Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Pawelt 16 kwi 2016, 19:45
CantStopMeNow napisał(a):Ja ostatnio mam ciągle przytkany nos i oczywiście już siedzę i gogluje co to może być :shock:
może alergia? Drzewka i trawki właśnie kwitną ;)
X_x

przez Mili89 16 kwi 2016, 23:46
CantStopMeNow, zatkany nos mozna miec nwet od napieciowych bolow glowy (ja tak mialam) ...
byc moze masz niedoleczone zatoki, moze alergia, krzywa przegroda ? napewno nic groznego...

u mnie w rodzinnym miescie- lublinie mozna zrobic rezonans prywatnie bez skierowania ...

ja w poniedzialek mam mammografie lub usg- jeszcze nie wiem- mam wizyte w zwiazku z guzkiem w piersi- podobno to nic takiego, ale musza sprawdzic... :roll: :roll:

poza tym przez ostatnie dni troche sobie wkrecalam, jeszcze umarl mi malutki 2 tygodniowy kotek i to nagle.. u weterynarza ...ehh...
nie wiadomo nawet co mu bylo ...

z pozytywnych rzeczy to jest taka, ze bylam ostatnio w 2 sklepach i nie mialam napadu paniki ... :)
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez Mili89 16 kwi 2016, 23:52
jeju tyle stron ominelam, ze zapomnialam, ze juz pisalam o kotku...

Aga- moj Synek tez sie strasznie slini, placze, jest bardzooo marudny i wpycha raczki do buzi i chociaz nie widac zabka to wiem, ze to wlasnie to :/

a co do roznicy miedzy depresja i nerwica- to jest to ogromna roznica- pamietam w jaka wscieklosc wpadlam gdy rodzac Syna i majac jeszcze pierwsze skurcze pielegniarki gadaly za plecami po cichu : ona bierze paroxetyne... na co to jest? na depresje!

tak sie wkurw... ze ja mam nerwice nie depresje... !! masakra... :roll: :roll:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Teksas 17 kwi 2016, 00:59
Ile za taki rezonans trzeba zapłacić?

przez Mili89 17 kwi 2016, 09:41
Chyba 500 zl...

przez Teksas 17 kwi 2016, 14:26
550 zł. z jakiegoś cennika się dowiedziałem. Porozmawiam o tym z tym laryngologiem jak pójdę do niego we wtorek. Minął tydzień jak biorę parogen. Poprawy żadnej. Wiem, że to za wcześnie.....chyba że to nie jest nerwica. Spokojnej niedzieli wszystkim.

przez CantStopMeNow 19 kwi 2016, 16:46
Pawelt napisał(a):
CantStopMeNow napisał(a):Ja ostatnio mam ciągle przytkany nos i oczywiście już siedzę i gogluje co to może być :shock:
może alergia? Drzewka i trawki właśnie kwitną ;)

Nie raczej,bo zimą też przytkany. Nie przypominam sobie żebym kiedyś tak miał, chociaż może, to kwestia tego,że kiedyś nie zwracałem na to uwagi. Może powietrze zbyt suche w domu?, bo jak wychodzę, to jakby lepiej mi się oddycha przez nos.

Mili89 napisał(a):CantStopMeNow, zatkany nos mozna miec nwet od napieciowych bolow glowy (ja tak mialam) ...
byc moze masz niedoleczone zatoki, moze alergia, krzywa przegroda ? napewno nic groznego...

O! i tak będę sobie powtarzał! :great:
Trzeba uprzytomnić sobie, że Nawet kiedy wszystko straci sens Znajdziesz przestrzeń, gdzie Wielka wiara tłumi lęk

przez Michellea 19 kwi 2016, 18:47
Zimą problemy z nosem mogą wynikać, z tego że grzeją kaloryfery, a powietrze nie jest dobrze nawilżone.
Jeśli lepiej Ci się oddycha na zewnątrz, to raczej nic strasznego. Polecam kupić wodę morską w aerozolu do przepłukiwania nosa. Pomaga nawilżyć śluzówkę, trochę lepiej się oddycha.

przez Teksas 19 kwi 2016, 19:59
Jestem po wizycie u laryngologa. Dostałem skierowanie na Tomograf kości piramidowej skroniowej. Myślałem, że robi się ogólnie TK głowy, a nie dzieli się jeszcze na jakieś części. Samopoczucie nadal do dupy.

przez Mili89 20 kwi 2016, 22:49
CantStopMeNow, albo kup tamtum protect to taki zel do nosa, oprocz wody morskiej, bardzo dobrze dziala :)

Teksas, jesli msz bole w okreslonej czesci glowy to tomograf skupia sie wlasnie na niej... tak jak masz np tk zatok a nie calej glowy...

wiecie co jest bardzo dziwne ? bralam antybiotyk na zatoki doxycyline- i zawroty glowy prawie mi przeszly (tfu tfu) pierwszy raz od roku bylam w ogrooomnym sklepie , az nadal jestem w szoku... :shock:

Teksas, tydzien to nic! uboki trwaja do 3 tygodni... ja przez pierwsze dwa mialam niezle jazdy, dopiero pozniej zaczynalam czuc sie powoli lepiej...takze cierpliwosci1!!

przez Teksas 21 kwi 2016, 19:50
Dzięki Mili za słowa otuchy. Zawsze jest mi lepiej, jeśli pisze do mnie ktoś, kto przeszedł przez to samo i wie o czym mówi. Martwi mnie tylko że nie robią tomografu całej głowy. Jeśli to ma być TK kości skroniowej, to rozumiem, że nie obejmie np. mózgu tak? Wiecie coś na ten temat?
Samopoczucie nadal bez zmian. Choć wydaje się, że wieczorami jest nieco lepiej. Nie myślę już tak obsesyjnie, że trzeba będzie wezwać karetkę. W poniedziałek mam zamiar wybrać się do pracy. Zobaczymy co z tego będzie.
Mili, a można wiedzieć jaki lek zażywałaś?

przez Pawelt 22 kwi 2016, 07:52
Teksas napisał(a):Choć wydaje się, że wieczorami jest nieco lepiej. Nie myślę już tak obsesyjnie, że trzeba będzie wezwać karetkę.
:great:
X_x

przez Pawelt 22 kwi 2016, 10:17
Teksas napisał(a):W poniedziałek mam zamiar wybrać się do pracy. Zobaczymy co z tego będzie.
siedzenie w domu i rozmyślanie nie pomoże, więc decyzja o powrocie do pracy jest jak najbardziej uzasadniona ;)
X_x

przez Mili89 23 kwi 2016, 00:22
Teksas, najpiere bralam Sertraline, a teraz biore Paroksetyne od ponad roku i czekalam troszke zanim minely uboki i zaczelam dostrzegac dzialanie leku ...
ps: na sertralinie mialam takie uboki, ze bylo naprawde bardzo nieciekawie...
trzeba przetrwac te pierwsze 2-3 tyg i pozniej bedzie coraz lepiej...

jesli masz tk okreslonego miejsca to innych miejsc nie opisuja... ja majac tk zatok mialam tylko je opisane - ale wydaje mi sie, ze widac w takim tk cala glowe...

Sortuj wg