Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

przez perla86 12 gru 2010, 01:55
mel ja tez tak mam jak kiedys badalam wiec sie niemartw :) sama tez mam te problemy ginekologiczne ale juz mam dosc tak czestego chodzenia po ginekologach bylam trzy razy w tym roku jak nigdy :tel2:

przez joakar4 12 gru 2010, 01:56
Ja mam dokładnie to samo :mrgreen: U ciebie może to być powiększone przez nadżerkę i odstawiłaś tabsy to Ci hormony szaleją.
Ja miałam plastry i jak odstawiłam to miałam nieustające PMS jakieś 3 tygodnie.

[Dodane po edycji:]

oż cholera, teraz ja się macam po tym łokciu :silence:

Ale dwóch innych lekarzy nie widziało u Ciebie nic niepokojącego. Jeśli masz taką dużą nadżerkę to szyjka ma prawo być powiększona.
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta...

przez mel89 12 gru 2010, 02:04
ok, ok ... wdech.. wydech.. może jak Wy też tak macie a ja trochę bardziej to może nie jest tak źle.. i będzie ta cholerna 2 :(

a mnie teraz zaczęło kłuć tak gdzie jest ten dołek pomiędzy piersiami to po lewej stronie.. tam są jakieś węzły? czy to od serducha idzie?

Aśka... no chyba nie sądzisz, że r się w łokciu zrobił, cooo? I wiesz że to dlatego że Anecie się włączyło.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez perla86 12 gru 2010, 02:05
mel mnie ostatnio tak kłuło sama niewiem czy to od serca czy kregosłupa aleprzeszło :)

przez joakar4 12 gru 2010, 02:06
Wiem, że to od tego. Ja sobie teraz moje mięśnie porównuje i faktycznie na prawej ręce mam takie jakby większe zgrubienie. Takie kłucie pomiędzy piersiami to nerwobóle, zdenerwowałaś się szyjką.

[Dodane po edycji:]

Na pewno będzie 2 - chociaż ja w głowie cały czas mam wizję 1 :D

przez mel89 12 gru 2010, 02:09
K****, odpisali mi z abc :why: :why: :why:

"Dzień dobry!

Obniżenie szyjki macicy nie jest związane z nadżerką. Jeśli nadżerka jest duża i pojawiła się w tak krótkim czasie, powinna Pani mieć wykonane badanie kolposkopowe przed wymrażaniem.

Z poważaniem"

ja pie****

.....

przez joakar4 12 gru 2010, 02:12
Daj spokój co to jest za specjalista. Nawet na oczy go nie widziałaś, a ginekologa
znasz. I on powiedział, że wszystko ok.

przez perla86 12 gru 2010, 02:13
mel ten ktos kto toodpisal nie widzial twojej nadżerki wiec nie moze stwierdzic co masz robic ale twoja gin wiedziala wiec lepiej wie :) ja tez mam małanadzerke inie wiem co znia robic

przez mel89 12 gru 2010, 02:14
dr. n. med. A Wilczyńska z warszawy.....

K****, no i przeczuwałam że coś będzie nie tak :why: Ja nie chcę, k***, umierać :why: Idę pobeczeć.

przez joakar4 12 gru 2010, 02:18
Nic nie jest nie tak, przecież jesteś pod stałą opieką ginekologa
. I on Cię oglądał, badał twoją nadżerkę. A skąd ty wiesz, że ta pani dr to się zna. Nie płacz nie ma powodu :D

Zobacz to jest tak samo jak z moim węzłem, wpisujesz w google twardy nieruchomy i wychodzi nowotwór, a lekarze twierdzą że jest ok. I ludzie takie mają i żyją.

przez perla86 12 gru 2010, 02:18
mel to sa tylko słowa ta Pani cie nie ogladala skad wiesz czy to nie jest wszystko komputerowow robione ? nie masz pewnosci a twoja gin to chyba lepiej wie...

przez joakar4 12 gru 2010, 02:20
cholera co za noc, najpierw olinelka a teraz mel. Coś ten weekend nam nie służy :D

przez milano3 12 gru 2010, 12:05
Dziewczyny ! Uspokójcie się ! Ja jestem starym weteranem. Na depresje i nerwice choruje już 3 rok ! Brałem wiele możliwych leków. Pamiętajcie te słowa : "Nerwica jest świetną aktorką i nie ma objawu chorobowego, którego ona nie potrafiłaby odegrać". Mam w tym naprawdę duże doświadczenie. Wydawało mi się że mam Ziarnice Złośliwą. Węzły miałem powiększone, wydawało mi się że mam kulki w brzuchu, pod kolanami, w łokciach, dosłownie wszędzie. Lekarz onkolog uświadomił mi że Ziarnica rozwija się w zastraszająco szybkim tępie i od pierwszego powiększenia się węzłów chłonnych to wystarczy miesiąc i węzły są wielkie jak mandarynki, tworzą skupiska a my mamy 39 stopni gorączki i ledwo trzymamy sie na nogach. Tak więc spokojnie nic wam nie jest! Miałem też urojone HIV, toksoplazmoze, mononukleozę, stwardnienie rozsiane i wiele innych. Jak widać żyję i mam się dobrze. Teraz wiem że wszystkie moje objawy to tylko durna nerwica. Radze wam jak najszybciej przestać wchodzić na strony o chorobach bo to jest samo zło. Zrozumcie tam nie siedzą specjaliści tylko zwykli ludzie, ktorzy często nas po prostu straszą. Trzymajcie si.ę :)
Najdłużej kochamy tych właśnie, co nas porzucają. Może dlatego, że czujemy w stosunku do nich coś w rodzaju wdzięczności.
Michał Choromański (1904 - 1972)

Pomocy, pomocy, pomocy !
Czuje zbliżające się życie,
Kiedy wszystko czego teraz pragnę to
...śmierć

przez sunset 12 gru 2010, 12:10
milano3, dokładnie. Ja przestałam już jakiś czas temu wchodzić na strony o treści medycznej. Kusi, ale trzymam się. Dobrze wiem, że nic dobrego mnie tak nie czeka. Jeżeli coś nam dolega to zamiast szukać w google co to może być, najlepiej znaleźć sobie jakieś zajęcie i zająć czymś myśli.
sunset

Sortuj wg