Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

przez Monii 25 kwi 2010, 19:27
ja się "obmacuje" od 1,5 tygodnia pod pachą i niestety nic nie czuje, lecz jestem przekonana że to jakiś rak :/ bo boli mnie tam coś.. to jakiś koszmar, można oszaleć...poza tym niedogaduję się z mężem, wydzieram się na dziecko....koszmar:( p.s i za każdym razem myślę, że to napewno musi być TA choroba którą sobie ubzdurałam, nie ma innej opcji hehe
co dzień budzę się piękniejsza - ale dziś to już przesada :D ;)

przez patipat 25 kwi 2010, 19:58
A na mojego posta nikt nie odpowie ? :(((
Ból z kimś podzielony w połowie ulżony:)))

przez isabella_28 25 kwi 2010, 19:58
Monii, ale jak nic nie czujesz to jak mozesz sie zamartwiac??Ja pod pachami po obu stronach wyczuwam wezly od zawsze.Teraz np rzeczywiscie wyczuwam malenkie 3 mm ziarenka nad obojczykiem,ale mam podstawe do tego co ,,cos'' tam jest.Tez to mam juz dluuugo,ale jak zwykle mnie,,naszlo'';/
isabella_28

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez milano3 25 kwi 2010, 20:23
isabella_28 też to mam . I moja siostra też to ma. I mój wujek też.
oczywiście zakładam, że tak jak ja, panicznie boisz się ziarnicy złośliwej. Nie martw się. Chyba jednak wszyscy mamy te węzły. Ja mam jeszcze na szyi, pod pachami, w pachwinach, na głowie itp.
Więc chyba to jednak tylko nasza pieprzona nerwica
Najdłużej kochamy tych właśnie, co nas porzucają. Może dlatego, że czujemy w stosunku do nich coś w rodzaju wdzięczności.
Michał Choromański (1904 - 1972)

Pomocy, pomocy, pomocy !
Czuje zbliżające się życie,
Kiedy wszystko czego teraz pragnę to
...śmierć

przez isabella_28 25 kwi 2010, 20:38
milano3,
dokladnie:))) Ziarnica z glowy mi wyjsc nie moze;( Doslownie 2 tyg temu mialam robione badania krwi pod katem limfopatii i wyniki w normie.Mimo tego no mysle czy sie nie pomylili z czyms;/ O ziarnicy mysle juz od 8 lat.Jakos zyje.Dzieki za odpowiedz ,jednak sama nie jestem ,bo akzdy mi mowi,ze nad obojczykiem wezly powinny byc niewyczuwalne;/Wiec rozumiesz...czemu ja mam jakies drobiny a inni nie?Ehhhh
isabella_28

Re: Hipochondria - jakie choroby sobie przypis

przez patipat 25 kwi 2010, 21:09
Ja wyczuwam wezły na lini z majtkami i poniżej oraz w udach po wewnętrznej stronie jest ich tam sporo i są duże .

[Dodane po edycji:]

Mam jeszcze takie pytanie czy jak bierzecie tabletki przeciwdepresyjne to pamiętacie o osłonie żołądka?????? czy jest to nie potrzebne przy tych środkach ?

przez milano3 25 kwi 2010, 21:14
Wiesz mi jakoś lekarz powiedział, że u wielu ludzi węzły są po prostu wyczuwalne i już (nie ważne w jakim miejscu). Szczególnie u ludzi bardzo szczupłych.
ja z myślą o ziarnicy żyje już 2 lata i lekarz powiedział mi, że po dwóch latach bez leczenia już by mnie na tym świecie nie było.
Ty pomyśl, że po 8 latach to już byś się zdążyła zaprzyjaźnić w niebie z Elvisem albo Monroe ;D
Dla mnie jedynym argumentem żeby się nie macać (a mimo to robie to często), kest to że od tego macania mogę nabawić się raka wezłów i skóry
Pozdrawiam Cię serdecznie

patipat ja właśnie nie biorę, a chyba zaczne.
Najdłużej kochamy tych właśnie, co nas porzucają. Może dlatego, że czujemy w stosunku do nich coś w rodzaju wdzięczności.
Michał Choromański (1904 - 1972)

Pomocy, pomocy, pomocy !
Czuje zbliżające się życie,
Kiedy wszystko czego teraz pragnę to
...śmierć

przez patipat 25 kwi 2010, 21:18
Dzięki za odpowiedz, ja staram się nie myślec o węzłach jak moja koleżanka powiedziala ze w tych samych miejscach odczuwa to samo to olałam sprawę całkowicie.

przez Monii 26 kwi 2010, 07:19
juhuuu to znowu ja :D witam po koszmarnej nocy, nie mogłam spać, moje serce raz biło wolno, raz szybko...dreszcze a za chwilę uderzenia gorąca..i oczywiście myśl o tym miejscu poniżej pachy (dlaczego wciąż boli....) dodam jeszcze drętwienie obu rąk....chyba dziś się udam do lekarza bo myślę, że faktycznioe jestem na coś poważnego chora :((((((((((((
co dzień budzę się piękniejsza - ale dziś to już przesada :D ;)

przez isabella_28 26 kwi 2010, 12:17
Czyli widac jestesmy wszyscy bardzo szczupli heheh.Ja mam obsesje fobia ziarenkowa:D Nie daj Boze jak wyczuje ziarenko:D Nad tymi obojczykami to tak jest,ze zawsze mi mowili- tam nie moze byc wyczuwalnych wezlow,a tu bach!!! Mowili i wmowili,gdyby nie te teorie nawet bym sie tym nie przejela. Patipat ja tez mam mnostwo wezelkow w pachwinach i udach:D
isabella_28

przez agusiowaaa 26 kwi 2010, 13:09
hej :) jak się czujecie?

chciałabym się zapytac wszystkich tutaj , czy macie coś takiego jak ja...
zazwyczaj rano..trwa to 20-40 sekund. automatycznie ręcę sie trzęsą , szybko bije serce, szum w uszach, mroczki przed oczami...
zanim to sie pojawi czuję sie nieswojo,jakbym nie była w swoim ciele...
gdy tylko to uspokoje, mogę żyć, pracowac normalnie...

czy to tak wygląda nerwica?
dawniej miałam tak,że cały dzień myslalam o tym, nie spałam...
a teraz wyglada to tak,że mam to rano raz na tydzien, spie normalnie , nie mysle o sercu...
czy to koniec nerwicy? czy wręcz przeciwnie ? jak myslicie???

pozdrawiam :)

przez isabella_28 26 kwi 2010, 15:00
Tak to nerwica lekowa;/ niestety.Nie mysl o tym.Moze pijesz kawe zawsze rano i po niej masz tez takie objawy??
isabella_28

przez patipat 26 kwi 2010, 15:16
HEJ napiszcie mi jakie macie bóle głowy , w jakim miejscu i jak długo trwają.

przez agusiowaaa 26 kwi 2010, 19:35
isabella_28 napisał(a):Tak to nerwica lekowa;/ niestety.Nie mysl o tym.Moze pijesz kawe zawsze rano i po niej masz tez takie objawy??

kawa Kochana to ja nie pamiętam jak smakuje;p

staram sie nie myśleć o tym , ale jak dochodzi atak too...nie cięzko o tym nie mysleć....

patipat napisał(a):HEJ napiszcie mi jakie macie bóle głowy , w jakim miejscu i jak długo trwają.

bóle głowy maszerują mi w różne strony...
od tyłu do przodu , po skronie... jest taki dziwny "napięty" ból . na szczescie da się z nim funkcjonowac normalnie ;)

Sortuj wg