Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Mili89 29 lut 2016, 19:12
Pawelt, to wszystko bez spinki zadnej ;))

Kupiles zonce czekolade?;)
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez Pawelt 29 lut 2016, 19:18
Mili89, nie śmiałbym bo się odchudza :] Żona kocha kwiaty, może kupię jej jakiegoś doniczkowego :P Tak szczerze mówiąc to przyda jej się odchudzanie bo po Gosi zostało jej 20 kilo :P Mi to nie przeszkadza wcale ale ona ma doła z tego powodu. A z tym psychiatrą to jednak pójdę bez jej wiedzy. Jak przepisze jakieś cudowne tabletki to dopiero z nią pogadam.
X_x

przez agusiaww 29 lut 2016, 20:23
Pawelt, jak sie kobieta odchudza to nie denerwuj bo wtedy latwo oberwiesz :mrgreen:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pawelt 29 lut 2016, 20:29
agusiaww, no wiem wiem ;) Cały czas ją wspieram i zapewniam, że kocham tak samo jak 20 kilo temu :D
X_x

przez Mili89 29 lut 2016, 21:27
Lepiej mow Jej ze pieknie wyglada a nie wspominaj o tych 20 kg temu ;) bo to wtedy doluje;)
Ja dzis mowilam mezowi ze jestem gruba to mi powiedzial ze mam downa ;) takze sympatycznie:D

Ps bylam u lekarza, mam zapalenie pecherza i dostalam antybiotyk na 3 dni i wzieli probke na posiew.
Podobno moge przy nim karmic
.. Tu w uk maja takie paski testowe do moczu z roznymi parametrami: leukocyty ciezar bialko itp
Zanuzaja w probce i widza czy jest infekcja a pozniej wysylaja do posiewu jak tak
Poza tym lekarz przypomnial mi o fatalnym wyniku tsh pytajac czemu nikt mi lekow nie dal jeszcze < od 10 miesiecy> to chyba on powinien wiedziec nie ja heh... 5tego mam wizyte u endo wkoncu wiec zobaczymy co powie. Podobno wiekszosc objawow jakie mam wywoluje tarczyca...takze ten...super:/
No ale co poradzic.. Beda nastepne tabletki do lykania. Niedlugo przestaje karmic piersia jesli dojda leki. Niby przy wszystkich mozna karmic ale kilka na raz to juz jakos do mnie nie przemawia.
Aa i jeszcze mam anemie...a zelaza sie boje lykac zeby nie szkodzic Malemu. Ajj;))

przez nefretis 29 lut 2016, 21:44
Pawel mam do Ciebie pytanie:) Jako do faceta. Sory, że długie.
Mam obsesję nt. wagi. Zawsze byłam szczupła i taką poznał mnie mąż, zawsze były zachwyty, komplementy ze mam idealna figure. I przy okazji trzymały sie go takie męskie głupie żarty - podśmiechiwania z grubych, jakies durne dowcipy. Nie przeszkadzało mi to. Nawet kiedys słyszałam jak gadał z kumplem o grubych i cos tam gadali, że jakby mieli grubą to woleli by sie rozwieść. Ja to zaczęłam brac na poważne.
Niestety trochę mi sie przytyło, szczególnie tyłek i uda. teraz mąż mówi, ze mu sie podobam i to co że mam troszkę tłuszczyku. Ja mu nie wierze.
Weź powiedz prawde (nikt nie słyszy, Twoja żona tez nie :D ) - czy ten większy tyłek naprawde może sie podobać? haha przepraszam za kuriozalne pytanie ale ja spac nie mogę.
Waże się, mierzę, przymierzam stare ciuchy, robie zdjęcia i porównuję. I dudni mi w uszach ten głupi śmiech męza.
On teraz twierdzi, ze cudza gruba jest śmieszna ale własna nie. hah ja nie wierzę w to. co za idiotyczny tok myślenia
Dzis sie troche głodziłam i ćwiczyłam:( męczy mnie to.
Czy faceci kłamią? wolą chude? Co myslą jak ich zona stanie się pączkiem, podczas gdy zródlem ich podniety było dotąd zgrabne jej ciało?
:o :o :o

przez nefretis 29 lut 2016, 21:54
Alu bardzo Ci dziękuję, zaraz zaczynam przeglądać tytuły w googlach :)
Szkoda, że podjełas taka decyzje. Dla mnie ta sytuacja to tzw. burza w szklance wody, w sumie to nic sie takiego nie stało?
Alu czy Ty czasem nie masz takich zapędów na naprawianie swiata na siłę? taki perfekcjonizm, dązenie do ideału, troche wyimaginowane oczekiwania wobec innych ... wyluzuj ;)

przez Pawelt 29 lut 2016, 22:05
Mili89, Ty gruba ? :uklon: Pękam ze śmiechu!
nefretis, Jakby Ci tu napisać... Ja wolę dziewczyny z ciałkiem. Jestem świadomy, że kobieta po 2 ciążach w wieku 32 lat nie będzie miała sylwetki nastolatki. w jakiś sposób brałem to pod uwagę i nie stanowiło to dla mnie problemu ;) Ja nie jestem wybredny. Podobają mi się dziewczyny chude i zgrabne ale też takie mięciutkie przy kości. Oczywiście w granicach rozsądku ;) Każda figura ma swój plus i minus. A jeśli chodzi o pupy i uda to wolę pełne kształty. Nie wiem co myśli Twój mąż. A chłopy jak to chłopy pieprzą trzy po trzy i nie warto brać tego do siebie :P Jak kocha to kocha i nie ma czym się przejmować. Moja żonka ciut za dużo przybrała i w sumie tak naprawdę mogłaby zrzucić parę kilogramów ale ja nigdy nie wywierałem na niej presji w tym temacie. Piękno zewnętrzne przemija i (nie dotyczy Krzysztofa Ibisza heheh) trzeba się z tym pogodzić. Ważne żebyście Wy kobiety czuły się dobrze w swoim ciele. Bo jak chłop chce zdradzić albo poszukać innej to i tak nic nie poradzicie.
Tak naprawdę jestem pełen podziwu dla Was, że tak się katujecie dla takich jaskiniowców jak my :mrgreen:
Oczywiście zdarza mi się oglądać się za ładnymi laskami w sklepie czy na ulicy. Ot taka męska natura ;)
Mili i bezsinla to naprawdę śliczne dziewczyny ale stanowczo za chude jak na mój gust ;) Ciebie nie widziałem ale jak mówisz, że przybrałaś w pupie i udach to pewnie też super wyglądasz :} OK wystarczy bo jeszcze się zakocham :P
X_x

przez nefretis 29 lut 2016, 23:00
Pawel dzięki za odp.
Cieszę się, że są tacy faceci jak Ty:) W zasadzie to nie wiem jak naprawde myśli mąż...wiem, ze to brzmi dziwnie ale tak jest.
Nie wiem czy mówi mi 100% prawdę czy po prostu to, co powinnam usłyszeć (wie że jestem przewrażliwiona i pewnie nie miałby odwagi na jakieś uwagi) nie wiem...może się wkręcam. Dziś z nim pogadam. hah będzie zazdrosny jak mu powiem, że pisałam o tym z jakimś mężczyzną z neta;) a niech tam. Ile czasu minęło od urodzenia Waszego drugiego dziecka?
Wiesz...czasami kobiety dochodzą do siebie latami po ciąży. A moze tarczyca jej niedomaga? Dobra, odzywa sie moja hipochondryczna natura. Napewno jest zdrowa...przyjdzie wiosna, porusza się i schudnie. :smile:

przez Mili89 29 lut 2016, 23:16
Napisalan taki dlugi post i skasowalo... Pozniej moze z kompa napisze :/
Ale sie wscieklam

przez Pawelt 29 lut 2016, 23:19
nefretis, Gosia dzisiaj skończyła 8 miesięcy :} Moja żona z lekarzami to tak jak faceci. Jak umieram to idę. Walczę z nią żeby poszła wreszcie na usg żył bo ma żylaki ale ona wie swoje... W sumie chciałbym tak mieć jak ona :] Zero zdrowotnej spinki :) Bajka...
X_x

przez Pawelt 29 lut 2016, 23:25
Mili89, no z telefonami tak już jest :} Wiele razy chciałem przelać na forum jakąś błyskotliwą myśl a android zamulił i lipa :D
X_x

przez Mili89 01 mar 2016, 00:21
No to napisze w skrocie, bo juz tego tak samo nie ujme. A kompa nie mam czasu wlaczyc :/
Nefretis. Nie glodz sie. Wyniszczysz organizm a pozniej przytyjesz dwa razy tyle.
Facet nie pies na kosci nie poleci;) mezczyzni wola pelne ksztalty takie normalne nie grube nie chude
Moj mi mowi ze mogłabym nie chudnac po ciazy ( teraz waze 7 kg wiecej niz przed ciaza). Ja sie z tymi kg zle czuje, nie widze swojej talii. Skore mam jakas cala w celulicie na nogach, rozstepy na udach... Brzuch mam ok bo mam dobre miesnie w brzuchu i szybko wrocil do siebie, ale boczki sa:/
Maz tego nie widzi albo inaczej na mnie patrzy. To jest tak ze jak kogos kochasz to nie zwracasz uwagi czy przybral cialka- to nie jest etap zauroczenia ;) ja tez nie zwracam uwagi jak mezowi urosnie troche brzuszek ;)
Ja zamierzam troche zaczac cwiczyc zeby wyrzezbic cialo, nie schudnac. Mam tez balsamy eveline slim cos tam podobno sa swietne ujedrniaja skore.

Mnie boli dalej brzuch, wzielam ten antybiottk na pecherz ale bylam w lazience i leci mi sluz z krwia taki rozowy. Czy to moze byc okres? Jestem prawie 2 mies po porodzie i karmie piersia i mm z przewaga mm teraz...
A moze jakies powiklanie? Bo boli mnie tam w srodku tez troche:/ i juz glowka pracuje i wymysla...:((

Pawelt, moj Tata tak ma. Do lekarza nie chodzi wogole, krew to chyba w narkozie by mu musieli pobierac... Gdy jest chory albo go cos boli to lyknie jakies tabletki i wogole nic o tym nie mowi:/ a czasem lapia go takie rwy kulszowe...ehh.. To tez nie jest dobre i czesto sie o niego martwie.
A co do tycia to faktycznie czesto sprawca jest tarczyca. Po pierwszej ciazy mialam nadczynnosc i schudłam praktycznie pare tyg po porodzie..

przez agusiaww 01 mar 2016, 11:47
Oczywiscie ze facet woli kobiety z tyłkiem. Ale jak kocha to mu nie przeszkadza czy ma tylek czy nie ma :D Ja w ciazy przytyłam 20 kg :shock: i problemu z tym nie było. :mrgreen: :mrgreen:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Sortuj wg