Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez anita27 13 cze 2006, 19:36
Liwio,ja sie juz nie zastanawiam od czego mam takie silne bole glowy.chodzilam do dwoch neurologow,z czego jeden mi powiedzial,ze to sie dzieje na podlozu psychogennym.Wiec juz zrezygnowalam z chodzenia do tego typu specjalistow bo rozkladali rece a nie mam juz ani czasu ani nerwow chodzic od lekarza do lekarza.Zyje jak zylam z powtarzajacym sie co jakis czas bolem glowy...
Szczęście jest jak motyl. Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda ci się. Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu!

przez ania30 21 cze 2006, 22:43
ja przerabiałam równiez guza mózgu raka ,aids,wylew zawal stwardnienie rozsiane i wiele wiele innych i wiecie co mnie kiedys rozśmieszyło , był program jakis dokument w telewizji i było coś o dziwnych napisach na nagrobkach . pewna kobieta cale zycie byla hipochondryczka dożyła póżnej starości i wreszcie zmarla ,a na nagrobku kazala wyryc napis ,, A nie mówilam że jestem chora'' :D wiecie bardzo mnie to rozśmieszyło wtedy bo sobie pomyślałam o sobie . Pisze to wam tak na poprawę Humoru. dodam że męczyłam sie z nerwica ponad 10 lat , a teraz jest ok i cieszę sie .
życie jest piękne

przez Moniczka 23 cze 2006, 14:09
Ja natomiast mimo licznych diagnoz tez nie wierze,ze mam tylko nerwice...W moim przypadku najdokladniejsze badania nic nie pomagaja:(Niewiara pozostaje...
Moniczka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wkrętki...

przez franio1980 18 sie 2006, 23:35
Na głowie znalazłem sobie znamię wielkości 5-6mm. Oczywiście byłem u dermatologa (babka 55lat) która powiedziała że raczej to nic groźnego ale zaleciła wycinankę (znamię mogło być drażnione), chirurg też to obejżał i potwierdził, że reaczej nic to nie jest i że wytnie mi to w środę. Chyba nie wiedział o tym że mam nerwicę lękową i do środy to siedem razy umrę ze strachu. Jestem na etapie ich pomyłki, obu. Na złość znamię zaczęło mnie boleć, swędzieć itp ;) Czeka mnie ciekawa noc.[/img]

przez GRIGOR2000 19 sie 2006, 00:39
siemanko
nie lekaj ja namierzylem na swojej glowie kaszaka i bylem pewien ze to rak bez namnieszej watpliwosci,tylko zanim poszlem do chirurga to minielo pol roku,a on caly czas robil sie wiekszy. :shock:
nawet jak go wycinali to myslalem,ze to nie moze skaczyc sie dobrze i pewnie jak go wytna to polece na chmurke od powiklan!
ale jak widac jestem live to tylko ta nerwica zjeba....,w sumie to teraz mam ja na "miekko"nie biore nic do bani nic a nic!
to najlepsze rozwiazanie nie myslec o ty dziadostwie
pozdro :lol:

przez cenedra_20 19 sie 2006, 09:14
Ty się ciesz, żę lekarka i chirurg powiedzieli Ci od razu co to jest. A ja im wierzę i zgadzam się, że takie rzeczy lepiej usunąć niż je podrażniać. A to swędzenie to sam mogłeś sobie wmówić, więc staraj się myśleć o tym jak najmniej.
Moja historia była taka, że jak poszłam do młodej pani dermatolog to ona stwierdziła, że moje dwa znamiona na brzuchu to czerniak i muszę go jak najszybciej usunąć. Z miejsca dała mi skierowanie do szpitala na onkologię. I kurczę poszłam, wycięłam i dopiero jak mi to wycięli i zbadali to się okazało, że to zwykłe pieprzyki były :x
A tamtej pani [url=http://ranking.abczdrowie.pl/c/5,dermatolog]dermatolog[/url] już nigdy więcej nie odwiedziłam. :roll:
"Each light between sunrise and sunset is worth dying for at least once"

przez franio1980 19 sie 2006, 10:34
Tez tak sobie mysle, ze dwaj lekarze z ponad 30-letnim stażem raczej by sie nie pomylili.

Bananowa wkrętka.

przez kretka 23 sie 2006, 14:55
Super... Ponieważ mam "kuku" na tle zaburzeń żołądkowo- jelitowych, od razu jak mnie boli brzuch (rety, to jest prawie codziennie!), wkręcam sobie straszne choroby, które mogłyby się tak objawić. Panicznie się boję zwyklego zatrucia. Panicznie się boję, że będę wymiotować. Przeczytałam dziś na jakimś forum, usiłując dowiedzieć się, czemu bananom obcina się końcówki, że wiele osób w swoim życiu ciężko zatruło się bananami. Jadłam dziś banana i teraz boli mnie żołądek. Pewnie sobie wkręciłam, jak zwykle, no ale mam niezłego stracha;-p
Ale powiedzcie, czy wiecie coś na temat bananowej zdolnosci do zatruwania? No i może wiecie po co te końcówki się wycina? Bo już słyszałam tak straszne wersje, że chyba przestanę jeść banany...

przez p0rk 23 sie 2006, 15:34
Bo są niedobre? :D
vanitas vanitatum, et omnia vanitas

przez Eva 23 sie 2006, 15:39
Podobno na końcach mogą żyć sobie ... robaczki egzotyczne :) i dlatego obcina się końcówki :lol:
Eva

przez atrucha 23 sie 2006, 16:26
A ja słyszałam że w bananach przypływają z czarnego lądu tarantule :D
No ale w "końcówki" to raczej się nie wciskają ;) :D
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez drań 23 sie 2006, 16:39
To te końcówki sie wogóle obcina?
Ja zawsze jadłem całego banana bo mi było mało...
ExModerator

przez atrucha 23 sie 2006, 16:43
No widzisz,draniu.. To teraz będzie Ci się odbijało pajęczakami.. 8) ;)
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez kretka 23 sie 2006, 18:21
He, he:-) Ubawiliście mnie. No właśnie, podobno wiele osób je te końcowki i nic im nie jest, a niektorzy odcinają i się trują. Nie ma sprawiedliwości na świecie;-)

Sortuj wg