Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

przez disgusted 13 maja 2010, 22:36
No dobra, wybaczone :D. Też ostatnio byłam chora, właśnie skończyłam antybiotyk - kolejny w ciągu 2 miesięcy...
you can climb a ladder up to the sun
or write a song nobody had sung
or do something that's never been done.

przez Gritss 14 maja 2010, 06:40
Dzisiaj panicznie bałem się usnąć, bo ciągle myślałem że obudzę się zlany potem. Nawet próbując usnąć nie mogłem skupić myśli na czymś innym tylko ciągle ten pot mi w głowie siedział. No i oczywiście jakieś 20min po uśnięciu znów się obudziłem (chwilkę przed 12). I co prawda nie czułem żebym był zlany potem, ale jednak trochę byłem spocony w obrębie karku i czoła. Dość długo się męczyłem aby usnąć, ale udało się. Obudziłem się o 6, ale wszystko jest suche. Łącznie z poduszką, kołdrą i moim ciałem. F*CK, we wtorek idę robić morfologie, a potem niech się dzieje wola Boska ;/. Ale nie ukrywam, że panicznie się boję, teraz już nawet chodzić spać..

przez disgusted 14 maja 2010, 07:24
Ja też tak miałam jak byłam z ziarnicą 'na świeżo', musisz sobie uświadomić, że przy ziarnicy węzły są naprawdę duże i NIE TRZEBA ich szukać, ani na nic naciskać. Mój chłopak ma w pachwinach pełno mniejszych lub większych kulek i fasolek, ja też mam i myślę, że tam prawdopodobnie każdy coś ma.

[Dodane po edycji:]

Jeśli Cię to pocieszy to po jednej stronie mam w pachwinie niedużą twardą kulkę, która się nie porusza ;] Ale wiążę to z przebytymi infekcjami.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Monii 14 maja 2010, 08:22
hej hej :) nie uwierzycie...przebudziłam sie w nocy i pierwsze to pomyślałam o WAS wszystkich z forum hehe :lol: czy śpicie, czy coś wkręcacie sobie :) mnie ścierpła prawa ręka, bo zwyczajnie na niej spałam ( dobrze,że nie lewa bo bym znowu myślała, ze to serce) potem coś mnie mulilo, ale to raczej efekt obrzarstwa na noc bleee a dziś w miarę ok.....przynajmniej do tej chwili.... Pozdrawiam i miłego dnia życzę :mrgreen:

kamil co do stresu przed lekarzem to nawet niepytaj :) ja mam juz tak psychikę zrytą, że nawet jak ostatnio zobaczyłam jakąś kobietę odbierającą wyniki z laboratorium (obca baba, jej wynik ) tak sie zestresowałam, ze nie mogłam dojść do siebie.....podziwiałam ją z jakim spokojem ona to wszystko analizuje......

to jest naprawde chore, coraz bardziej myśle o psychologu :/
co dzień budzę się piękniejsza - ale dziś to już przesada :D ;)

przez disgusted 14 maja 2010, 08:28
A ja wyjątkowo dobrze spałam, ale okazało się, że nie mam ciepłej wody, bo jest awaria i nie wiem co teraz zrobię :D.

przez isabella_28 14 maja 2010, 10:21
Gritss, z tym ,,potem'' mialam tak samo hehe.To jeden z objawow ziarnicy,a czasami zdarza mi sie spocic ostro w nocy.Z tym,ze odkrylam przyczyne jaka jest przedmiesiczkowe skoki hormonow.Jednak przed moja diagnoza balam sie spac:)Co 1 h budzilam sie i sprawdzalam czy przypadkiem nie jestem mokra.Trwalo to jakis czas.Wkocnu zaczelam lykac primarose.Lek typowo,,kobiecy'' na przypadlosci przed i w trakcie miesiaczki.Pomoglo.Jak do tej pory nie ma ,,mokrych'' nocy:D Dwuznaczne.Wiem:D
PS.wyspalam sie dzis:) :mrgreen:

disgusted, grzej wodiczke w garze|:D
isabella_28

przez klebek_nerwow 14 maja 2010, 11:19
Ach te nieszczęsne nocne poty.
Podczas mojego najbardziej nasilonego wkręcania sobie chorób też je miałam, i to nie byle jakie poty, tak jak wtedy, gdy np. ogrzewanie jest za mocne, ale takie, że rzeczywiście aż pościel i poduszka były całe mokre. Do tego czytałam wcześniej o bólach potylicy i oczywiście jednego z tych spoconych poranków nie mogłam się podnieść, bo jak podniosłam głowę to potylica bolała mnie tak, jakby w środku coś mnie rozsadzało.Minęło mi to dopiero po kilku dniach i do tej pory nie wiem, co było przyczyną, ale podejrzewam, że gdybym nie czytała wcześniej o tym w internecie to nic by mnie takiego nie spotkało. A wtedy naprawdę miałam ciężką depresję i nie potrafiłam myśleć o niczym innym. ;p

Ale pocieszę was i siebie, ze w mojej rodzinie ci najwięksi hipochondrycy z reguły trzymają się najlepiej. Może tak to jest, że jak się nic złego nie dzieje to z nudów zaczyna się wyszukiwać u siebie wszelkie podejrzane rzeczy? :D

Oczywiście jestem już po porannym rytuale i wymacałam, że w niektórych miejscach "piasku" ubyło a w niektórych przybyło. Już od długiego czasu planuję przejść na jakąś dietę oczyszczająca, bo z pewnością mam strasznie zakwaszony organizm od nieumiarkowanego jedzenia słodyczy, ale oczywiście nic z tego. Nie potrafię się opanować:( Poza tym nie jestem pewna, czy ten piasek nie pojawił się wtedy, gdy litrami zaczęłam pić wodę mineralną. Ubzdurałam sobie, że jedząc jak dotychczas, ale pijąc z 10 szklanek wody dziennie mój organizm się oczyści i wszystko wróci do normy. Jaaasne jasne. Chyba powinnam zacząć od oczyszczania głowy z głupich myśli:)

przez disgusted 14 maja 2010, 11:37
Ale pocieszę was i siebie, ze w mojej rodzinie ci najwięksi hipochondrycy z reguły trzymają się najlepiej. Może tak to jest, że jak się nic złego nie dzieje to z nudów zaczyna się wyszukiwać u siebie wszelkie podejrzane rzeczy? :D

OBY! ;)
Ja mam właśnie taki 'piasek' z jednej strony szyi, mnóstwo takich małych kuleczek, jakby ktoś właśnie mi tam wysypał piasek albo drobnoziarnisty żwirek :D.

przez isabella_28 14 maja 2010, 14:53
hmmm ,,bialy'' piasek? taka ,,kaszka''? Chyba mam takie ,,cos'' na dekolcie.Peelinguje,ale to nic mi nie daje niestety.Nie widac tego bardzo,moze pod swiatlo
isabella_28

przez klebek_nerwow 14 maja 2010, 15:59
Nie nie, gdyby to była kaszka to nie wmawiałabym sobie, ze to węzły chłonne :) To taki piasek pod skórą, jakby w tkance tłuszczowej. Na szyi nie mam czegoś takiego, ale za to w innych miejscach, gdzie są węzły. Słyszałam, że coś takiego może wystąpić jak się schudnie i są to niezbite grudki tłuszczu i ta wiadomość pewnie by mnie uspokoiła, ale jego umiejscowienie nie daje mi spokoju. Tak sobie tłumaczyłam, że gdyby to było coś poważnego, to prócz piasku miałabym pewnie także duże węzły no i doszłyby też powiększone wszystkie węzły szyjne, ale wytłumacz to mnie. Paranoja:D

Oczywiście najlepszym wyjściem byłaby wizyta u lekarza, na samą myśl o tym, ze mówi mi, że jestem zdrowa albo ze to jakaś pierdoła czuję powiew wolności, ale z drugiej strony, aż nie wiem co bym zrobiła, gdyby przypuszczał "moje" choroby, pewnie ześwirowałabym całkowicie zanim jeszcze poszłabym na badania. zamknięte koło po prostu

przez Monii 14 maja 2010, 16:17
A powiedzcie mi Koleżanki czy wkręcałyście sobie kiedykolwiek ciąże ? Wiem, wiem ciąża to nie choroba, ale ja np kilka razy byłam niemal pewna, oczywiście nie chciałam jej i bałam się....miałyscie cos takiego ?
co dzień budzę się piękniejsza - ale dziś to już przesada :D ;)

przez scrat 14 maja 2010, 16:34
Ja nie, ale moje byłe dziewczyny (przynajmniej dwie) tak. Były pewne że zaszły.
Przyjaciel forum

przez Gritss 14 maja 2010, 18:05
Ja też tak miałam jak byłam z ziarnicą 'na świeżo', musisz sobie uświadomić, że przy ziarnicy węzły są naprawdę duże i NIE TRZEBA ich szukać, ani na nic naciskać. Mój chłopak ma w pachwinach pełno mniejszych lub większych kulek i fasolek, ja też mam i myślę, że tam prawdopodobnie każdy coś ma.

Jak dużych? Uspokójcie mnie proszę, za niedługo idę na 18stkę znajomego i nie chcę, abym tam siedział i zamulał :/ Do tego dzisiaj nie brałem leków i mam stan podgorączkowy- 37,3. Dodam, że w tamtym tygodniu miałem zapalenie górnych dróg oddechowych, pozostał mi jeszcze kaszel wynikający z gardła :/ To jest zaczyna być okropne..:/

przez isabella_28 14 maja 2010, 21:10
Monii, jak bylam nastolatka to sobie takie glupoty wmawialam hehe.Mialam mniemanie o sobie,ze jestem wiatropylna haha.Pozniej przeszlo:D
isabella_28

Sortuj wg