Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

przez sunset 10 gru 2010, 22:31
Faktycznie przerąbane. Musisz czekać. Ja mam taki przywilej, że mieszkam całkiem blisko szpitala, więc w razie nagłej potrzeby doczłapała bym się na nogach.
sunset

przez mateusz1010 10 gru 2010, 22:32
joakar4, ale chyba po nowym roku pójdę zrobić jeszcze jeden... Na razie to muszę myśleć o mamie, nie o sobie.

przez paradoksy 10 gru 2010, 22:36
dzwoniłam do brata, mogę o 4 pojechać :mrgreen:
kolejek nie będzie przynajmniej :lol:
paradoksy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez joakar4 10 gru 2010, 22:39
Mateusz a ile Ty już tych testów zrobiłeś? Przecież zawsze masz negatywne wyniki. A jak twoja mama się trzyma?

[Dodane po edycji:]

paradoksy to trzymaj się dzielnie. Fakt kolejek o tej porze nie powinno być :smile:
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta...

przez perla86 10 gru 2010, 22:41
joakar 4 to ni sa duze odchylenia od normy. Przy bial to i jest za duzo albo za malo plytek kriwnek bialych i czerwonych.
Lepiej nie wywoływac czegos bo mozna.

Paradoksy ja na twoim miejscu bym pojechala autobusem jak jest abrat by cie odebral

przez sunset 10 gru 2010, 22:44
perla86, do tej 4 Basia jakoś da radę. Po co ma tłuc się autobusem w taką pogodę? Będzie tam sama, wśród chorych i tylko za dużo sie naogląda.
sunset

przez perla86 10 gru 2010, 22:47
Tez prawdaż :) A skąd reszta pochodzi bo wiemy ze joakar4 z koło Bydgoszczy :)

przez joakar4 10 gru 2010, 22:49
ja wiem, że nie są duże odchylenia i już tak kilka razy miałam i lekarz mi powiedział, ze to nie białaczka. I potem to wraca do normy pewnie znowu gdzieś się przeziębiłam. Ale jak ten węzeł wyczułam to morfo byłą dobra tylko a teraz nie jest. Chociaż pamiętam, ze dzień przed wyczuciem tego węzła robiłam morfologię i była taka jak teraz to może miałam jakąś infekcję i on wtedy wyskoczył. Tylko dlaczego on jest twardy i nieruchomy. :evil:

mel89 obejrzałam pamiętniki i się wkurzyłam. Za szybko wylazł z tego grobowca :twisted: A następny odcinek 28stycznia.

mel89 teraz nie ma, ale powiem Ci że jest z Łodzi a olinelka z WA-wy

przez perla86 10 gru 2010, 22:54
Ja tez mam jakie sdwa ale juz sa pare lat. A widzisz jaznowu w kiwetniu mialam 6 z cyzms leukocytow a koncem sierpnia 8 z cyzms i kuzwa sama mysle a moze sie to zmienilo a przeciez morfologia sie moze zmieniac to jest normalne jak nie ma duzych oddychleń wiec ok :) badz my dobrej mysli :tel2:

Dzieki joakar4 rzeczywiscie ciezko byłoby sie spotkac bo kazdy w innym wojwodztwie :)

przez mel89 10 gru 2010, 23:11
Ale tu ruch :smile: I co? Wszyscy zdrowi??

Mateusz, po co Ty oglądasz flmy o Hiv? Robiłeś testy, więc go nie masz. A on się z powietrza nie robi. Głowa do góry i daj sobie bana na takie rzeczy. Ja od momentu kiedy zaczęłam podejrzewać nerwicę dałam bana na filmy Eastwooda (cholernie dobre ale cholernie smutne) i horrory.

U mnie dalej dobrze, choć jakaś taka drażliwa jestem i się ze swoim chłopięciem pocięłam. Nawet już nie wiem o co, o jakąś patelnię niepozmywaną czy coś równie głupiego, eh..

No i mam plamienia :zonk: Kurde, ale to chyba przez nadżerkę, co ? Bo infekcje grzybiczną mam wyleczoną, znaczy ginka mówiła że jest czyściutko. No i dalej myślę, że będzie 3, ale jestem dziwnie spokojna, że zobaczę te 3 i mnie i tak wyratują. Dlaczego nie wierzę, że będzie 2? :( Może dlatego że tam się nic nie zmniejsza,a już przecież odstawiłam tabletki 10 dni temu.. a nadżerka się taka zrobiła gdzieś we wrześniu (bo wtedy zauważyłam krew po stosunku)... No, chyba że moja ginka ma rację i to jest ektopia, czyli zawsze ją miałam, ale czemu nie krwawiłam wcześniej wobec tego ?? I czemu pierwszy gin jej nie zauważył jak niby była od zawsze??

przez perla86 10 gru 2010, 23:23
mel89 wiesz ze plamienia tez wystepuja przy wysokiej prolaktynie??ja robilam ten hormon bo zamiast okresu normalnego mialam brazowe wyszlo mi ponad norme pytalam sie ginekologa
czy to przez nadzerke ale mi mowil ze taka mala nie powinna ja mam teznie regularnie czyli od hormonow jak dalej ak bede miala to czekaja mnie badania pewno jakies hormonalne. teraz mialam ok ehh. Ja to mialam 3 razy USG 2 razy u tego samego gina i jeden raz u innego alenic nie stwierdzil bądź tu mądry.

mel89 ty siedzisz na tym gg co jest podane??

przez joakar4 10 gru 2010, 23:30
mel89 te plamienia mogą być od nadżerki, twoja przecież jest duża.
Słuchajcie czy boli was coś podczas owulacji? Bo mnie dzisiaj cały dzień pobolewa coś w pachwinie i troszkę wyżej jakby jajnik. I to się tak od ok.3 dni odzywa ale dzisiaj jest troszkę silniejsze. I wyliczyłam sobie, że mam dzisiaj owulację. a zawsze jak mam to pobolewa mnie brzuch, i nie wiem. :(

przez perla86 10 gru 2010, 23:39
joakar4 moga bolec pachwiny bo to promieniuje

przez joakar4 11 gru 2010, 00:06
no mam nadzieję, ale teraz mi jakoś przeszło :D

Sortuj wg