Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

przez mel89 02 gru 2010, 14:31
Dobra, nie pytam co z tymi węzłami ;) Jak się macam po szyi to nic nie czuję :D Znaczy mięśnie czuję.. chyba że to te węzły..
Ja licencjat robię z grafiki, więc nie dość że praca pisemna to jeszcze za temat wybrałam sobie typograficzny system identyfikacji wizualnej teatru, który muszę sama stworzyć od zera, a to niestety wymaga ode mnie dobrej kondycji psychicznej i twórczego podejścia do sprawy (bo wiadomo, liczy się pomysł) więc w ogóle padam... Zastanawiam się czy powiedzieć promotorowi co się ze mną dzieje czy lepiej nic nie mówić?
A u nas w łodzi też nie pada, ba, nawet słoneczko wyszło zza chmur :) Niebawem po raz czwarty spróbuję dojechać do manufaktury, bo przez te śniegi mpk nie jeździ :D Muszę sobie czapę kupić! :)

przez olinelka 02 gru 2010, 14:46
A ja dziś nie wychodzę z domu bo nie muszę. Byłam w sklepie tylko. Dziecinka moja antybiotyk bierze i sie źle czuje a teraz zagorączkowała i poszła spać :( . Druga też nosem siorbie i kaszle więc prewencyjnie do szkoły nie poszła. Mąż wybrał sie do roboty autobusem bo korki niemiłosierne ale jak wróci tym autobusem to chociaż na zrystanek po niego wyjadę bo szkoda mi go i jeszcze go w tym boku wczoraj bolało :D .
Jak mu wczoraj opowiedziałam z czego sie śmieję(bo było pytanie "no i z czego się śmiejesz że mnie w boku boli?"), to sam się pół godziny śmiał :mrgreen:
Ale mimo wszystko pojadę na przystanek,żeby go bardziej nie bolało w tym boku :mrgreen:
A ja np to pisałam moją licencjacką na temat " Unia Europejska wobec walki z terroryzmem i przestepczością zorganizowaną".
Znowu myślę o tych węzłach..... :(

przez mel89 02 gru 2010, 14:52
olinelka teraz taki czas że różne przeziębienia się łapie. byłam wczoraj w aptece i kolejki aż pod drzwi!

a z węzłami na pewno wszystko w porządku, przecież miałaś badania, co nie ? na 100% nic Ci nie jest. mi czasami pomaga mówienie w kółko że wszystko jest dobrze i czasem pomaga. i uśmiechnij się do lustra to może Ci się humor poprawi :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez joakar4 02 gru 2010, 14:52
Jak nic nie wyczuwasz to dobrze :mrgreen: Ja swoich też nie czuję, oprócz tego jednego.
Nie wiem co Ci poradzić z promotorem, zależy od tego jaki to człowiek. Moja pani prof. chyba by nie zrozumiała :(

[Dodane po edycji:]

Wiecie co ja dzisiaj za historie przeżyłam? Budzę się o 5.30 bo mi strasznie zimno. Przykryłam się i dalej mi zimno, no to lecę temp. mierzyć i było 35.2. Tak się przestraszyłam, leżę i się trzęsę cała - co mi jest, taka niska temperatura a jak zaraz umrę. I do niczego mi to nie pasowało (wszystkie znane mi choroby to raczej wysoka temp.). W końcu siadłam przy kaloryferze i temp. się podniosła :mrgreen:

A teraz oglądam na Polsacie rosyjską Nianię i powiem jedno - MASAKRA :D
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta...

przez kitty341 02 gru 2010, 15:13
Jak mu wczoraj opowiedziałam z czego sie śmieję(bo było pytanie "no i z czego się śmiejesz że mnie w boku boli?"), to sam się pół godziny śmiał
Ale mimo wszystko pojadę na przystanek,żeby go bardziej nie bolało w tym boku

o ranyyyy, :mrgreen: !! masz racje, lepiej po biedaka wyjedź :mrgreen:

joakar4 wyobrazam sobie jak musialaś się przestraszyć!!!! :mrgreen: najwazniejsze ze kaloryfer zrobił swoje :mrgreen:

a ja wlasnie patrze na swoje konto i... dostałam wyplate!!!! chyba na chwile zapomne o swoich zmatrwieniach i pójdę po pracy na zakupy :mrgreen:

mel89 u mnie eż słonko wyszło, właśnie teraz, jupiiiiii!!
"Niebo gwiaździste nade mną, prawo moralne we mnie".
Chcę czasem ulec niebu gwiaździstemu!

przez joakar4 02 gru 2010, 15:29
To miłych zakupów :mrgreen: Ja zaraz jadę na dworzec i muszę 120km pokonać do domu :mrgreen: Mam nadzieję, ze dojadę bo autobus podobno jedzie normalnie :zonk:

przez mateusz1010 02 gru 2010, 17:10
joakar4 napisał(a):
Przykryłam się i dalej mi zimno, no to lecę temp. mierzyć i było 35.2.

A czy ten termometr był elektryczny czy rtęciowy? Bo elektryczne to pokazują takie temperatury, że szok. Cuda na kiju...

przez olinelka 02 gru 2010, 18:44
a ja znowu mierzyłam i znowu mam 37 , wcześniej miałm 36,6, wieczór sie zbliża i mam to chlerne 37 :why:

przez kitty341 02 gru 2010, 20:15
olinelka, nie martw się o tą temperaturę, ja też często mam 37,1, czasem do 3 nawet dochodzi.. kiedyś tez się cholernie zamartwiałam, ale poczytałam na necie że przed okresem często tak jest, albo w czasie owulacji, więc może o tym pomyśl???

przez joakar4 02 gru 2010, 20:28
mateusz1010 napisał(a):
joakar4 napisał(a):
Przykryłam się i dalej mi zimno, no to lecę temp. mierzyć i było 35.2.

A czy ten termometr był elektryczny czy rtęciowy? Bo elektryczne to pokazują takie temperatury, że szok. Cuda na kiju...

elektryczny, ale ja ogólnie mam często niskie temp. :zonk:
Olinelka, przed okresem wyższa temperatura jest czymś normalnym, tak samo w czasie owulacji. Nie martw się :lol:

przez mateusz1010 02 gru 2010, 21:04
Ja miałem elektryczny to wyrzuciłem, bo mi pokazywał ciągle 35,5 itp. Na rtęciowym jest dobrze, może czasem trochę mniej niż 36,6. Ja się jednak wyleczyłem i już prawie miesiąc nie mierzę temperatury. Bo robiłem to kilka razy dziennie, aż w końcu stłukłem termometr. Ciężko było znowu dostać rtęciowy, więc wolę nie ryzykować.
Ja miałem dzisiaj EEG. Przyjemniejszego badania w życiu nie miałem :) Aż mi się nie chciało wyjść z gabinetu.

przez joakar4 02 gru 2010, 21:12
Ja nie wiem ile rtęciowy trzymać, żeby była dobra temp:) EEG nigdy nie miałam, obecnie jestem na etapie białaczki ew. ziarnicy :mrgreen: Zrobię jutro morfologię z rozmazem, bo nie wiem czy bez rozmazu jest wiarygodna.

przez kitty341 02 gru 2010, 21:27
uu EEG, a co to za badanie, jak wygląda, wyniki ok??

przez joakar4 02 gru 2010, 21:34
według mnie jakieś neurologiczne, bo kiedyś słyszałam jak pani w przychodni umawiała się do neurologa z wynikam eeg

Sortuj wg