Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Pholler 04 cze 2016, 23:14
mietowy2 napisał(a):to, co wzbudza mój niepokój, to epicentrum bólu w prawej pachwinie plus drętwienie prawej nogi, czasem całej prawej części ciała (wraz z połową główy). co to może być? wyparte emocje?

Tak proste odpowiedzi nie istnieją.

przez Mili89 05 cze 2016, 01:01
dziewczyna126, jesli chcesz zbadac glowe to zaden TOMOGRAF!!!
koniecznie rezonans magnetyczny, tomograf nie wykrywa WIEKSZOSCI zmian w mozgu a tylko laduje w nas szkodliwe ogromne promieniowanie ...
popros lekarza o rezonans, bo to on wychwyca wszystkie nawet najmniejsze zmiany...!!

Pholler, ja bralam Sertraline i na mnie nie dzialala, bralam 50 mg ... ile czasu juz ja bierzesz?
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez Mili89 05 cze 2016, 01:04
Alexandra, mnie nawet sila nikt nie zaciagnie do zadnej galerii czy duzego sklepu- takie mam wtedy zawroty, a raczej uczucie bycia na statku, bo obraz mi nie wiruje tylko to okropne uczucie, ze zaraz upadne :(
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Gosiiak 05 cze 2016, 01:29
Może to wydawać się dziwne ale ja po przeczytaniu tego wątku wytłumaczył sobie ze nic mi nie jest i on mi bardzo pomógł. Miewam wiele objawów takie jak dretwienie nóg i rąk, uczucie zimna (stopy i ręce mam cały czas zimne nawet teraz w upały), dodatkowe uderzenia serca takie uczucie jakby serce się zatrzymywał a za chwilę 3 mocne uderzenia, miałam ekg i lekarz stwierdził że jestem nerwusem i zapisał concor cor w najmniejszej dawce ale strasznie mnie uspyialy i kazał brać doraźnie. Uspokoiłam się to przeszło teraz jak się bardzo zdenerwuje to czasami powraca. Piski w uszach, zawroty też miewam, ucisk w szyi, ciągnięcia, ale już próbuje sobie to racjonalnie wytłumaczyć i przeczekać. Bardzo mi pomogło to forum, mam nadzieję że u was ok :)

przez mietowy2 05 cze 2016, 03:42
Pholler napisał(a):
mietowy2 napisał(a):to, co wzbudza mój niepokój, to epicentrum bólu w prawej pachwinie plus drętwienie prawej nogi, czasem całej prawej części ciała (wraz z połową główy). co to może być? wyparte emocje?

Tak proste odpowiedzi nie istnieją.

karma? :)

przez Pholler 05 cze 2016, 10:45
Mili89 napisał(a):

Pholler, ja bralam Sertraline i na mnie nie dzialala, bralam 50 mg ... ile czasu juz ja bierzesz?

Dziś 10 tabletka, ale wziąłem połówkę 50mg, bo cała mi strasznie leki nakręca. Od marca lecę też na mirtazapinie 30mg, a serta teraz dodatkowo doszła. Mirta nawet na mnie podziała, ale bez spektakularnych efektów, stąd dodatkowe ssri. Mam dojść na sercie do 150mg, ale póki co nie wyobrażam sobie jak by mnie taka dawka rozjechala. Kurde, ja po 10 dniach muszę dawkę dzielić :)

przez Alexandra 05 cze 2016, 12:55
Pholler napisał(a):
Mili89 napisał(a):

Dziś 10 tabletka, ale wziąłem połówkę 50mg, bo cała mi strasznie leki nakręca. Od marca lecę też na mirtazapinie 30mg, a serta teraz dodatkowo doszła. Mirta nawet na mnie podziała, ale bez spektakularnych efektów, stąd dodatkowe ssri. Mam dojść na sercie do 150mg, ale póki co nie wyobrażam sobie jak by mnie taka dawka rozjechala. Kurde, ja po 10 dniach muszę dawkę dzielić :)

Trochę to brzmi tak, jakby same leki miały ustawić Twoje samopoczucie. Niestety tak się nie da :( Chodzisz na psychoterapię?

przez Alexandra 05 cze 2016, 13:00
Mili89, u mnie jest tak, że jest dobrze, czuję się normalnie, nagle wchodzę do galerii, w której muszę cos załatwić i się zaczyna..... wrażenie bujania , jakbym płynęła, na statku, ciągnięcie w głowie, na niczym nie moge się skupić i wychodzę bez połowy rzeczy. Mam wrażenie, że nie mogę się utrzymać, że upadnę.

Najgorsze, że to nie przechodzi- utrzymuje się dopóki nie wyjdę. Czyli 30 min lub godzinę, w zalezności ile mi to zajmie. Koszmar. Jak wracam do domu, schodzi i jestem stabilniejsza już. Ale przez to czuję się ograniczona, boję się gdzieś wyjść następnego dnia, jestem jakby w szoku itd. W czwartek idę do neurologa, zobaczymy.

przez Pholler 05 cze 2016, 16:24
Alexandra napisał(a):
Pholler napisał(a):
Mili89 napisał(a):

Trochę to brzmi tak, jakby same leki miały ustawić Twoje samopoczucie. Niestety tak się nie da :( Chodzisz na psychoterapię?

Bo mają mnie ustawić do stanu, który mi terapię umożliwi. To mój Trzeci epizod depresyjno-lękowy, dwa przeszedłem sam. Nie wierzę w cudowne nalewki, ale do terapii też trzeba mieć powiem poziom funkcjonalności umysłowej. Ja go póki co nie mam, więc ostatnia terapia skończyła się wynikiem lose :lose. Przykre doświadczenie, więc po co? Daje sobie jeszcze czas.
No i są i tacy co po lekach wychodzili na prostą.

przez mietowy2 05 cze 2016, 19:17
u mnie, gdy wejdę w klimat zabawy, to jest lepiej, ale wiąże się to z używkami
oddech to moja idealogia

przez lockheed 05 cze 2016, 20:42
Hej. Wypilem troche alko. Fascykulacje mi graja, jestem wrakiem czlowieka powoli sie godze z tym ze jestem chory na sla, zyje jakby jutra nie bylo, jest mi cholernie smutno. Bylem na chrzcinach przed dziecmi tyle zycia, ja pewnie mam sla, drgaja mi miesnie i mam dziwne uczucie w lydce i dloni. Masakra, chcialbym chyba umrZec. Po co mam zyc? Smutne to.... . W srode neurolog pewnie mi znajdzie reflexy i zdechne

przez Pholler 05 cze 2016, 20:48
lockheed napisał(a):Hej. Wypilem troche alko. Fascykulacje mi graja, jestem wrakiem czlowieka powoli sie godze z tym ze jestem chory na sla, zyje jakby jutra nie bylo, jest mi cholernie smutno. Bylem na chrzcinach przed dziecmi tyle zycia, ja pewnie mam sla, drgaja mi miesnie i mam dziwne uczucie w lydce i dloni. Masakra, chcialbym chyba umrZec. Po co mam zyc? Smutne to.... . W srode neurolog pewnie mi znajdzie reflexy i zdechne

Lockheed, fascykulacje to za mało na sla, nie wbijaj sobie tego na siłę do głowy. Czekaj na neurologa.

przez Teksas 05 cze 2016, 21:31
Lockheed, nie masz żadnego SLA, SM czy innego HWC. Neurolog Ci to potwierdzi i wypisze ładne skierowanko do psychologa. Ja miałem tak samo. Wiem, że teraz myślisz że umierasz, ale uwierz mi, przyjdą lepsze dni.

przez mietowy2 05 cze 2016, 21:52
wkręty są wszechpotężne

lęk przed śmiercią , to potężny lęk

Sortuj wg