Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez agusiaww 23 cze 2016, 11:48
Pawelt, oj wspolczuje, dobrze ze corka zdrowa i ze brak przepukliny.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Mili89 23 cze 2016, 13:37
agusiaww, i jak z tarczyca kochana ??

ja dzis dostalam proprananol 40mg x 3 razy dziennie na uspokojenie serducha ze wzgledu na moja tarczyce mam strasznie wysoki puls i ledwo usnac moge, bo jak sie klade to tylko czuje lup lup lup ...
no zobaczymy jak pomoze...

za 8 dni mam rezonans glowy i ucha srodkowego, zeby sprawdzic czy istnieje cos w mojej glowie przez co mam te zawroty...
okropnie sie boje- nie tyle wyniku, co samego badania! jak sobie wyobrazam lezenie w tej tubie tyle czasu to az mnie telepie :(
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez leniek644 24 cze 2016, 07:32
Moja nerwica jednak nie tylko w chorobach daje o sobie znac, jest na sali jakis prawnik? :-D

Wczoraj mialam nie mila sytuacje na parkingu. Pod sklepem brak miejsc i zauwazylam wyjezdzajacy samochod wiec puscilam go i hop na jego miejsce a tu koles terenowka przez chodnik krawezniki na to samo miejsce i mysle se nie ruszam sie stad i yamten tez. Wiec dalam za wygrana bo co sie bede i wcisnelam sie obok na zylete. I mowie facetowi zeby sie nauczyl jezdzic i czy nie widzi gdzie jest wjazd na parking a ten udawal ze nie wie o co chdzi. Jak ja nie cierpie takiego buractwa na drodze i mnie ponioslo :-D tzn wyzwalam go od kutasow :-) a on zrobil zdjecie auta (w dodtaku nie mojego) i mi grozil ze zobacze co mi gowniarze zrobi.

I teraz moja nerwica daje znac o sobie ze moze mi cos zrobic, juz nawet sobie wymyslilam ze mnie do sadu poda o te wyzwiska :-D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pawelt 24 cze 2016, 07:46
leniek644 napisał(a)::-D tzn wyzwalam go od kutasow :-)

no i prawidłowo :)
X_x

przez leniek644 24 cze 2016, 08:46
Pawelt taa prawidlowo teraz ubolewam nad moim nie wyparzonym jezykiem. Koles jakis bogacz miejscowy ciekawe co wymysli

przez Ewela270490 24 cze 2016, 09:25
Chyba już oszaleje, raz bolą mnie plecy, za chwilę klatka... A jeszcze za chwile ręce... głowa, a nawet szyja. Chyba jestem jakaś nienormalna :-( wstyd mi komukolwiek mówić o moich dolegliwościach, bo wszyscy mówią ze jestem psychiczna :-(

przez Ewela270490 24 cze 2016, 09:27
Dziś wkrecam sobie, ze bolą mnie płuca :-( i to z pewnością coś poważnego...

przez Pawelt 24 cze 2016, 09:33
leniek644, pewnie nic bo nie będzie mu się chciało ;) Ja ostatnio też miałem przygodę parkingową i też wymieniliśmy uprzejmości. W razie by się ciskał to pewnie jest jakieś nagranie z kamer pod sklepem i to jemu mandat najwyżej wlepią za jazdę po krawężnikach :) Trzeba tępić chamstwo i buractwo.
X_x

przez Pawelt 24 cze 2016, 09:34
Ewela270490 napisał(a):Chyba już oszaleje, raz bolą mnie plecy, za chwilę klatka... A jeszcze za chwile ręce... głowa, a nawet szyja.

bóle wędrujące - normalka
X_x

przez Pawelt 24 cze 2016, 09:37
ja dzisiaj mam jakieś brain zappsy dzisiaj. Wkurwia to troszkę. czekam na zawały....
X_x

przez Tukaszwili 24 cze 2016, 09:41
mnie zbudził ból pleców, jakieś kłucia z boku ciała, prawie na plecach, na wysokości żeber po prawej stronie. od razu myśl: wątroba, guz, żółtaczka, krwiak, cokolwiek co może mnie zabić. wstałem, po porannej zaprawie wszystko przeszło. nic nie boli, ogólnie jest git, ale wiem, że lęki wrócą. w tym tygodniu mam farta w pracy, że wszystko wyjątkowo łatwo mi wychodzi i mogę siedzieć na tym forum, które jest pewnego rodzaju remedium :P

przez Pholler 24 cze 2016, 18:49
Pawelt masz brain zapsy bez leków czy coś brales?

przez Alexandra 24 cze 2016, 22:42
Nie mam siły. Szukam specjalisty od blony śluzowej jamy ustnej, żeby zobaczył tę czerwona plamę... Boję się , że jak nie pójdę, będę mieć zepsuty urlop, a wyjezdzam za tydzień. Boję się, że nie przyjmie mnie w tym tygodniu albo że pobierze wycinek i też będę mieć zepsuty urlop... Wykończę się. Boję się, że to rozrost nowotworowy.

przez Pawelt 25 cze 2016, 08:13
Pholler, nie, nigdy nic nie brałem. No może czasami hydro :] Ale czuję czasami we łbie takie mikro wyładowania. Ciekawe jak to będzie po prochach :[ Pewnie ze 100 razy gorzej :/
No ale puki co dzisiaj od samego rana czuję się w miarę ok. Spałem już o 22 a obudziłem o 6 :} Jak dla mnie to super wynik :] I nawet moja obawa o zawał pozwoliła mi dzisiaj napić się kawusi :}
X_x

Sortuj wg