Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Mili89 18 mar 2016, 22:30
Pawelt, moze masz jakies niedobory? sprawdz sobie magnez potas, wit d, b12 ... czesto w niedoborach pojawiaja sie rozne objawy...
Corcia juz prawie calkiem dobrze- pierwszy raz od chyba roku praktycznie zniknal jej katar. moze ten antybiotyk do konca to wyleczy... a w przyszlym tyg beda wyniki testow na alergie...

ja biore od wczoraj antybiotyk na zatoki i oskrzela... i dzis juz mam katar normalnego koloru (a byl zielony) i moge oddychac nosem, nie kaszle juz tak, ale nadal mnie bola zatoki ...
tzn boli glowa nad oczami i na czubku glowy...
do tego gardlo drapie, ale moze to od tego ciaglego kaszlu ?

oczywiscie juz wariuje, ze skoro od wczoraj biore antybiotyk (mam go na 7 dni)to juz dzis nie powinny zatoki bolec...
co myslicie ?
:zonk: :zonk: :zonk:
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez Pawelt 18 mar 2016, 22:59
Mili89, nie no aż tak szybko antybiotyki chyba nie działają ;) Poczekaj dzień lub dwa.
X_x

przez Lusesita Dolores 18 mar 2016, 23:35
Mili89, Ja miałam antybiotyk na angine też na 7 dni
W 5 dniu mnie jeszcze gardło bolało
Dopiero w 7 dniu przeszlo
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Alexandra 18 mar 2016, 23:51
Mili, antybiotyk na zatoki tak szybko nie działa. Na angine i ból gardła działa po paru godzinach w sensie ze jest ulga w bólu, ale jak mialam zatoki i zapalenie uszu to dopiero po tygodniu jakaś poprawa. Moja znajoma wróciła do pracy po zapaleniu zatok i wybrała antybiotyk i wciąż niedoleczona.

Ja przez ostatnie 2 tygodnie męczyłam się z katarem i zatkanymi uszami, ale nie wzięlam antybiotyku, tylko sinupret. Jakoś minęło, choć myślalam, że się nigdy nie odetkam.
Od wczoraj boli mnie glowa i już się denerwuję, że drugi dzień mnie boli. Miałam ciężki tydzień w pracy, może dlatego.

przez Mili89 19 mar 2016, 13:46
Dzieki Kochani! Fakt, ze nos odetkalo i nie mam juz takiego strasznego kaszlu jaki mialam jeszcze pare dni temu, ale zatoki pobolewaja...
No, ale trzeba poczekac...

Alexandra, mnie glowa czasem boli po stresujacych sytuacjach. Kiedy juz emocje opadna. Wiec moze to od tego? Pij magnez, bo w stresie szybko sie wyplukuje...

Tez nienawidze gdy boli mnie glowa. Najwiecej wymyslam wtedy://

przez agusiaww 20 mar 2016, 12:50
Mili89, ja tez lecze zatoki, biore sinupret to bez recepty.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Alexandra 20 mar 2016, 14:13
Dziewczyny, ja najbardziej boję się, że te zatoki i katar od 3 tygodni to od psa, z ktorym już tak się zżyłam i mam takiego doła, jak pomyslę, że to alergia :(
Ten pies mnie uzdrowił z innych nerwicowych objawów, a teraz ciągle myślę o alergii :( :( i depresja, i dół.

Mam wrażenie, że gorzej oddycha i znów lęk, że to alergiczne i coś tam w oskrzelach mi zwęża i że się uduszę. Ja nie wiem, dlaczego tak jest, że jak jedna dolegliwość mi przechodzi, zaraz jest druga trwająca równie długo i nie chce przejść. I tak non stop :(

Ja wiecznie się martwię, w tym myśli depresyjne i nie mogę sobie z tym poradzić :(

przez Mili89 21 mar 2016, 15:29
Alexandra, zrob sobie testy i po bolu...

A ja dzis od rana mam wodnisty lejacy jak woda katar. Kicham i oczy mi lzawia isie zastanawiama czy to mozliwe
Jestem w trakcie 5 dnia brania antyniotyku na zatoki i oskrzela. Ropny katar i kaszel przeszedl. Czy to mozliwe zeby teraz mnie zlapal wirus? Zaczynam panikowac :((

przez Alexandra 22 mar 2016, 00:24
Tak, Mili, możliwe.

Z zatokami ciężka sprawa. Nawet antybiotyk nieraz do końca nie wyleczy. Ja dzisiaj za to dostałam takiego zatkania zatok przynosowych- po obu stronach nosa jakbym miala katar w policzkach i pod oczami. Ani w jedna, ani w drugą. Pomaga tylko Xylometazolin. Tylko on odblokowuje na 6h. Po 6h na nowo całkowita blokada. Mojego laryngologa nie ma jeszcze, ma urlop. Na razie próbowałam bez antybiotyku, ale chyba nic z tego nie wyjdzie... bo się nasila, a nic nie pomaga na dlużej.

Czasem już nie mam siły. Ja mam wrażenie, że jestem non stop chora- albo uszy, albo gardło, albo zatoki. W przerwach miałam psychiczne takie jazdy, że ciągle tylko depresja. Mam lepszy czas, to trwa on krótko, aż mnie coś dopadnie i staram się mówic, a co to takiego, aż rozwija się tak, że zadne leki z apteki nie dają rady, musi być antybiotyk.

Ja już zaczęłam czytać Potęgę podświadomości, robić wizualizacje, bo może problem jest w mojej glowie słabej i dlatego coś ciągle łapię.

Przy psie się wzmocniłam, ale teraz w kółko się martwię, że te zatoki to alergia i co ja zrobię przy psie z takimi objawami.

Przy tym oczywiście pracuję i muszę trzymać się w pracy. Ale może w domu bym się calkowicie rozkleiła.

Aha, do tej pory na zatoki biorę: Sinupret, Xylometazolin, robię inhalacje. I dzisiaj calkowite przytkanie.

Mili, jaki masz antybiotyk? Buziaczki i zdrówka

przez warrior11 22 mar 2016, 12:03
Alexandra,
Nie czytaj Potęgi podświadomości,bo jeszcze bardziej sobie w głowie namieszasz
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

przez Mili89 22 mar 2016, 13:16
Alexandra, mam podobnie ciagle cos mnie lapie, a z kroplami to uwazaj, bo wlasnie jak sie je dlugo stosuje to bez nich pierwsze pare dni to katar zatkany nos i inne atrakcje- organizm sie od nich bardzo uzaleznia . wiem cos o tym, bo bylam od nich uzalezniona rok czasu... :roll:

dzis mam jedna powieke strasznie opuchnieta, jakbym dostala od kogos piescia :( wyglada to strasznie... zrobilo mi sie to w tym oku, ktoro najbardziej lzawilo wczoraj :( katar jest mniejszy, ale mam swiatlowstret odrazu cieknie mi katar i placze....
a jak mam zamkniete oczy to jest ok...co to za cholerstwo ?;/

przez malenstwo31 22 mar 2016, 14:05
Witajcie dawno mnie nie było. Miał ktoś akcje z jelitami? Bolą mnie sa zagazowane. Robiłam usg brzucha zaraz jade po wyniki z krwi a brzuch boli.

przez Alexandra 23 mar 2016, 23:40
Mili, przy zatokach tak może być z oczami, ja mam tak opuchnięte , ale pod oczami, sine worki normalnie. Zatoki to też często zapalenie spojówek.
Jakoś daję rade bez antybiotyku, dzisiaj jest trochę lepiej, ale znowu coś zaczynam o zawrotac myśleć, a miałam miesiąc spokoju. Nerwica to jednak jest przerąbane.

przez Mili89 24 mar 2016, 00:02
Alexandra, jest dobry sposob- zaparzona torebke herbaty schlodzic i taka wilgotna trzymac na powiece- bardzo mi pomoglo:)

dzis bylam u lekarza z Corcia i okazuje sie, ze nie ma zadnej alergii, wyniki badan wszystkie dobre...wiec poprostu to taki wiek. Ciesze sie, ze nie wyszlo nic powaznego, ale po cichu liczylam, ze to alergia i ze da sie problem rozwiazac...

mi za to powiedziala, ze antybiotyk usunal ropna wydzieline, a za nia byla wodnista i dlatego mi sie tak zaczelo lac z nosa... bo sie oczyszcza...no ja nie wiem...

Sortuj wg