Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

przez mel89 07 gru 2010, 20:00
Nie powinno się :P

przez olinelka 07 gru 2010, 20:32
Dziewczynki! Wróciłam od psychiatry i powiedział, że bardzo dobrze , że lek na mnie troszkę zadziałał, bo poprawę to się widzi dopiero co najmniej po 3-4 tygodniach a tak na dobre to po 3 miesiącach. Ja tak myślę, że po prostu zaczęłam wierzyć że leki mi pomogą i zaczęły pomagać wcześniej, chociaż od wczoraj czuje się niezbyt dobrze bo się naczytałam i te koszmary i w ogóle....
Kupiłam sobie w aptece maść na staw barkowy i bede smarowac na razie.Pobolewa mnie znowu coś od czasu do czasu koło tych węzłów w kącie żuchwy...Znowu się boję. :why:
mateusz1010 przykro mi z powodu choroby Twojej mamy.Wiem co czujesz-mój tata też był chory. Trzymajcie sie dzielnie!
Pobolewa mnie znowu coś od czasu do czasu koło tych węzłów w kącie żuchwy...Znowu się boję. :why:
Myślicie, że jakbym coś tam miała niedobrego to na pantomogramie by wyszło czy nie?
joakar4 cieszę się że sie umówiłaś do psychiatry. Zobaczysz , że Ci pomoże :mrgreen:
mel89 zacznij brać leki a bedzie lepiej. Mówie Ci to ja . Najbardziej znerwicowana, zdepresjonowana,wylękniona hipochondryczka na tym forum :mrgreen: Ja się cieszę ,że zaczęłam brać leki bo mi już naprawdę troszkę lepiej, chociaż jeszcze nie do końca.
Wyszłoby coś w tym pantomogramie jakbym coś tam miała???

[Dodane po edycji:]

A no i nie piszcie już na te fora wszystkie bo czy tak naprawdę to na 100 % wiemy, że tam siedzą specjaliści? Bo jak to są tacy specjaliści jak my to dziękuję ;)
A poza tym to czytając to wszystko mozna się nieźle nawkurzać i wystraszyć.
Przede wszystkim wystraszyć

przez joakar4 07 gru 2010, 20:37
Chyba by wyszło. Czy ten pantomogram to jest zdjęcie tylko z przodu, czy też z boku? Bo jak z przodu to nic nie będzie widać. Ale mnie też tak szczęka bolała tam gdzie mam te węzły i to samo przeszło. To jest nerwowe.

Ja już tam nie piszę, bo mi nie chcą odpisać. :evil:
Ogólnie dzisiaj mi trochę lepiej - nie mam przecież takiej złej tej morfo.
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez olinelka 07 gru 2010, 20:40
Nie strasz mnie bo nie wiem, ale jak mi robili to zapłaciłam całe 80 zł i taki rentgen jeździł mi naokoło głowy to chyba i z przodu i z boku ale pewna nie jestem!! :why:

Nie pisz tam bo może mają teraz zakaz odpisywania bo za dużo ludzi popada w depresje i ostatnio dużo sie mówi o cyberchondrii. Może i lepiej by było, gdybay zakazano pisać o tych wszystkich chorobach, bo człowiek potem musi sie na łeb leczyć...

przez joakar4 07 gru 2010, 20:43
Jak dookoła głowy to z boku też jest zdjęcie. Pytam o ten bok bo jak wpisałam w google pantomogram to wyskoczyły te obrazki i było zdjęcie szczęki z przodu. Ja tego nigdy nie miałam, więc nie wiem.

przez olinelka 07 gru 2010, 20:43
Żartowałam oczywiście z tym że maja zakaz odpisywania :D .

przez joakar4 07 gru 2010, 20:50
Oni mają zakaz interpretacji wyników, więc dużo się nie pomyliłaś :mrgreen:

Wczoraj mi się przypomniało, że jak odbierałam wyniki morfologii pod koniec września i miałam takie same jak wczorajsze to spojrzałam tylko, że crp i ob niskie i wiedziałam, że to infekcja wirusowa i nawet do lekarza z tym nie poszłam. Następnego dnia wyczułam węzeł, a morfo wróciła do normy. A jak zobaczyłam wczorajsze wyniki to się ze światem żegnałam - ja jestem naprawdę w złym stanie psychicznym :cry:

przez kitty341 07 gru 2010, 21:29
Boże, mateusz1010, to mnie nastraszyłeś :why: cholernie Ci współczuję.... jeszcze ta morfologia nie taka zła.. kur** i jak tu teraz sie sprawdzic i ufać czemukolwiek???=( jestem załamana jak to teraz przeczytałam.. a Twoja mama miała pewnie jakies inne objawy? moglbys napisac jakie???? ja sie bardzo boje o moją mame, nie odzywia sie prawidlowo, i czesto ma biegunki, brzuch ja pobolewa, z drugiej strony ma tez problemy psychiczne i trwa to juz kilkanaście dobrych lat, a ona nienawidzi lekarzy i w ogole nie ma zamiaru sie wybrac... oszaleje chyba no :why:
"Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie".
Chcę czasem ulec niebu gwiaździstemu!

przez joakar4 07 gru 2010, 22:05
kitty341 spokojnie, nie martw się. Przecież mama Mateusza miała wysokie ob. Twojej nic nie jest. Te biegunki, ból brzucha są związane z nerwicą - przecież każdego w stresowej sytuacji boli brzuch, pomyśl sama. Ja też tak mam i pewnie większość na forum.

A ja się złamałam i pomacałam mój węzeł - jaki był taki i jest. chociaż na początku wydawało mi się że jest większy, ale raczej nie. :( Co ja bym dała, żeby on zniknął :!:

przez kitty341 07 gru 2010, 22:22
ale Twoja babcia miała np. ob 8...=( a czemu dopiero 3 dni przed smiercią to wykryli??????

przez joakar4 07 gru 2010, 22:47
ona miała raka płuc. Całe życie paliła - a wiesz jakie kiedyś były papierosy. I od kiedy pamiętam bardzo kaszlała, ale kiedyś miała gruźlice i lekarze na to zwalali. Moja babcia zmarła w marcu a od października leżała w szpitalu najpierw na wewnętrznym, potem reumatologii a na końcu znowu na wewnętrzny. Lekarze nie wiedzieli co jej jest, bo wg rtg jej płuca wyglądały jak normalne płuca palacza. A pamiętam, że w niedzielę dziadek dzwoni, że babcia na intensywnej terapii bo nerki wysiadły. I wtedy zrobili tomograf i w poniedziałek diagnoza. Ze rak płuc-nie mogą już tego leczyć, bo by nie wytrzymała i został m-c życia. I po 3 dniach zmarła. Ale mi się wydaje, że ona wiedziała wcześniej bo od listopada była strasznie przybita i jak jej lekarka zobaczyła wynik tomografu to powiedziała, że od listopada guz się strasznie rozwinął. I właśnie o to mam do niej pretensje, że jeśli wiedziała to nie walczyła. :x Do siebie zresztą też, bo nawet się nie pożegnałam. Miałam akurat zapalenie krtani i prawie nie mówiłam. Nie chciałam iść do szpitala, żeby ją czymś nie zarazić. I miałam iść w środę jak ją wypisali do domu i nie zdążyłam :(
Ale kitty to naprawdę są objawy - kaszel, pocenie masakryczne (pamiętam, że umyła włosy a po godzinie były całe mokre), duszności i ona miała wyniki inne złe. Ty tego nie masz.

przez kitty341 07 gru 2010, 23:01
joakar4 straszne to :cry: nie no, jak czytam takie historie to aż żyć sie odechciewa.. czemu tak jest?? :why: ja bym oddała wszystko zeby tylko znaleźli w koncu ten lek na raka!!!!! :cry:

przez mel89 07 gru 2010, 23:18
Ojoj, to smutne z Twoją babcią joakar4 :( A ile miała lat? Kurde, trzeba mi rzucić pety, bo się zacznę rakiem płuc przejmować :hide: A już było dobrze, prawie 3 miesiące nie paliłam, a potem głupie piwo ze znajomymi i masz...

Dziewczyny, wiem że to głupie, ale znalazłam w necie zdjęcie rysunkowe jak szyjka normalnie wygląda i zedytowałam ją żeby pokazać Wam jak wygląda moja i dlaczego tak się martwię :mhm:

Co myślicie? Ja wiem, że żadna z nas tu lekarzem nie jest, ale może po rysunku zrozumiecie dlaczego tak się martwię :bezradny: . Teraz to mi się jednak bardziej deprecha odzywa..

http://yfrog.com/1gszyjkaj enjoy :shock:

przez kitty341 07 gru 2010, 23:29
mel89, masz nadżerkę? to nic poważnego, trzeba tylko zrobić zamrażanie i zero seksu przez jakieś 2-3 miesiące dopóki sie nie zagoi :mrgreen: nic Ci nie jest!! moja kolezanka to miała i wszystko jest ok, tylko drogie jest leczenie i długotrwałe... :(

Sortuj wg