Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

przez rudegirl 11 maja 2010, 15:33
O rany, zmarł Kozłowski... :( Uważałam go za przystojniaka... Przykra wiadomość...Miał WZW C.
JA też nigdy nie martwiłam się drganiem powiek ale teraz drgają mi różne inne części ciała :)

przez isabella_28 11 maja 2010, 15:59
Cos podejrzewalam,ze z tym aktorem jest cos nie tak.Widzialam z nim serial jakos ostatnio i wygladal rzeczywiscie na bardzo chorego.I dzis taka wiadomosc.Szkoda,mlody czlowiek jeszcze byl.
isabella_28

Re: Hipochondria - jakie choroby sobie przypis

przez patipat 11 maja 2010, 16:42
Dziewczyny jestem posikana ze strachu od kilku dni mam ucisk z tyłu głowy wieczorem przed snem zawsze szum w lewym uchu :(( już boję się najgorszego:(

[Dodane po edycji:]

i do tego pamięć słabnie.
Ból z kimś podzielony w połowie ulżony:)))

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez rudegirl 11 maja 2010, 17:51
Patipat, nie uwierzysz ale ja też mam ostatnio wieczorami szum w lewym uchu, ucisk między gałami i zawroty głowy. O swojej pamięci to nawet nie wspomnę :)

przez agusiowaaa 11 maja 2010, 18:39
hej Dziewczyny :) .

dzień minął bez większego zamartwiania się o serce...
ale "jak nie urok to sraczka" ... zamiast tego mam ból głowy...tzw:klasterowy ból...
cos okropnego... spowodowany przewianiem...najlepszy na niego jest sen...
ehh... naprawdę, keidy będzie taki dzień gdzie nie będzie mnie nic bolało...

a co do szumu w uszahc...lewe ucho brzęczy mi od jakiś 2tyg.już...przyzwyczaiłam się do niego...
szczególnie jak kładę się spac..coś okropnego...

pozdrawiam :)

Re: Hipochondria - jakie choroby sobie przypis

przez patipat 11 maja 2010, 18:59
u mnie też własnie lewe ucho !
Ból z kimś podzielony w połowie ulżony:)))

przez Kirian 11 maja 2010, 19:40
rudegirl napisał(a):Kirian, ja mam zespół jelita drażliwego ale zanim się to okazało to wkręcałam sobie raka jelita :)

Znam to skądś ;)

rudegirl napisał(a):A co z Twoją gębą, złuszczaniem naskórka i Ibupromem, bo chyba przeoczyłam? :)

Jakiś czas temu natrafiłam na artykuły o reakcji na niektóre leki przeciwbólowe - reakcje dość tragiczne w skutkach, m.in. martwica toksyczno-rozpływna naskórka. Rzadko się to zdarza, aczkolwiek kilka wzmianek wystarczyło, bym zaczęła panikować i po każdym łyknięciu leku leciała do lustra i trzęsącymi się rękoma sprawdzała, czy już mi skóra z twarzy odpada czy też jeszcze nie... :roll: Ot, paranoja...
[url]www.lekomanka.pl[/url] - ciekawy blog pisany przez osobę, która jak ja ma problem z uzależnieniem od leków nasennych i cierpi na depresję. Fajnie się czyta.

przez Zoltan 11 maja 2010, 19:42
Schizofrenia,aktualnie wałkuję choroby serca.

przez disgusted 11 maja 2010, 19:53
hahah, Kirian, nie tylko Ty to masz :D. Ja przed zażyciem każdego leku czytam skutki uboczne, zwłaszcza interesują mnie te "najrzadsze i najgroźniejsze" :D. Brałam taki lek, który podobno "dość często" powoduje niewydolność wątroby i oczywiście już w trakcie łykania pierwszej tabletki widziałam siebie umierającą na tę przypadłość :D.
To jest takie żałosne, że jak czytam swoje własne posty to chce mi się śmiać z tych idiotycznych pomysłów, ale jak taki pomysł mnie najdzie to padam ze stresu.

Co do uszu - ja od kilku lat w prawym natomiast uchu mam taką przypadłość, że jak odchylam głowę do tyłu to jakby mnie tak w nim ciągnie. Zaczęłam to zauważać jak miałam remont i spałam na kanapie na twardej poduszce przez miesiąc na prawym boku - co rano budziłam się z bólem ucha i teraz właśnie mnie tak w nim jakoś 'ciągnie'...

I mam też coś takiego, zauważyłam to robiąc skrętoskłony w ciszy, że jak się skrętoskłonuję to słyszę jakiś szum! jakby kręgosłup mi szumiał :D.
you can climb a ladder up to the sun
or write a song nobody had sung
or do something that's never been done.

przez isabella_28 11 maja 2010, 21:35
kurcze dziewczyny!!Mnie od godziny tez szumi i piszczy w uchu! Chyba jakas telepatia haha :zonk:
isabella_28

przez Monii 11 maja 2010, 22:03
uuuuuuu to się podziało ...aktora bardzo szkoda :( ja dziś mialam sporo pracy więc jakoś mineło, choć wlasnie wyszlam z kąpieli i nie obeszlo sie bez oglądania węzełków....całe szczescie nie wykrylam jeszcze tych obojczykowych bo sie boje popatrzeć na nie :o ...ale myślę że to tylko kwestia czasu :mrgreen:

disgusted mam tak samo.. wstyd mi przed ludzmi ze wymyslam takie bzdury, smieje sie z siebie a jednoczesnie za chwile umieram ze strachu, że tym razem napewno mam racje i napewno dopadła mnie "ta " choroba
co dzień budzę się piękniejsza - ale dziś to już przesada :D ;)

przez Kirian 11 maja 2010, 22:29
Monii napisał(a):disgusted mam tak samo.. wstyd mi przed ludzmi ze wymyslam takie bzdury, smieje sie z siebie a jednoczesnie za chwile umieram ze strachu, że tym razem napewno mam racje i napewno dopadła mnie "ta " choroba

To chyba normalne - w czasie rozmowy czy pisania na forum, łatwiej spojrzeć "z boku" na własne słowa i w związku z tym obiektywniej podejść do sprawy. A jak jest się sam na sam z lękiem, to wszystko się wyolbrzymia i dodatkowo "nakręca". Mam dokładnie tak samo jak Wy.
[url]www.lekomanka.pl[/url] - ciekawy blog pisany przez osobę, która jak ja ma problem z uzależnieniem od leków nasennych i cierpi na depresję. Fajnie się czyta.

przez isabella_28 11 maja 2010, 22:45
Monii czyli rozumiem,ze wezly nadobojczykowe u Ciebie tez sa wyczuwalne:D :mhm: Czy sie myle?
U mnie to juz nawyk.Codziennie rano sie budze i odrazu sprawdzam czy mi tam jakas ,,sliwa'' przypadkiem nie wyskoczyla.Zycie z lekiem caly czas.To jest straszne,ale co poczac jak lek przed choroba paralizuje.
Na wezly pachwinowe nigdy uwagi nie zwracalam,choc wiem,ze mam mnostwo,,fasolek''.To ma kazdy.W dole pachowym mam tez po jednym z kazdej strony po 1 cm.Prawa reka nawet wiekszy ,ale to pewnie od dzwigania. Tymi wezlami wogole sie nie przejmuje.
Jedynie obojczykowymi;/;/ :why:
isabella_28

przez scrat 12 maja 2010, 02:54
Zoltan napisał(a):Schizofrenia,aktualnie wałkuję choroby serca.

To niesamowite jakie problemy mogą kryć się w osobach z pozoru wesołych, uśmiechniętych, bezproblemowych. Ale w sumie coś w tym jest, zawsze jak mi się z kimś zajebiście rozmawia i jak od razu po poznaniu go lubię to wychodzi potem że coś go gryzie bardziej niż się wydaje.

Świat jest mały, podpowiedź - imiennik z majowego rejsu :)
Przyjaciel forum

Sortuj wg