Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

przez Monii 29 wrz 2010, 18:15
zachmurami dzięki za słowa otuchy :) ale już w ciągu dnia zdążyłam sobie wkręcić bolące piersi po bokach co gorsza obie :/ jeszcze dzień i zwariuje , przysięgam :hide:
co dzień budzę się piękniejsza - ale dziś to już przesada :D ;)

przez maniaa123 29 wrz 2010, 18:23
Misiek_NL, czasami nie chce mi się w to wierzyć. Nie ma z kim pogadać o tym :(
maniaa123

przez Misiek_NL 29 wrz 2010, 18:24
maniaa123, Możesz pogadać tu na forum :) Ja Ci na pewno odpowiem...
Misiek_NL

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez maniaa123 29 wrz 2010, 18:37
Misiek_NL, dziękuję Ci bardzo :) czuję się na prawdę osamotniona w swoim problemie. Czasami wydaje mi się, że tylko ja go mam.
maniaa123

przez Misiek_NL 29 wrz 2010, 18:40
maniaa123, Mi się wydaje identycznie... Dopiero tu na forum przekonałem się jakie to powszechne ;) Nie ma takiej dolegliwości którą miałby tylko jeden człowiek na świecie ;) A co Ci dolega ??
Misiek_NL

przez maniaa123 29 wrz 2010, 18:43
Misiek_NL, od dobrych dwóch tygodni jest mi niedobrze. Na sam widok jedzenia mam odruch wymiotny. Nie mogę jeść, chudnę, już wydaje mi się, że jestem chora. Często tak mam. Co najmniej przez pół miesiąca. Ale teraz to jest okropne. Nie mogę bardziej schudnąć, bo za chwilę zniknę. I tak już jestem bardzo szczupła.
maniaa123

przez Misiek_NL 29 wrz 2010, 18:44
maniaa123, A byłaś z tym u lekarza ??
Misiek_NL

przez maniaa123 29 wrz 2010, 18:45
Misiek_NL, nie mam ochoty już latać po lekarzach. Miałam robione badania krwi w sierpniu i wszystko jest ok.
maniaa123

przez Misiek_NL 29 wrz 2010, 18:46
maniaa123, A u psychologa... ?? Może problem tkwi w Twojej psychice a nie w ciele....
Misiek_NL

przez maniaa123 29 wrz 2010, 18:47
Misiek_NL, z pewnością tak, ale staram się poradzić sobie sama ze swoim problemem. Na razie nie chce korzystać z usług psychologa.

[Dodane po edycji:]

Misiek_NL, a Ty jak sobie radzisz ze swoimi problemami ?
maniaa123

przez Misiek_NL 29 wrz 2010, 19:01
maniaa123, Wogóle sobie nie radzę... cały czas wydaje mi się że będę mdleć jak tylko coś mnie zakuje itp. to odrazu wydaje mi się że to jakaś poważna choroba i ide robić badania choć wiem że to chore... Strasznie boję się że umieram. To jest mój drugi epizod nerwicy znacznie silniejszy od pierwszego... Cały czas mam przekonanie że jestem chory na jakąś śmiertelną chorobę i umieram powoli, albo że mam coś nie tak w głowie i coś pęknie i umrę od razu... Mimo tego że miesiąc temu miałem robione TK głowy, a dziś EEG oprócz tego miesiąc temu też USG jamy brzusznej i badania krwi i moczu i wszystko wyszło OK. Zmieniłem teraz leki i mam nadzieje że będzie ok...

Moim zdaniem powinnaś iść ze swoim problemem do psychologa... to żaden wstyd, lekarz jak każdy inny...
Misiek_NL

przez maniaa123 30 wrz 2010, 09:12
Misiek_NL, ja już na prawdę nie wiem co mam ze sobą zrobić. Nie stać mnie na psychologa. Też sie boję, że mam coś w głowie. Najbardziej boję się bólu albo tego, że padnę gdzieś na ulicy i nikt mi nie pomoże. Znowu pojawiły się lęki przed wychodzeniem z domu. Na początku swojej choroby nie wychodziłam nigdzie. Nie byłam w stanie. Nawet na studia bałam się jeździć, ale musiałam i myślałam tylko o tym czy dożyje końca dnia. Mój chłopak potrafi mi tylko mówić, że mam się wziąć w garść i nic mi nie jest. Łatwo mu mówić, bo nie przechodzi tego co ja.
maniaa123

przez Misiek_NL 30 wrz 2010, 11:15
maniaa123, Ja mam to samo... a wczorajszy pstryk w głowie i prąd w nodze... teraz nie dają mi spokoju ciągle zastanawiam się co to mogło być pomimo dobrych wyników EEG. Strasznie mnie to rozbiło :(

Mi też wszyscy powtarzają że mam się wziąć w garść... rozumiem Cię doskonale
Misiek_NL

przez maniaa123 30 wrz 2010, 13:00
Misiek_NL, musimy być silni. Mam córkę, więc dla niej chce być taka jak kiedyś.
maniaa123

Sortuj wg