Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Michellea 07 maja 2016, 13:33
To ciekawe. Zyrtec rzeczywiście może działać trochę nasennie, ale jeszcze nigdy mnie tak nie uśpił. Ale ja nie biorę na noc, więc może to różnica.

przez Teksas 08 maja 2016, 13:44
Paweł, 24 maja mam kolejną wizytę u psychiatry i psychologa. Zapytam wtedy o psychoterapię. Ale ja jestem stale zmartwiony z powodu tego, że źle się czuję i boję się że coś mi jest. Tylko w tej chwili nie jestem w stanie już stwierdzić czy coś mi jest i z tego powodu mam złe samopoczucie, czy mam złe samopoczucie bo mam nerwicę. Pozdrawiam wszystkich.

przez Michellea 08 maja 2016, 14:04
Teksas napisał(a):Tylko w tej chwili nie jestem w stanie już stwierdzić czy coś mi jest i z tego powodu mam złe samopoczucie, czy mam złe samopoczucie bo mam nerwicę.

Klasyk nerwicy. Nie zastanawiaj się nad tym ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Teksas 08 maja 2016, 15:00
Nie sposób w tej chwili Michellea:-). Wiem dobrze że nie powinienem się nakręcać, ale jakby nie mam na to wpływu. Zobaczymy.

przez leniek644 08 maja 2016, 18:56
A ja kaszel jak mialam tak mam dalej no i te zatoki mnie mecza. Dzisiaj odczuwam mrowienie w glowie nie nawidze tego uczucia i juz zaczelam weszyc... wyczytalam ze od zapalenia zatok mozna dostac powiklan jakies ropnie mozgu czy zapalebie opon mozgowych. Eh ide jutro do lekarza bo nie wytrzymam

przez Teksas 08 maja 2016, 21:28
Staram się już nie czytać w necie o objawach i w ogóle unikać takich tematów. Potem takie objawy pojawiają się u mnie.

przez Mili89 09 maja 2016, 00:13
leniek644, tez juz to przerabialam, a zatoki mam niestety co chwile chore. probuj inhalacji z sola... bardzo dobrze dzialaja . sa jeszcze krople geste antybakteryjne rozrzedzajace caly ten syf0 sulfarinol sie nazywaja :)
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez CantStopMeNow 09 maja 2016, 14:51
Teksas napisał(a):Staram się już nie czytać w necie o objawach i w ogóle unikać takich tematów. Potem takie objawy pojawiają się u mnie.

Same here. Też wolę już nic nie czytać, bo zawsze jakieś nowotwory wychodzą.
Ostatnio jak tylko wyjdę na spacer to momentalnie robi mi się tak jakoś słabo, że mam wrażenie, że zaraz zemdleję, uczucie takie jakby nie wiem nawet jak to nazwać odrealnienie? Nigdy nie zemdlałem no i zawsze w takich chwilach sprawdzam puls i zawsze jest przyspieszony, a wszystko wokół jakby w zwolnionym tempie wtf. Byłem ostatnio u rodzinnego wziąłem skierowanie do urologa, bo od jakiegoś czasu wyczuwam chyba jakąś taką hmm małą krostkę na jądrze, plecy bolą w odcinku lędźwiowym też,ale tłumaczę to sobie tym,że może od tego, że większość dnia przebywam w pozycji siedzącej i przytyłem 20 kg.
Oczywiście już się zastanawiam czy przypadkiem nie zemdleję w drodze do lekarza..Jakie to jest chore
Trzeba uprzytomnić sobie, że Nawet kiedy wszystko straci sens Znajdziesz przestrzeń, gdzie Wielka wiara tłumi lęk

przez leniek644 09 maja 2016, 20:46
Mili89, bylam dzisiaj u lekarza niby oslychowo czysto ale ze wzgledu na te zatoki dostalam doxycycline na 10 dni. A w sobote imprezka sie szykowala czlowiekbsie nigdy nie odstresuje... ;)

przez leniek644 09 maja 2016, 21:39
A jak czytam w dzialaniach nieporzadanych o obrzeku gardla itd to od eazu mi slabo. Ciezka nic przede mna :-D

przez Michellea 09 maja 2016, 21:52
Nie czytać ulotek od deski do deski :nono: Nawet Apap ma takie działania niepożądane, że można się przestraszyć.

przez Teksas 09 maja 2016, 22:40
i przytyłem 20 kg.

A ja znowu chudnę. Mnie od strachu zaraz brzuch boli i nie mam apetytu.

przez Teksas 10 maja 2016, 23:09
Zrobiłem wczoraj ponowne badania krwi na TSH. norma maksymalna to 5,6 a ja mam 13,66. Myślicie, że pora na wizytę u endokrynologa? Czy nerwica może powodować podwyższony poziom TSH?

przez Michellea 10 maja 2016, 23:52
Teksas napisał(a):Zrobiłem wczoraj ponowne badania krwi na TSH. norma maksymalna to 5,6 a ja mam 13,66. Myślicie, że pora na wizytę u endokrynologa? Czy nerwica może powodować podwyższony poziom TSH?

:shock: Nie. Idź do lekarza, bo takie TSH to naprawdę dużo. Pewnie masz niedoczynność tarczycy. A jak masz możliwość zrobić sobie jeszcze przed wizytą na własną rękę badania, to sprawdź inne wskaźniki związane z tarczycą: FT3, FT4, anty-TPO, anty-Tg, ewentualnie anty-TSHR.
Podobno nawet TSH w normie, ale bliskie górnej granicy jest niedobre. Ja się najlepiej czuję jak mam TSH 2-3

Sortuj wg