pewno nie będzie do Ciebie dzwoniła. Twoja cytologia wtedy była dobra to i teraz będzie. Zobaczysz :D
Może to srebro potrzebuje więcej czasu zanim zadziała.
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta...

przez perla86 22 gru 2010, 22:55
własnie mel twoja cytologia napewno bedzie oki tezbym sie musiala martwic ze mam cos nie tak z cyto jesli mam nadzerke :)

przez mel89 22 gru 2010, 22:56
Ewelina, więc nie masz się czym martwić, co nie ? Może ja Cię trochę moją nerwicą szyjkową zaraziłam :(
Aha, a ja miałam cyto kiedy nie było nadżerki, a teraz jest :(

Asia, trzymam Cię za słowo :D ktoś z resztą musi wierzyć za mnie w te dobre wyniki..
A srebro potrzebuje 6 minut żeby dobić bakterie. Więc nie wiem, może jest ich za dużo i muszę porobić jeszcze trochę czasu.

przez perla86 22 gru 2010, 23:18
NIO ja mialamw maju cyto a w lutym juz mialam nadzerke i w maju byla taka sama jak w lutymale terazmoze byc inna i przez to :bezradny: tak sama nie wiem ehh

przez sunset 22 gru 2010, 23:22
jak tak czytam te wasze posty, to odnoszę wrażenie, że perla za bardzo się nakręca. Dziewczyno, przecież to jest aż nienormalne. Żadna z dziewczyn, nie ma aż tylu dolegliwości co Ty, żadna. Tobie codziennie dochodzi coś nowego. Tak nie można...
sunset

przez perla86 22 gru 2010, 23:36
sunset nie nakrecam sie z tym akurat bo z problemami ginekologicznymi mialam jakis problem zawsze tylko nie pisalamze wszystkim po co ale jak mel cos podobnego miala topisalam jej ze nie jest ztymsama zreszta to forum jest podobno od wyżalania sie nie prawda i zoruzmienia drugiej osoby nie wiem mel Asia i Aneto czy ja cos zlegopisze??bonie rozumiem tego troche

przez sunset 22 gru 2010, 23:40
perla86, ja nie napisałam, że coś złego tutaj z siebie wyrzucasz. Po prostu wydaje mi się, że Ty strasznie się nakręcasz, jak żadna z nas. Przeczytaj swoje poprzednie posty. W żadnym nie widziałam, abyś napisała, że czujesz się lepiej. Takim postępowaniem na pewno nic nie zdziałasz. Na pewno nie poczujesz się lepiej, ani nie pozbędziesz się tej pier*dolonej hipochondrii. Ja po prostu dobrze Ci radzę, nie krytykuję Cię, bo to nie w moim stylu.
sunset

przez perla86 22 gru 2010, 23:43
jak nie pisze tzn ze dobrze sie czuje akurat dzisiaj do poludnia bylo oki potem jakos plecy mnie troche bolaly ale poszlam z mezem do miasta przeszlo nawet i teraz tez jest oki ale mysli i tak zostaja :mhm:

[Dodane po edycji:]

byc moze zle zrozumialam :)

przez sunset 22 gru 2010, 23:59
perla86, ja na prawdę nie pisałam tego w złej wierze. Chcę po prostu, abyś przestała choć na chwilę się tym zadręczać. Nie warto. Życie Ci ucieka. A Ty za bardzo się nakręcasz. Nie można tak.
sunset

przez perla86 23 gru 2010, 00:07
sunset ale ja mam takie chwile ze nie mysle ale to ciezko jak kazdemu :hide:

Sortuj wg