Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

przez olinelka 17 gru 2010, 14:17
daria007 właśnie wczoraj miałam ochote to zrobić, ale jednak jescze chyba za wcześnie, żebym czytała moje posty sprzed kilku tygodni. Jeszcze boje się , że przypomnę sobie wszystko i znów wróci to koszmarne uczuci. Jeszcze chwila, i zajrzę do archiwum.

przez perla86 17 gru 2010, 14:20
Anetka ale ja sie niczym nie denrwuje zjadlam i po jakms czasie niedobrze mi sie zrobilo :( przeciez to nie normalne zeby tak czesto brzuch bolal :why:

przez olinelka 17 gru 2010, 14:20
paradoksy dziekuje za podpowiedź. Z jakiego regionu kraju jesteś?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez joakar4 17 gru 2010, 14:21
paradoksy powiem Ci, że liczyłam na to, że ten lekarz mnie wysłucha i coś poradzi. nie wiem po co przyjął mnie między pacjentami skoro widać było, ze mu się spieszyło bo cały czas zerkał na zegarek. Ale wiadomo przed świętami każdy grosz się przyda. Przecież to oczywiste, że nie chciałam, żeby potwierdził mi moje choroby. Ale czytając opowieści dziewczyn o wizycie u psychiatry, to wyobrażałam sobie to zupełnie inaczej. Lekarz je pocieszył, że po lekach będzie lepiej, a mój kazał mi czekać aż mi się pogorszy. Spytałam go czy powinnam pójść na terapie i on uważa, że nie ma takiej potrzeby. I teraz sama powiedz, czy to był dobry lekarz.

Ewelina brzuch cię boli z nerwów, bo na pewno nie jest to żadna choroba.

[Dodane po edycji:]

Dla mnie chyba tez za wcześnie na czytanie starych postów.
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta...

przez perla86 17 gru 2010, 14:25
przy biał wiem ze wątroba powiększona i boli :why:

ale dodatkowo mam nudnosci :(

przez joakar4 17 gru 2010, 14:28
Ewelina
1. Wątroba sama z siebie nie boli.
2. Jak możesz mieć białaczkę skoro masz dobrą morfologię. To jest niemożliwe.

przez perla86 17 gru 2010, 14:35
jak sie powiekszy to boli :( tez niemam pewnosci czy to watroba nieboli :(

przez joakar4 17 gru 2010, 14:42
Jeśli wątroba się mocno powiększy (naprawdę mocno) to boli to na co ona uciska, ale sama wątroba nie boli.
Zapewniam cię, że nie masz białaczki. :smile:

Ja jestem uzależniona od portali plotkarskich i właśnie wyczytałam, że Nergal miał mieć dzisiaj przeszczep, ale kurier ze szpikiem utknął w zamieci śnieżnej w Niemczech. Straszne :(

przez togolina 17 gru 2010, 14:51
olinelka - zarejstrowałam się do psychiatry na NFZ na 4.01.2011 r. Zobaczę jak mnie potraktuje, jak bedzie źle to idę prywatnie...
Muszę zapodać sobie jakies leki bo oszaleję .....
Tak mnie głowa rozbolała koło nosa, skroni i karku że wziłęłam Nurofen Ultra Forte... To od tego myślenia, macania się, uciskania w szukaniu guza....
To przez co my przechodzimy to sa tortury i każdy postronny człowiek, którego to nie dotyczy nie jest w stanie sobie wyobrazić jaki to wielki ból dla duszy.....
Ostatnio edytowano 17 gru 2010, 14:53 przez togolina, łącznie edytowano 1 raz

przez olinelka 17 gru 2010, 14:51
Ewelina! Na pewno nie masz białaczki. Brzuch Cie z nerwów boli, ale żeby sie uspokoić to idź do lekarza. On Cie zbada a Ty sie uspokoisz.
Asia. Na pewno nie tak powinna wygladać wizyta u psychiatry, który chce pomóc. Lepiej idź do tego drugiego. Bo jeśli rzeczywiście leki Ci nie są potrzebne, to przynajmniej powinien Ci zaproponować np. terapie jakas u psychologa czy cos innego. Albo przynajmniej doradzić co masz robic z tymi lękami i hipochondrią. Jak ja chodzę do mojego to nigdy, przenigdy nioe mam poczucia, że on chce już skończyć wizytę i że się spieszy(chociaz inni pacjenci czekają) . Pewnie masz racje , ze przed Świętami każdy grosz się przyda a to konował jakiś był :evil:

przez togolina 17 gru 2010, 14:53
perla86 - wątroba nie powiększona nie boli, mój młody przy mononukleozie miął powiększoną wątrobę i śledzionę i wyszło to w badaniu USG i nic nie czuł.... Lekarka zaleciła wtedy diete lekkostrawną.... ale nie miał żadnych objawów bólowych....

przez olinelka 17 gru 2010, 14:58
togolina napisał(a):olinelka - zarejstrowałam się do psychiatry na NFZ na 4.01.2011 r. Zobaczę jak mnie potraktuje, jak bedzie źle to idę prywatnie...
Muszę zapodać sobie jakies leki bo oszaleję .....
Tak mnie głowa rozbolała koło nosa, skroni i karku że wziłęłam Nurofen Ultra Forte... To od tego myślenia, macania się, uciskania w szukaniu guza....
To przez co my przechodzimy to sa tortury i każdy postronny człowiek, którego to nie dotyczy nie jest w stanie sobie wyobrazić jaki to wielki ból dla duszy.....

togolina
Do 4 niedaleko, ale może przynajmniej idź do lekarza pierwszego kontaktu, żeby do tego 4 dał Ci jakieś uspokajajace , przeciwlękowe, tak na chwilę dopóki nie dotrzesz do psychiatry. Bo sie wykończysz! A przed nami Świeta. I masz racje. Ten, kto tego nie czuje, nie przeżywa i nigdy nie miał takich mysli jak my nigdy tego nie zrozumie.
Asia kurcze, ja tez czytałam o tym Nergalu , że dziś przszczep ale nie wiedziałam ,że ten kurir ze szpikiem utknął w zaspie. Cholera jasna. I co powiedzieli? Że kiedy bedzie ten przeszczep?

przez joakar4 17 gru 2010, 15:05
Olinelka nic nie powiedzieli konkretnego, tylko, że są pełni obaw ale i dobrej myśli.

http://www.pudelek.pl/artykul/29163/szp ... eszczepem/

togolina spróbuj z tym lekarzem ogólnym może ci przepisze jakiś lek uspokajający, albo chociaż Cię uspokoi.

przez perla86 17 gru 2010, 15:08
Anetka ja sama nie wiem bo to mi sie powtarza :( bez sensu zeby co drugi prawie dzien brzuch bolal :(

togolina a ja n awet nie wiem czy mam powiekszona :(

a teraz czuje co jakis czas kłucia po prawej stronie :( :why:

Sortuj wg