Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

przez joakar4 05 gru 2010, 21:37
pewnie Cię owiało :smile: Ja miałam taki okres, że bolało mnie gardło, żuchwa i ucho (takie kilku sekundowe kłucie) i przechodziło i tak kilka razy dziennie. Pewnie nerwoból bo po stronie tych węzłów. Już miałam iść do laryngologa ale samo przeszło. Wtedy wmawiałam sobie raka jamy ustnej.
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta...

przez mel89 05 gru 2010, 22:58
co tam dziewczyny?. ja się zaczęłam przejmować bardziej uchem niż szyjką :o na razie nie łączę tych spraw. w sumie.. jest całkiem nieźle! jutro na uczelnię.. zaraz 22 a ja jeszcze niczego nie ruszyłam... a bez niczego to mi się nie opłaca iść.

przez joakar4 05 gru 2010, 23:06
ja na uczelnie dopiero w środę :lol: mnie znowu boli mój palec - ja chyba sobie to tym myśleniem nakręcam, bo nie pamiętam żeby poprzedni tak bolał :cry:

[Dodane po edycji:]

kurcze nie mam co robić i się martwię :zonk:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mel89 05 gru 2010, 23:42

przez joakar4 05 gru 2010, 23:44
oglądałam ten odcinek dzisiaj, takie te kobiety wredne się wydawały :smile:

przez mel89 05 gru 2010, 23:56
noo, okropne. tylko tak blondynka gimnastyczka wydawała mi się z głową na karku.

przez joakar4 06 gru 2010, 00:09
ja nie mogłam tej najstarszej zdzierżyć - chyba Teresa. Ogólnie to żadnej nic nie smakowało, ale najlepsza to byłą ta co nie je ssaków :lol: Ta blondynka była gimnastyczką? Ja ją ciągle z aparatem widziałam to myślałam, że jest fotografem. Ale ja od samego początku nie oglądałam - o fakt, ona ciągle ćwiczyła albo siedziała w siłowni :D

przez mel89 06 gru 2010, 02:17
ehh.. mnie chyba znów coś łapie.. ale teraz to raczej deprecha a nie strach :? nic to, idę spać, jutro wstaję o 9, dobrej nocy!

przez joakar4 06 gru 2010, 10:51
Hej, zrobiłam morfologię. Pozostaję mi tylko czekać do 14.00 :zonk: :zonk: :zonk:

przez olinelka 06 gru 2010, 11:53
joakar4 napisał(a): Ja miałam taki okres, że bolało mnie gardło, żuchwa i ucho (takie kilku sekundowe kłucie) i przechodziło i tak kilka razy dziennie. Pewnie nerwoból bo po stronie tych węzłów.

O to to ja tak mam! Tylko wcześniej było troche bardziej nasilone a teraz troche mniej i byłam u laryngologa i nic nie stwierdził tylko że to pewnie nerwobóle, ale że ja miałam właśnie przed tym usg reperowaną ósemkę po tej stronie ze znieczuleniem to mi laryngolog powiedział ,że to na pewno od tego znieczulenia te nerwobóle. Bo właściwie to ja przez te bóle (bo mi na początku dokuczały dosyć wkurzająco a to było jakieś 3 dni po wizycie u dentysty) poleciałam na usg węzłów bo pomyślałam że pewnie to od tych węzłów tak pobolewa.No i wyszło co wyszło. Teraz bardzo żadko czuję te pobolewania ale jednak czasem czuję.
A teraz mi strzela szczęka jak jem albo ziewam albo w ogóle buzie otwieram. I niestety po stronie tych wezłów gorszych :-| . A jeśli coś tam mi się porobiło a to strzelanie jest jakimś objawem?? I powiązane jest to z tymi węzłami??? :why:
joakar4 na pewno Twoja morfologia bedzie ok. Do 14 już tylko chwila :smile:

przez joakar4 06 gru 2010, 12:16
Wątpię żeby ta szczęka była jakoś powiązana z węzłami - moja siostra kiedyś tak miała i stomatolog jej powiedział, że to może być od zgrzytania zębów w nocy i zaciskania szczęki(?) i to wynik nadmiernego stresu. Miała wtedy egzaminy, samo jej przeszło. U Ciebie może być to samo, bo czego jak czego ale stresu to nam nie brakuje. :smile:

Cholera muszę zrobić obiad, a nic mi się nie chce :D Denerwuje się tą morfologią, miała być dopiero na jutro gotowa bo dzisiaj makabrycznie dużo ludzi było zrobić wyniki a ja na ostatnią chwilę przed zamknięciem. Ale drużyna koszykówki mnie przepuściła w kolejce i wybłagałam żeby wyniki były dzisiaj. Do jutra to bym chyba oszalała. I tak zrobiłam tylko rozmaz komputerowy bo manualny byłby na bank na jutro. :cry:
:zonk: :zonk: :zonk:
znowu spadł śnieg, tylko mój pies się cieszy :smile:

Aaa z tym gardłem to mi jakoś samo przeszło, jak zajęłam się klatką piersiową.

przez olinelka 06 gru 2010, 12:28
A ja znowu się naczytałam :why: Czemu ja taka głupia jestem??? Wlazłam na zakazana strone i tam ludzioe mieli mniejsze i ładniejsze węzły od moich i chorowali :why: Znowu myślę że onkolog i hematolog a tym bardziej radiolg mogli coś przeoczyć albo się pomylić :why:

Po co ja tam zaglądałam????? :why: :why: :why:

przez joakar4 06 gru 2010, 12:35
Na pewno nic nie przeoczyli. Jak mogli mieć ładniejsze i chorowali - pewnie coś im było innego.? Może to były węzły obojczykowe albo mieli jakieś objawy albo pakiety. Nie czytaj tego, ja tam już nie wchodzę. Tam są czasami takie historie, że ktoś pisze o radę bo komuś z rodziny coś tam stwierdzili i potem opisuje jak to wszystko wygląda (leczenie, chemia) i ja się tym tak masakrycznie nakręcam. :(

przez olinelka 06 gru 2010, 12:47
Ja też się tym nakręcam wszystkim a jeszcze dodatkowo przeczytałam o czym innym ale nie będę tu tego opisywała a ten staw barkowy mnie boli jak cholera jak nim ruszam i znowu mam jazdę teraz z tym barkiem. Stawem barkowym.

Sortuj wg