Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Alexandra 17 cze 2016, 14:10
Pholler u jakiego lekarza? U neurologa ostatnio. Moja mama jest.lekarzem i uważa ze na tym języku to nic takiego. Ale ja nie wierzę nawet własnej matce w nerwicy :mrgreen:

przez Pholler 17 cze 2016, 14:23
No to Ola... Lekarz i matka w jednym mówi Ci, że to nic takiego a Ty swoje? Powinna Cie przełożyć przez kolano i dyscypliny nie żałować...
:)
Najgorsze w piekle jest to, że nie wiesz, czy już się w nim nie znajdujesz.

przez CantStopMeNow 17 cze 2016, 15:43
Siemka nerwoludki, a ja chciałem się pochwalić, że dostałem się na terapię na grupę :yeah:
Trzeba uprzytomnić sobie, że Nawet kiedy wszystko straci sens Znajdziesz przestrzeń, gdzie Wielka wiara tłumi lęk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lockheed 18 cze 2016, 00:38
CantStopMeNow napisał(a):Siemka nerwoludki, a ja chciałem się pochwalić, że dostałem się na terapię na grupę :yeah:

Super, to teraz z górki! Trzymam kciuki!

U mnie bez zmian, a może i gorzej z objawami neurologicznymi :( Dzisiaj mi kącik ust spadł, tak jakby mięsień go ściągnął, ale wrócił po chwili :( Umieram ze strachu, nie wierzę, że nerwica może takie cuda generować!

Co do mojej siły, którą oczywiście testuje, to już robię 100 przysiadów za jednym razem, testuję chodzenie na piętach i palcach, pompek też już robię bardzo dużo. Siła jest konkretna. Wczoraj do meczyku %%, to dzisiaj jakby więcej tych fascykulacji i ten kącik ust :/ Ostatnio po %, miałem ostre bóle od łokci po palce fakensy :brawo: Może rzeczywiście nerwy + elektrolity, który we krwi są ok hmm

przez Ewela270490 18 cze 2016, 15:57
Wymyśliłam sobie chłoniaka, później raka gardła, krtani itd. Dzis natomiast wpadłam na pomysł ze mam raka płuc, chyba oszaleje.... ciągle coś mnie boli i ciagle te bóle mi skaczą, już nic.nikomu nie mówię bo patrzą na mnie jak na wariatkę

przez Ewela270490 18 cze 2016, 15:58
Najlepsze jest to, że swędzenie i poty nocne odeszły....

przez leniek644 18 cze 2016, 19:37
A ka sie uporalam ze wszystkimi rakami na 2 tygodnie nawet zaakcptowalam moja gule na nadgrstku ze to ganglion. To dzis przyszedl rak mozgu. Od dobrych kilku miesiecy drzy mi powieka co jakis czas, czasem to nawet caly dzien co 30min. Do tego mam dziwne bole glowy taki bol w jednym miejscu jak od uderzenia i potem znika i tak co jakis czas. Oczywiscie nie boli mnie codziennoe tylko np co 2 tygodnie. Ale chyba jakby byl to rak to raczej bylo by coraz gorzej? Co o tym myslicie?

przez lockheed 19 cze 2016, 15:18
leniek644 napisał(a):A ka sie uporalam ze wszystkimi rakami na 2 tygodnie nawet zaakcptowalam moja gule na nadgrstku ze to ganglion. To dzis przyszedl rak mozgu. Od dobrych kilku miesiecy drzy mi powieka co jakis czas, czasem to nawet caly dzien co 30min. Do tego mam dziwne bole glowy taki bol w jednym miejscu jak od uderzenia i potem znika i tak co jakis czas. Oczywiscie nie boli mnie codziennoe tylko np co 2 tygodnie. Ale chyba jakby byl to rak to raczej bylo by coraz gorzej? Co o tym myslicie?

Haha na pewno nie rak, możesz spać spokojnie

przez Teksas 19 cze 2016, 15:24
Byłoby dużo gorzej. Jeśli Cię to pocieszy to też walczę z rakiem w głowie. Mam różne dziwne bóle w różnych miejscach i piski w uszach. Laryngolog dał skierowanie na TK, które wykazało to co inne badania: nic groźnego się nie dzieje. Choć oczywiście jestem święcie przekonany, że lekarze się mylą. Ty masz tak samo: jesteś zdrową osobą, a Twój mózg gra przeciwko Tobie.

przez lockheed 19 cze 2016, 18:04
U mnie dziewczyna uważa, że zmyślam sobie wszystko :( Mimo iż widać moje fascykulacje, sztywność niektórych mięśni, tę zdrętwiałą twarz też widziała, no ale ja wymyślam, żeby się użalać nade mną :( Rodzice to samo, że zmyślam sobie itp Może i to objaw nerwicy, ale fascykulacji, bóli nie zmyślam :( Tak samo z widzeniem problem i ból gałki przy ruszaniu. Objaw SM. W najgorszym razie wolałbym SM, której jako tako się nie boję, od tego zasranego ALS :/ Jutro badam się na boleriozę Western Blottem.

Ja już całkowicie się zamknę w sobie, z rodzicami bardzo mało rozmawiam, bo wiem że powiedzą, że zmyślam sobie, dziewczynie też nie mam co mówić :/

Za bolerką jest to, że wszystkie objawy nasilają się po %

Pewnie wyjdzie wszystko w porządku a ja dalej się będę źle czuł :/

Teraz was będę tutaj zatruwał postami, bo ja muszę się komuś wygadać haha :tel2:

przez Alexandra 19 cze 2016, 19:51
A ja znowu ciągle w lusterku z tym językiem i plama, która nie znika :( dodatkowo czuję ciężar na klatce od 3 dni i dzisiaj poza domem znowu zaczęły się zawroty w parku.

przez Pawelt 19 cze 2016, 20:14
lockheed napisał(a):U mnie dziewczyna uważa, że zmyślam sobie wszystko

Witam w klubie ;)
X_x

przez Tukaszwili 19 cze 2016, 21:45
Pawelt napisał(a):
lockheed napisał(a):U mnie dziewczyna uważa, że zmyślam sobie wszystko

Witam w klubie ;)

chciałbym także dołączyć do tego klubu :P z moją się omal nie rozstałem przez jazdę z powodu raka jelita. najgorsze, że nie miałem żadnych argumentów w kłótniach. bo co mogłem odpowiedzieć na tekst: "czyli sam sobie zdiagnozowałeś chorobę przed badaniem, mimo że taki objawy dotyczą także innych schorzeń"? No i miała rację, jak wróciłem z kolonoskopii z wynikiem, że jelita czyste i mam tylko lekki stan zapalny na prostnicy, którego w ogóle się nie leczy, to bałem się, że mnie zabije :P

przez Pholler 19 cze 2016, 23:16
Reakcja naszego otoczenia jest naturalna. Po pierwsze wiecie sami jacy potrafimy być męczący dla samych siebie, a dla kogoś z zewnątrz, kto myśli racjonalnie to musi być kompletny odlot. Po drugie, oni też się o nas boją. Boją się tego, że możemy jednak być chorzy na to co sobie wmawiamy, a nie mając potwierdzonej diagnozy odpychaja od siebie ten lęk po prostu go bagatelizujac, unikając tematu, przyjmując agresywną postawę . Ale częściej boją się tego, że jesteśmy chorzy na umyśle, a my im dostarczamy wiele argumentów. Niestety zarażamy ich często własnym strachem, choć oni głośno o tym nie mówią.

Pawelt - już myślałem, że wyzdrowiales, a tu takie nagłe wejście :) Jak tam sprawy serca? Lepiej?
Najgorsze w piekle jest to, że nie wiesz, czy już się w nim nie znajdujesz.

Sortuj wg