Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

przez disgusted 21 maja 2010, 21:08
No u mnie była burza wczoraj chyba o 1 w nocy, horror :D Taka nocna jest najgorsza...
you can climb a ladder up to the sun
or write a song nobody had sung
or do something that's never been done.

przez isabella_28 21 maja 2010, 21:15
A u mnie dzis duszno,parno uffff.Ledwo doczlapalam do pracy,a mam 30 minut drogi!! Autkiem to moj Chlop jezdzi:D z tym,ze on siedzi w robocie do 22 takze zrozumiale.Ja mam bardziej elastyczny czas pracy.Niewazne..
Podczas takiej pogody moje cisnienie jest bliskie zeru :mrgreen: najlepiej jakbym lezala ,,plackiem'' i nic nie robila.Duzno mi,slabo i mam mroczki przed oczami.Natomiast pod wieczor zaczynam dopiero odzyskiwac sily.
Z tymi ,,sercami'' to normalka.Mialam z tego powodu dwa razy robione EKG i nic nie wykazalo.Musieliby mnie podlaczyc na 24h i i monitorowac.Kiedys nawet dali badanie na Echo,ale nie poszlam:D Ze strachu,a trzeba bylo.Teraz o tym nie mysle,tylko czasami podczas czestych ,,szarpniec''
isabella_28

przez disgusted 21 maja 2010, 21:34
Nie ma co się dziwi, że wszyscy tak mamy - serce nie lubi stresu i umartwiania się.
Mnie natomiast właśnie zaczęło tak co jakiś czas lekko kłuć w prawym boku pod żebrami :/

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Monii 21 maja 2010, 21:49
isabella ja tez mam takie ciśnienie....dzis mialam coś 99/54 :D

i obsesje ciągłego mierzenia.... bleee mroczki są bo były :) i zawroty...i to serce...nastepny mój wkręt
co dzień budzę się piękniejsza - ale dziś to już przesada :D ;)

przez agusiowaaa 22 maja 2010, 05:35
hej Monii:) kłucia serca to nic wiecej tylko objaw Twojego zamartwiania się albo...zwyczajna kolka, ktora nie ma nic wspolnego z sercem;pjezeli po posiłku miałaś takie kłucia to kolka...;p
serce przypominam jest na srodku klatki piersiowej, a lewa kłujaca str.klatki to tylko nerwobóle:)
wypowiedź jakbym była po doktoracie z tego tematu ;D
co do ścierpnięcia to myśllę,że to było zwyczajne "złe spanie" , jeżeli by rwał Cię malutki palec w lewej ręce to mogłoby to św cos o kręgosłupiexd ale watpie...;p
:great: nie było burzy.

Czeka mnie szkoła :( dziś i jutro;(

przez Monii 22 maja 2010, 07:26
agusiowaaa dzięki :lol:

miłej nauki, u mnie świeci słoneczko od rana :brawo:
co dzień budzę się piękniejsza - ale dziś to już przesada :D ;)

przez Gritss 22 maja 2010, 09:56
U mnie też słońce, bynajmniej przez okno tak widzę bo jeszcze na dwór nie chciało mi się wyczłapać :P Co do cierpnięcia to mi bardzo często któraś ręka drętwieje, budzę się w środku nocy i muszę ją drugą ręką przerzucać :P Ale to od spania, bo zawsze na którejś śpię :) Jak dla mnie to jest bardzo śmieszne i sympatyczne uczucie :P Ja ostatnimi czasy jestem trochę uspokojony, przez te badania :) Fakt, zdarza mi się jeszcze macnąć i pomyśleć o tym, ale doszedłem do wniosku, że objawów póki co nie ma, wyniki dobre więc tak już musi być i nie trzeba z tym dyskutować :P Nerwobóli też ostatnio miałem sporo: z lewej strony brzucha pod żebrami, z lewej strony klatki piersiowej, z tyłu pleców.. Ale gdy jestem spokojny wszystko mija :)

PS ktoś oglądał klęskę naszego wojownika w nocy?
PS2 miłego słonecznego dnia życzę :D

przez Kn24 22 maja 2010, 10:13
hmm a ja mam od dzis znow dretwienie lewej nogi i lewego posladka :( az czucie mam gorsze tam no ale SM mam wykluczone wiec kurcze co to moze byc? tak sobie mysle ze to moze od kregoslupa jest bo cos tam stwierdzone? jak myslicie?
Nie ważne, ile razy się upadnie.
Ważne jest, ile razy się podniesiemy.
:)

przez isabella_28 22 maja 2010, 14:43
Kn24, napewno od kregoslupa.Moj Chlop ma to samo i Matka(lekka skolioza)

[Dodane po edycji:]

Ja ostatnimi czasy jestem trochę uspokojony, przez te badania :) Fakt, zdarza mi się jeszcze macnąć i pomyśleć o tym, ale doszedłem do wniosku, że objawów póki co nie ma, wyniki dobre więc tak już musi być i nie trzeba z tym dyskutować
tez mi sie tak wydaje:)Ja tez sie macam czasami,niestety i wszystko po staremu.Czuje sie dobrze,poprostu normalnie,zdrowo.
Dzis w Anglii piekna pogoda,parno - 27 stopni celcjusza! Na szczescie jestem w domku dzis i moge sie polenic,zajac sobie(byle nie macac):)Lobuz w pracy.Popijam sobie mocce i slucham muzyczki.Choc w tle mam wlaczone na TVN24 i katem oka spogladam co sie dzieje w moim rodzinym miescie i co z Tama we Wloclawku.Mam tam mnoostwo znajomych i dzialke.Atmosfera pewnie siega zienitu.
Milej soboty!

[Dodane po edycji:]

dodam,ze dobrze by bylo aby wkoncu Disgusted sie przemogla i zrobila badanka dla lepszego samopoczucia!!!!!
isabella_28

przez Gritss 22 maja 2010, 15:55
U mnie (w Ozorkowie) 23*C, od rana słoneczko, ale właśnie nadciąga wielka czarna chmura znad Łodzi i efekt będzie chyba wiadomy. Poza tym zaczyna już grzmieć ;S.
Co do tych węzłów jeszcze, najbardziej potrafi uspokoić chyba milano(pozdrawiam:P), kiedy to napisał, że wielu w jego rodzinie ma wyczuwalne węzły, do tego niektóre dość spore i wszystko jest w porządku.
Co do serca, któregoś dnia w szkole mnie okropne nerwobóle łapały i to tak mocne, że nie mogłem wziąć wdechu w ogóle. Kłucie okropne. I to pojawiło się tylko raz i już nigdy nie wróciło, a wszystko trwało 7-8 razy po kilka sekund w ciągu tego jednego dnia. Ale to wszystko wina naszego organizmu. My się będziemy przejmować i panikować dziś, a on sobie to zakoduje i wróci z bólami za 2 tygodnie. Człowiek to naprawdę skomplikowana istota :P

przez *Monika* 22 maja 2010, 17:28
Kn24,

Mnie dretwieje prawa noga i posladek.
Nie siedzisz w jakiejs pozycji, która moze powodować ucisk nerwu? Ja często siedzę po turecku na fotelu przed kompem. Myślę, że taka pozycja poprostu powoduje te odrętwienia.
Obrazek
Główny Moderator

przez disgusted 22 maja 2010, 17:45
Haha, człowiek cały dzień się nie odzywa, a ci mnie już do lekarzy odsyłają :D. Ale to miłe ;)
No ja postanowiłam nie macać się przez jakiś czas i zobaczymy ;)

przez agusiowaaa 22 maja 2010, 18:56
hej :) u mnie była burza ! ach! nie lubić;p...

macie może tak,że drży wam cale ciało jak lezycie w pozycji nieruchomej??...
albo ,że przechodzi Was drżenie od stóp do głowy??

Re: Hipochondria - jakie choroby sobie przypis

przez patipat 22 maja 2010, 22:05
Ludki boli mnie po lewej stronie nad piersią podczas głębszego wdechu :((( to jest straszny ból :(:((:
Ból z kimś podzielony w połowie ulżony:)))

Sortuj wg