Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

przez joakar4 06 gru 2010, 14:18
No, zdążyłam wszystko zrobić:)
Czytałaś o tym stawie barkowym w kontekście płuc, bo jeśli tak, to daj sobie spokój.:)
Ja jeszcze nie odebrałam morfologii, ale scenariusze mam w głowie najczarniejsze. :zonk: Powiem tylko, że na podstawie poprzedniej wykluczyłam sobie 3na 4 białaczki została mi tylko przewlekła szpikowa ;)
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta...

przez olinelka 06 gru 2010, 14:28
No... w kontekście płuc też ale jeszcze wymysliłam że może w tym stawie albo mieśniu cos rośnie i dlatego przy podnoszeniu boli i daje odczyn do węzłów.:why:
Nie masz białaczki. Na pewno. A morfologia będzie na pewno dobra. Przy białaczce przecież jest tyle objawów a Ty ich nie masz :D
Ja wszystkie swoje wyniki badań pochowałam na dno szuflady i nie zaglądam żeby znowu czegoś się nie dopatrzeć

przez joakar4 06 gru 2010, 14:40
Ja swoje wyniki pamiętam doskonale nawet nie muszę zaglądać :lol: Co ma Ci rosnąć w tym barku? Pewnie sobie nadwyrężyłaś. O tych płucach to ja wiem, bo jak kiedyś sprawdzałam raka płuc to tam coś było. I moją mamę bolał bark crp 140 i masakra. Ale na szczęście nic nie było. I lekarz powiedział, że przypadek jak boli bark to unikat. I że rak nie boli :smile: Tak więc widzisz, że nic nie masz w tym barku. Nie martw się :smile:

Dobra muszę jechać, bo jeszcze siostrę ze szkoły odbieram to chociaż ze mną pójdzie po wyniki - bo ja nie chcę sama :smile: Dam znać jak wyszły :smile:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mel89 06 gru 2010, 14:49
joakar4 trzymam kciuki za dobre wyniki :D

słuchajcie, a mi wylazło na szyi z boku, takie zgrubienie, kulka..? to po tej stronie gdzie mnie to ucho boli :/

przez joakar4 06 gru 2010, 15:43
mel89 wg mnie węzeł chłonny - pewnie od ucha.

Odebrałam wyniki:
CRP - 1.2
białe krwinki w normie, limfocyty:50.8%/45 a granulocyty 38.6 a dolna norma od 45 i czerwonych krwinek za dużo bo 5.12 norma do 5. Reszta bez zmian i ja się boję, że to to :why:

przez olinelka 06 gru 2010, 15:55
mel89 wg mnie też od ucha, infekcje masz i Ci węzeł pewnie wyskoczył.
joakar4 dla Ciebie to zrobiłam i wyciągnełam swoje wyniki . Miałam podobnie:limfocyty 51%, granulocyty 49%. wiec bardzo barzdo podobnie i też sie bałam że coś nie tak a lekarze (tylu ich oglądało) że jest ok.A czego dolna norma to 45?A czerwonymi to sie nie masz w ogóle co przejmować bo takie cos to minimalna różnica na którą się nie zwraca uwagi(też miałam coś podobnego tylko czegoś innego miałam tak jak ty ciut za duzo i wszyscy orzekli że jest ok)

przez joakar4 06 gru 2010, 16:14
granulocytów dolna norma to 45 więc mam za mało. Ja oszaleję, pamiętam, że dzień przed wyczuciem węzła zrobiłam morfologię i też tak miałam a potem wróciło do normy. Oj nie wiem :zonk: Dobrze, że chociaż crp spadło.
Złamałam się i napisałam, do eksperta od białaczki w necie, zobaczę co mi odpisze :(

przez olinelka 06 gru 2010, 17:23
To sa bardzo małe wahania wg mnie. Któryś z lekarzy też mi tak powiedział, że takie wahania sa zbyt małe żeby się przejmować więc sie nie przejmuj. Głowa do góry! Nic Ci nie jest. Nie masz objawów! Jesteś na pewno zdrowa.Zobaczysz , że to znowu jest tylko nakrecanie się. Teraz bedziesz czekać i cierpieć i bać sie co Ci ten ekspert odpisze....:cry: Po co? Przecież wyniki sa w porządku. To za małe różnice żeby się denerwować. Ten ekspert powie Ci to samo. Jak odpisze to daj znać.

[Dodane po edycji:]

Boli mnie staw barkowy..... :(

przez joakar4 06 gru 2010, 17:46
Ciekawe tylko kiedy odpisze:( To może być też jakaś infekcja wirusowa, ale jaka. Pewnie mi ten ekspert odpisze, że morfo trzeba powtórzyć i jak czytałam zrobić rozmaz ręczny.
Zastanawiam się czy nie pójść do internisty swojego, ale co on mi powie?

A nie nakręcasz się sama z tym barkiem jak się naczytałaś, bo ja jak odebrałam morfo to tak mnie boli klatka piersiowa, że szok :zonk:

przez olinelka 06 gru 2010, 18:31
joakar4 napisał(a):Ciekawe tylko kiedy odpisze:( To może być też jakaś infekcja wirusowa, ale jaka. Pewnie mi ten ekspert odpisze, że morfo trzeba powtórzyć i jak czytałam zrobić rozmaz ręczny.
Zastanawiam się czy nie pójść do internisty swojego, ale co on mi powie?

Powie Ci , że to nic takiego, bo wartości bardzo nie odbiegaja od normy i że sie nie ma czym przejmować. A jak często ten ekspert odpisuje? Na jakim forum? Bo ja też pisywałam do różnych ekspertów i różnie na różnych odpisywali.
Barkiem sie juz nie nakręcam , bo pewnie nadwyrężyłam, ale teraz wydaje mi się , że mnie kości pobolewaja i czuję dziwny dyskomfort w mięśniach i jakaś taka w ogóle dziś słaba i bez siły jestem.Ale to inaczej niż przy grypie. A taka jedna internistka powiedział mi , że przy złych węzłach to bolą mieśnie i czł.owiek źle się czuje i jest osłabiony i chyba kości bolą. :zonk: .I znowu dziś w nocy sie spociłam. :why:

przez joakar4 06 gru 2010, 18:36
napisałam na forum abc białaczka. Chyba pójdę jutro zrobię sobie morfologię z rozmazem ręcznym. Można tak dzień po dniu?

i jak czytałam pytania chorych to była data a pod odpowiedzią eksperta nie było :(

i te moje węzły, jeszcze tam na tym abcbiałaczka wyczytałam, ze trzeba z morfo pójść do lekarza żeby zbadał czy węzły nie powiększone :zonk:
Oż cholera jasna, ja tu zwariuje przez to - moja rodzina twierdzi, że skoro już miałam takie wahania i to potem wraca do normy to ok. Ale może jednak zrobić ten rozmaz ręczny. Ja się często czuję osłabiona i ciągle coś mnie boli.

olinelka to pocenie jest takie, że się trzeba przebierać i pościel zmieniać w tych ciężkich chorobach

kur.a, ekspert mi odpisał, że oni się nie zajmują interpretacją wyników - ja tego nie rozumiem, bo jak czytałam tam inne posty to jakoś odp a mi nie chcą

Cholera jak sobie pomyślę, że ten radiolog mi zawsze mówi, że gdyby coś się z tymi węzłami działo to byłyby sygnały w morfologii to mi się płakać chce :why:

przez olinelka 06 gru 2010, 21:00
joakar4 ! Znowu sie naczytałaś i teraz mam jazdy! Nic w tej morfologii nie ma złego. Któryś z lekarzy (a może i wszyscy już nie pamiętam) mówili mi , że te krwinki białe (leukocyty )przede wszystkim byłyby strasznie wysoko ponad norme przy takich chorobach. Nic Ci nie jest. To tylko Twoja wyobraźnia i niekompletne informacje z internetu. Przecież wiesz , że każdy przypadek jest inny i nie każdy opisze dokładnie swój przypadek i nie możemy się porównywać z innymi przypadkami bo to jest bez sensu. Nie ma sensu , żebyś robiła jutro morfologię , bo nic do jutra się nie zmieni. NIE CZYTAJ TYCH STRON ZAKAZANYCH DLA TAKICH JAK MY bo sie zadręczysz.
Żesz cholera jasna sama teraz myślę o tej swojej morfologii i węzłach :why:

Miało być "masz jazdy" a nie "mam jazdy" :smile:

przez mateusz1010 06 gru 2010, 21:04
Tak, teraz odpisują, że nie zajmują się interpretacją wyników badań. Ja za 2 tyg. będę odbierać wynik EEG, czuję, że nawet jeśli coś będzie nie tak to mój psycholog to ukryje i nie upewnię się w necie.

przez joakar4 06 gru 2010, 21:13
Nie będę tej morfologii na razie powtarzać bo to faktycznie nie ma sensu. Wiem, że nie mogę już tego czytać bo nie dość, że nakręcam siebie to jeszcze Was. Przepraszam.
Olinelka, tylko się teraz Ty nie nakręcaj i nie zacznij macać po węzłąch.
Mateusz1010 twój wynik na pewno będzie dobry, nie martw się.

Sortuj wg