Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

przez Monii 10 maja 2010, 20:30
digusted a co produkujesz jeśli można wiedzieć ? wgl to ciekawa jestem czym sie zajmujecie na co dzień :) :lol:
co dzień budzę się piękniejsza - ale dziś to już przesada :D ;)

przez disgusted 10 maja 2010, 20:37
Ostatnimi dniami filcowo-wyszywane broszki i kolczyki :). A co do zajmowania się, to ja dążę do założenia własnej działalności i właśnie czekam na ekipę remontową, która to ma zjawić się w poniedziałek. A potem będę musiała z kolegami zająć się układaniem podłogi i zacząć zarabiać :D.
A Ty?
you can climb a ladder up to the sun
or write a song nobody had sung
or do something that's never been done.

przez Monii 10 maja 2010, 21:07
A ja waśnie prowadze swoją małą działalność, dokladnie od lipca --salon urody :) jak mam dużo pracy to nie myślę o chorobach, jak mniej to się zaczyna jaaazda :brawo:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez disgusted 10 maja 2010, 21:24
Niestety tak to jest, ja ostatnio mam aż zbyt wiele tego wolnego czasu i praktycznie cały czas o tym myślę i ciągle się obmacuję w poszukiwaniu nowych śladów złowieszczych chorób. Najgorsze w tym wolnym czasie i wymyślaniu jest to, że najzwyklejszy objaw traktuję jako zwiastun czegoś okropnego i tak ostatnio jak miałam problem z mięśniami pleców, to przypisywałam sobie chore nerki, wątrobę, woreczek, a nawet atak wyrostka, który ulokował się tak, że boli na plecach. :]

Re: Hipochondria - jakie choroby sobie przypis

przez patipat 10 maja 2010, 23:54
PRZERABIAŁAM JUŻ WSZYSTKO NERKI TEŻ.

A JA ZNÓW MAM PROBLEM Z OCZAMI BOLĄ, NIE POTRAFIĘ TEGO BÓLU OPISAĆ ALE MYSLĘ ŻE MOŻE TO BYĆ SKUTEK ZBYT SILNYCH OKULARÓW ?? MAM WRAŻENIE ŻE OKULISTA PRZEPISAŁ MI ZA SILNE ! ZROBIE PRZERWĘ OD NICH I ZOBACZYMY .

A NO I JESZCE MĘCZY MNIE UCISK POD OBOJCZYKAMI STRASZNE TO JEST ! MA WRAŻENIE ŻE TO ZAWAŁ :/
Ból z kimś podzielony w połowie ulżony:)))

przez disgusted 11 maja 2010, 07:55
A masz nowe okulary? Może jeszcze się nie przyzwyczaiłaś? Ja tak mam zawsze przy nowych przez ok. miesiąc, chociaż od 18 lat mam ciągle takie same :D

przez Monii 11 maja 2010, 08:08
Ja się wczoraj na noc zaczełam "obmacywać" pod pachami :hide: a dziś mam mega zakwasy po wczorajszym...dosłownie wszędzie mnie boli, i oczywiscie pomyslalam ze moje węzły dają o sobie znać aaaaaaaaaaaaaaaaaa :roll:

przez milano3 11 maja 2010, 09:03
Ja też zacząłem obmacywac pachy ... Wydaje mi sie, że węzły się powiększyły, chociaż pewnie w rzeczywistości tak nie jest : (
Strasznie mnie to wszystko męczy !
Najdłużej kochamy tych właśnie, co nas porzucają. Może dlatego, że czujemy w stosunku do nich coś w rodzaju wdzięczności.
Michał Choromański (1904 - 1972)

Pomocy, pomocy, pomocy !
Czuje zbliżające się życie,
Kiedy wszystko czego teraz pragnę to
...śmierć

przez disgusted 11 maja 2010, 10:15
Moją uwagę skupiają natomiast tylko te obojczykowe :D. Nie wiem jak pod pachami, nic tam nie czuję, w pachwinach mam kulki, ale cóż to jest przy obojczykach :D. Pamiętam, jak miałam zapalenie jajników, to węzły pachwinowe urosły mi do rozmiarów chyba piłki tenisowej :D nie mogłam nawet założyć spodni, bo wystawały mi dwie kule. Teraz w tych miejscach mam ok. centymetrowe twarde kuleczki :). A to było 7 lat temu.

przez isabella_28 11 maja 2010, 11:13
Monii, Czyli kolezanka po fachu:) Pracowalam 3 lata w Salonie Kosmetycznym w Polsce:)Niestety teraz nie pracuje w zawodzie i to tez mnie dobija;/ Trzeba bylo w kraju siedziec,a nie ,,lazikowac'' po Swiecie:)Zreszta roznie to bywa.Jedni zostali i ,,bieduja'',drudzy mieli wiecej szczescia.Choc najczesciej niestety Ci pierwsi stanowia wiekszosc.Fajnie dziewczny,ze macie jakas pasje i do czegos dazycie.Zazdroszcze determinacji:)
Wezelkami nie martwie sie wogole,poza obojczykowymi;/ Chyba sama sobie je wytne blleeee
isabella_28

przez rudegirl 11 maja 2010, 11:57
Cześć kochani, pozdro dla wszystkich :)) Ja mam teraz leciutki wkręt na choroby mięśni i nerwów, wczoraj jak wlazłam po schodach na 3-cie piętro to prawie się nie mogłam ruszać i zaraz przypomniał mi się film o lasce ze SLA, tam była taka scena,że ona wchodzi po schodach i jest umordowana jak by na Annapurnę wlazła. Poza tym pewnie każdy ma takie coś czasami,że mu drga powieka, to się nazywa fascykulacja i ja ostatnio mam to w różnych innych miejscach,a to mi drgnie w przedramieniu, a to na tyłku a to jeszcze gdzieś...Ale na razie jeszcze nie jestem za bardzo wkręcona w temat :) Pozdrawiam wszystkich mocno :)

przez Kirian 11 maja 2010, 12:43
rudegirl napisał(a):Poza tym pewnie każdy ma takie coś czasami,że mu drga powieka, to się nazywa fascykulacja i ja ostatnio mam to w różnych innych miejscach,a to mi drgnie w przedramieniu, a to na tyłku a to jeszcze gdzieś...

Mi wczoraj zadek właśnie latał ;P Lewy pośladek konkretnie, dość śmieszne odczucie ;)

U mnie chwilowo spokój, tzn. niczego nowego sobie nie wymyśliłam i nawet przestałam się macać po gębie po zażyciu Ibupromu (co jeszcze 2 tygodnie temu było normą, tak samo jak oglądanie rąk i wyszukiwanie pierwszych oznak złuszczania naskórka). Postanowiłam wziąć się za siebie i zrobić od a do z badania związane z dolegliwościami pokarmowymi i odczepić się od nich. Wszystko wskazuje na to, że mam zwykłą przypadłość nazywaną "zespół jelita drażliwego", pod którą podciągam sobie najgorsze choróbska świata. Może jak zrobię badania, to się od nich odwalę.
[url]www.lekomanka.pl[/url] - ciekawy blog pisany przez osobę, która jak ja ma problem z uzależnieniem od leków nasennych i cierpi na depresję. Fajnie się czyta.

przez rudegirl 11 maja 2010, 13:36
Kirian, ja mam zespół jelita drażliwego ale zanim się to okazało to wkręcałam sobie raka jelita :)W końcu dałam se zrobić kolonoskopię i okazało się że nic tam nie ma- tylko wspomniany zespół (kurde, fajna nazwa dla kapeli) :)) :)) Lekarz mi powiedział (a miałam wtedy lat 29, czyli było to 5 lat temu),że w całej swojej karierze chirurga spotkał się tylko raz z nowotworem jelita u osoby przed 30-ką i że był to dla niego dziwny wyjątek :)
A co z Twoją gębą, złuszczaniem naskórka i Ibupromem, bo chyba przeoczyłam? :)

przez disgusted 11 maja 2010, 13:40
Mi też tak czasem drga powieka, albo policzek :). Ale tego akurat nigdy nie traktowałam jako jakiegoś złego znaku.

Tak na marginesie to właśnie przeczytałam, że jeden z moich ulubionych aktorów - Maciej Kozłowski - zmarł dziś w nocy... Sytuacja w której czyta się o ludziach przegrywających z chorobą sprawia, że jeszcze bardziej zaczynam martwić się o swoje zdrowie.

Sortuj wg