Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

przez milano3 12 gru 2010, 12:12
sunset - dokładnie. Mnie też czasami kusi, ale już teraz wiem, że to samo zło. Dlatego radze wszystkim - przestańcie buszować po tego typu stronach. Będzie trudno, bo to jest jak z uzależnieniem, ale da się.
Najdłużej kochamy tych właśnie, co nas porzucają. Może dlatego, że czujemy w stosunku do nich coś w rodzaju wdzięczności.
Michał Choromański (1904 - 1972)

Pomocy, pomocy, pomocy !
Czuje zbliżające się życie,
Kiedy wszystko czego teraz pragnę to
...śmierć

przez paradoksy 12 gru 2010, 13:42
ale się, dziołchy, nakręcacie nawzajem :mrgreen:
codziennie tu zaglądam a tu parę nowych stron tematu
paradoksy

przez perla86 12 gru 2010, 14:06
Ja znowu mam czarne wizje :( wstałam i bolało mnie kolano kostka pierw jedna noga potem druga jakas slabosc w rekach :why:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez joakar4 12 gru 2010, 14:11
Ewelina nic Ci nie jest, przecież jesteś dokładnie przebadana.

paradoksy my tu nie próżnujemy i stron przybywa. :lol: Jak palec?

milano3 napisał(a): Będzie trudno, bo to jest jak z uzależnieniem, ale da się.

Kurcze zawsze myślałam, że jak będę miała uzależnienie to będą to papierosy ew. zakupy, ale nie strony medyczne. :lol:
Ale faktycznie, czasami kusi, żeby sobie coś sprawdzić, ale i tak mam poprawę bo już najczęściej to olewam. A teraz zablokowałam sobie strony medyczne i na drugim kompie i jest dobrze :D
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta...

przez perla86 12 gru 2010, 14:17
Asia to nie jest takie proste :( Jak codziennie te same miejsca bola jakis czas plecy mnie nie bolały i na nowo :why:

przez paradoksy 12 gru 2010, 14:28
Asiu, palec żyje :mrgreen: trochę ropy dziś z niego wycisłam, mam lekki obrzęk, ale jest coraz lepiej, nawet na siłę go potrafię zgiąć :mrgreen:

za to teraz załatwiłam się zatokami i to już nie jest moja hipochondria - mam je co roku, więc jestem pewna że to znowu to... także parę dni w łóżku spędzę
paradoksy

przez perla86 12 gru 2010, 14:30
A mnie jeszcze w dodatku brzuch co drugi dzien boli :why: idzie sie wykonczyc :(

przez paradoksy 12 gru 2010, 14:31
perla86, zjedz czekoladę na lekką poprawę humoru a na brzuch weź sobie jakiś termofor czy gorącego chłopa :mrgreen:
paradoksy

przez perla86 12 gru 2010, 14:39
[b]paradoksy [/b to nie jest mocny ból ale odczuwam go mecze sie juz ale wydaje mi sie ze to przez cala sytuacje bop caly czas sie boje ze jestem chora i nie wiem czy wrzodow sie nie nabawiłam :(

[Dodane po edycji:]

powiedzcie a pryznerwicy moga byc bole kostki kolana nie wiem łokci ja sie strasznie boje :(

przez joakar4 12 gru 2010, 15:07
paradoksy to super, że z palcem lepiej. No jak to zatoki, to lepiej przeleżeć.
Ewelina przy nerwicy może wszystko boleć. Mnie cały wrzesień bolało tak jak ciebie, kostka, kolano 9ale tutaj to mi torbiel znaleźli tak ze nie wiem), łokcie, nadgarstki, łydki. Kilkusekundowe kłucie i przechodziło. Nie wiem czy to było następstwo przeziębienia, które przechodziłam czy nerwica. Ja myślałam, że to toczeń. :mrgreen: W każdym razie jak zrobiłam morfo i poza lekkimi odchyleniami w limfo i granulocytach nic mi nie było to przeszło.
A brzuch to Cie może z nerwów boleć, mnie też lekarz ostatnio na usg straszył, że się przez te czytanie stron medycznych wrzodów dorobię :mrgreen:

przez perla86 12 gru 2010, 15:13
Mnie to sie juz ciagnie od lutego i w miedzy czasiemialam 5 morfologie robione. Z tego osatnia koncem sierpnia a ja ju zmialam te bole i bylo w normie wszystko :why: czemu tak jest ze jedni maja codziennie bole a inni co jakis czas :why: ale ja ciagle mysle zer to bial :why:

Jeszcze co jakis czas powraca mi katar i tu sa wizje :( nie wiem czy tez przy bial sie jest bladym goraczke sie pewno mam nie mam tego akurat ale co po niektore objawy mam :why:

powiedzcie czy za kazdym razem jka robicie morfologie macie takie same wskazniki czy sie zmieniaja o iles tama el sa w normie :(

przez joakar4 12 gru 2010, 15:33
jeśli masz dobra morfologie to nie masz białaczki. Od lutego byś już nie żyła bez leczenia gdybyś miała. Poszczególne elementy morfologii nie są stałe i codziennie mogą się wahać w granicach normy.

Ja miałam we wrześniu 5% za dużo limfo a i tyle samo za mało granulocytów i wtedy wyczułam węzeł, po dwóch tygodniach wróciło do normy, a teraz znowu tak mam mam i mam nadzieję, że znowu wróci do normy. Bo też się boję białaczki. Chociaż lekarz mi powiedział, że z taką zmianą to nie ma mowy o białaczce.

przez perla86 12 gru 2010, 17:16
Asia bo wiesz o co mi chodzi W marcu mialam 4 cos leukocytow kwietniu 6 cos a w sierpniu 8 i dlatego tak sie boje jka nie wiem co ale to jest norma a reszte normalnie w normie parametrow :) Ja przez te zadreczania zanim porobilam wszystkie badania to nie jadlam plakalam caly czas nic mi sie nie chcialo pozniej jako probowalam wzaisc sie w garsc ale to jest silniejsze dlatego bede musiala sie wybrac do lekarza. mam persen ale to nie pomaga ehh. Mowisz ze bez leczenia to dawno by ju zbylo po....

pewnie sa bardzo duze odchylenia

przez joakar4 12 gru 2010, 17:39
Masz prawidłową morfologię, wszystko jest w normie. Takie wahania w granicach normy są całkowicie normalne. Przestań już to roztrząsać bo tylko się stresujesz. Nic się tam nie dzieje. Białaczka jest ciężką chorobą, są objawy (gorączka, osłabienie, a te bóle są podobno takie jakbyś sobie coś złamała) bez chemii już byś nie żyła.

I proszę Cię nie ciągnijmy tego tematu, bo zaczęłam się moimi odchyleniami w limfocytach nakręcać. :silence:

Sortuj wg