Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

przez sunset 10 gru 2010, 18:57
a ja mam kolejny problem. Od kilku dni wkręcam sobie raka piersi. Boli mnie lewa pierś, z lewej strony, przy ręce. Cały czas się macam, sprawdzam czy boli, porównuje z drugą czy może też boli. Wmawiam sobie, że to przez to, iż za kilka dni mam dostać miesiączkę. Ale jakoś trudno mi w to wierzyć.
sunset

przez mel89 10 gru 2010, 19:04
Hello. Dzień do dupy. znaczy ranek koszmarny, potem uczelnia, trochę wyluzowałam i jak z kimś rozmawiałam to nie było myśli. potem źle w tym autobanie, który się oczywiście spóźnił i dalej myśli. a potem wlazłam do domu.. i w domu bezpieczniej :) Może to też kwestia godziny, bo im później tym się lepiej czuję (oczywiście nie zawsze).
Ale teraz jest ok. Znów gardło boli i się ucho odezwało (zatyka się przy przełykaniu), nos zatkany z przerwami na smarczenie no i kaszel, ale węzły wyczuwam więc walczą dzielnie! :smile: Dobrze że weekend, chyba to spróbuję wyleżeć, i koniec wychodzenia na balkon na papierocha :?
Dzisiaj drugi dzień na Asentrze, jedyne co zauważyłam to robi mi się gorąco czasami i po wzięciu serce mi bije szybciej, ale to mija po 30-60 minutach. O matko, jak ja biorę połówkę teraz to co dopiero będzie za 8 dni jak zacznę brać całe? :shock: Ale psi powiedziała że się organizm musi przyzwyczaić.

Ok, znikam, bo zaczynam myśleć o R (jak zaczynam myśleć i już już mam zacząć panikować to pomagają mi głębokie oddechy)
i w ogóle zauważyłam że od 2,3 dni przyzwyczajam się do myśli że zobaczę 3, tak, jakby to już było pewne i staram uspokoić siebie, że to nie oznacza R, tylko że jest to uleczalne i na pewno dam radę. kurde, wolałabym wierzyć że to 2 a nie psychicznie przygotowywać się, że będzie 3 :/ No ale..

joakar4 nowe odc pamiętników na iitv :D

[Dodane po edycji:]

sunset, a ginekolog Cię zbadał ?

przez joakar4 10 gru 2010, 19:09
mel89 nie będziesz miała żadnego 3 tylko 2 albo i jeden1 :D Pamiętniki już sobie ściągam (bardzo się ucieszyłam, że stefan siedzi w tym grobie :lol: ). U mnie dzisiaj lepiej - możę deprim działa, albo to od dnia zależy.

sunset mnie też bolą piersi przed miesiączką i takie nabrzmiałe są. A rak piersi nie boli.

Ale dalej jestem po tym deprimie taka ospała, więc przesunęłam sobie godzinę brania na wieczór i śpię bez problemu :lol:
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mel89 10 gru 2010, 20:20
joakar4 no i dobrze że przesunęłaś. ja tak średnio na tej asentrze spałam, a biorę rano (znaczy koło 10, 11)
Tak Ci chciałam zaproponować że może brałabyś połowę tego deprimu skoro tak na Ciebie działa mocno..

przez joakar4 10 gru 2010, 20:37
Też myślałam żeby zmniejszyć dawkę, ale boję się że znowu będę miała jakieś jazdy. Bo dzisiaj jest mi jakoś lepiej, raz pomyślałam o węźle, ale dałam spokój. A tak ogólnie to ja często jestem taka zmęczona i nic mi się nie chce. Przechodzi mi to jak wyjdę z domu. Nie wiem co mi jest :(

przez paradoksy 10 gru 2010, 20:53
jutro jadę z tym palcem na pogotowie :mrgreen:
paradoksy

przez sunset 10 gru 2010, 21:03
paradoksy, Basiu, koniecznie :) najlepiej jedź jeszcze dzisiaj. A tak a propos to dlaczego zmieniłaś avatar? Był taki ładny.
sunset

przez perla86 10 gru 2010, 21:05
do mel89 bedzie dobrze;) musi byc wiec sie nie martw ja mialam teraz gosci i kuzwa jakos niemyslalam o tym inie bolało mnie nic :zonk: to kuzwa jest psychika czlowiek nie z hipochondria to kuzwa nie mysli ze go boli tylko zlewa :hide:

przez mel89 10 gru 2010, 21:12
joakar4, nie chcę nic mówić, ale... lęk-depresja-lęk-depresja..

paraodksy a co się dzieje z paluchem oprócz tego że spuchł? mi kiedyś bardzo ostry nóż ześlizgnął się z ziemniaka którego kroiłam i cały opuszek mi prawie odpadł. oczywiście ryk i panika, ale mi szyli i mam tylko bliznę ;)

perla86, bo najłatwiej jest wtedy, gdy ktoś odwraca naszą uwagę :) najlepsze jest dobre, pozytywne towarzystwo, wtedy łatwiej jest przejść przez dzień.

przez sunset 10 gru 2010, 21:14
mel89, moja kuzynka ucięła sobie opuszek palca na krajalnicy do chleba. Mój kuzyn też na jakiejś maszynie stracił część palca wskazującego. Przerąbane :/
sunset

przez paradoksy 10 gru 2010, 21:14
mel89, mam rany dziabane :mrgreen: wewnątrz i zewnątrz, na zgięciu
spuchnięty, gorący, nie idzie wyprostować ani zgiąć i boli

aha i czuję takie pulsowanie

czy ja umieram? :roll: :mrgreen:
paradoksy

przez perla86 10 gru 2010, 21:14
dziewczyny musimy dać radę tzn damy :great:

Ja muszę sie umówic na ta wizyte cieżko mi troche nie wiem czemu bomusze 40 km ponadjechac bo dostałam namiary na dobrego psychiatre :)

mel89 to jest prawda a ja jeszcze niepracuje i siedzie w domu idzie zwariowac bo posprzatam i co potem mysle rozmyslam :nono:

przez joakar4 10 gru 2010, 21:18
paradoksy jedź do tego lekarza, jakiś stan zapalny Ci się tam zrobił.

perla86 napisał(a):to jest prawda a ja jeszcze niepracuje i siedzie w domu idzie zwariowac bo posprzatam i co potem mysle rozmyslam :nono:

Też zauważyłam, że jak siedzę w domu i nie mam co robić to mnie głupie myśli nachodzą. Ale mam to też czasami jak wyjdę do miasta, np. wyżej wspomniana historia z kupowaniem bluzki. Albo dzisiaj na poczcie, stoję w takiej długiej kolejce żeby paczkę odebrać i nagle myśl "ten węzeł jest idealny na przerzutowy a jak to moje ostatnie święta?" ale powiedziałam sobie: ogarnij się głupia. I przeszło :mrgreen:

mel89 ja kiedyś miałam coś podobnego do depresji i mam nadzieję, ze to nie wróci. :zonk:

przez mel89 10 gru 2010, 21:28
od jutra jemy aspirynę ! :mrgreen:
http://portalwiedzy.onet.pl/4868,11127, ... pisma.html

Nooo, ja to tak miałam i jeszcze głupia nie wyłaziłam z domu, to nie dziwię się, że myśli non stop i deprecha jakich mało. A jak dziś wylazłam z domu mimo że czułam się paskudnie, to jak wróciłam już było naprawdę dobrze i jest dobrze nadal :)

Także - zmuszać Cię do wyjścia, zmuszać! Choćby do sklepu, pogadać sobie z panią z mięsnego czy z kiosku, cokolwiek. Bo bezczynne siedzenie jest najgorsze! Szkoda że my sobie nie możemy jakiegoś spendu urządzić, to byłoby ciekawe spotkanie swoją drogą :mrgreen: Tylu hipochondryków w jednym miejscu ! :mrgreen:

Sortuj wg