Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

przez Monii 17 paź 2010, 15:34
witaj anetta_p :)
pisz smiało, jest tu nas wiecej...
ja również boję sie o zdrowie synka i właśnieod jego pobytu w szpitalu rozpoczełam walkę z hipochondrią, tyle ze teraz skupiam sie na sobie...aktualnie etap ziarnicy , oczywiście mam wszystkie objawy :(
co dzień budzę się piękniejsza - ale dziś to już przesada :D ;)

przez sunflowerseed 17 paź 2010, 18:00
Witajcie :)
Dawno mnie tu z Wami nie było, a to dlatego, że przez dłuższy czas czułam się naprawdę świetnie. Na początku września miałam drugi raz w tym roku zrobiony rezonans magnetyczny głowy, tym razem z kontrastem, i wyszedł rewelacyjnie. Natomiast od kilku dni mam lekkie bóle głowy, coś mnie w niej kłuje. Zapewnie macie podobnie - kiedy już miną Wam pewne objawy, po wykonaniu badań i odbyciu wizyt u lekarzy, pojawiają się nowe - podobne do tamtych, ale jednak trochę się różniące. Ja mam tak z bólami głowy. I nie wiem, czy to kolejne urojenia i bóle na tle wiadomo jakim, czy początki rozrastającego się guza mózgu.... :(

przez Miss Daisy 17 paź 2010, 19:46
anetta_p napisał(a):Witam wszystkich serdecznie :)

Więc ja zaczęłam wypatrywac chorób u siebie. Przechodziłam już wiele...

Po guzie mózgu miałam guza biodra (trudno opisać nawet czego). Generalnie panicznie boję się raka, już kilka razy wykonywałam badania węzłów chłonnych, usg jamy brzusznej itd.

ę.

Anetta_p,

Twoje objawy sá klasycznie nerwicowe.
A jesli by sié okazalo,ze masz jednak raka to co wtedy?????

Miss Daisy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Misiek_NL 18 paź 2010, 19:11
Właśnie przeczytałem ulotkę Anafranilu i okazało się że w skutkach ubocznych jest napisane że rzadko mogą wystąpić zmiany w zapisie EEG :( A ja dzień po tym jak zaczołem brać Anafranil miałem ten pstryk w głowie i prąd do lewej nogi... I następnego dnia rano robione EEG które wyszło dobrze... i teraz wkręcam sobie że może dlatego wyszło dobrze że Anafranil a raczej jego skutek uboczny zadziałał na EEG i może mam jednak coś nie tak w mózgu :( :pirate: Jakiś guz czy cos tam pękło wtedy... :(
Misiek_NL

przez Miss Daisy 18 paź 2010, 20:39
Misiek_NL napisał(a):Właśnie przeczytałem ulotkę Anafranilu i okazało się że w skutkach ubocznych jest napisane że rzadko mogą wystąpić zmiany w zapisie EEG :( A ja dzień po tym jak zaczołem brać Anafranil miałem ten pstryk w głowie i prąd do lewej nogi... I następnego dnia rano robione EEG które wyszło dobrze... i teraz wkręcam sobie że może dlatego wyszło dobrze że Anafranil a raczej jego skutek uboczny zadziałał na EEG i może mam jednak coś nie tak w mózgu :( :pirate: Jakiś guz czy cos tam pękło wtedy... :(

Misiek_NL,

Wybacz mi moją bezpośredniość,ale chce mi się śmiać ,kiedy czytam Twojego posta. Są co najmniej 3 niepodważalne dowody na to,że
Twoja teoria jest absolutnie nieprawdziwa. Masz rację-WKRĘCASZ SOBIE.

Miss Daisy

przez Monii 18 paź 2010, 20:42
Misiek_NL gdyby coś faktycznie pstryknęło w twoim mózgu/głowie wtedy nie siedziałbyś z nami na forum :) - to na 100% :D
co dzień budzę się piękniejsza - ale dziś to już przesada :D ;)

przez marcja 18 paź 2010, 22:47
Misiek_NL napisał(a):Właśnie przeczytałem ulotkę Anafranilu i okazało się że w skutkach ubocznych jest napisane że rzadko mogą wystąpić zmiany w zapisie EEG ::(

Tak, moga wystapic zmiany w zapisie EEG, ale...negatywne...;) Jesli wiec wszystko bylo ok, znaczy, ze w Twoim wypadku skutek uboczny nie wystapil :)
Zapomnij wreszcie o tej przygodzie ze pstryknieciem ;)

przez Misiek_NL 18 paź 2010, 23:10
No to mnie uspokoiliście.... Dzięki :) Już o tym zapominam...

To jest takie głupie szukanie dziury w całym. ale już nie będę :great:
Misiek_NL

przez Madzialenka 19 paź 2010, 15:40
Proszę o pomoc!Mam obsesję na punkcie wirusa hiv,chociaż właściwie nie powinnam.W kwietniu zrobilam sobie w laboratorium badanie i wyszło negatywnie,ale brałam wtedy antydepresant i pigułki antykoncepcyjne i nie wiem czy mogło to zmienic wynik badania czy powinnam zbadać się jeszcze raz?

przez Misiek_NL 19 paź 2010, 15:55
Madzialenka, Nie ma takiej potrzeby...
Misiek_NL

przez Madzialenka 19 paź 2010, 16:15
Myślisz,że wszystko ok? :zonk:

przez Misiek_NL 19 paź 2010, 17:45
Madzialenka, Myślę że tak... :) Głowa do góry :great:

[Dodane po edycji:]

Monii napisał(a):Misiek_NL gdyby coś faktycznie pstryknęło w twoim mózgu/głowie wtedy nie siedziałbyś z nami na forum :) - to na 100% :D

Twierdzisz że wymyślam ??

Na prawde coś pstrykneło i naprawdę mnie to wystraszyło.... Dlatego zrobiłem EEG rano i okazało się że wszystko jest OK. A pani psychiatra moja powiedziała że przy nerwicy takie rzeczy są możliwe... i że wszystko w porządku jest.

Tylko mi to nie dawało spokoju co to było i od czego i zaczołem sobie wkręcać różne rzeczy pomimo dobrego wyniku EEG. A wczoraj przeczytałem na ulotce Anafranilu który wtedy zaczynałem zażywać, że może zmienic zapis EEG i znowu panika.

Ale naprawde pstrykło coś i przeszedł mnie prąd w lewej nodze... Nie wymyśliłem sobie tego...
Misiek_NL

przez mateusz1010 19 paź 2010, 21:24
Madzialenka, Na wynik testu nie mają wpływu żadne leki! (Wiem coś o tym). Pamiętaj tylko, że wynik 100% (wg WHO) daje test robiony 12 tyg. po ryzykownym wydarzeniu. Mi mija za tydzień. Pierwszy wyszedł (-). Modlę się, żeby się za tydzień potwierdził :D

przez Miss Daisy 19 paź 2010, 21:41
Misiek_NL napisał(a):Madzialenka, Myślę że tak... :) Głowa do góry :great:

[Dodane po edycji:]

Monii napisał(a):Misiek_NL gdyby coś faktycznie pstryknęło w twoim mózgu/głowie wtedy nie siedziałbyś z nami na forum :) - to na 100% :D

Ale naprawde pstrykło coś i przeszedł mnie prąd w lewej nodze... Nie wymyśliłem sobie tego...

mISIEK_NL,

ALE KTO TU MOWI,ZE TY WYMYSLASZ???
Oczywiscie,ze to naprawdę było. Nie było to jednak to,co myslisz. To był tylko objaw nerwicy.

Sortuj wg