Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Mili89 15 lut 2016, 16:56
agusiaww, dostawal od poczatku dwa rozne antybiotyki dozylnie bo mial 39,5 temp i musieli robic posiew krwi zeby wykluczyc sepse wiec nie czekajac dobe na posiew musieli juz je podawac.

Jestesmy juz w domu :) Niunio ma juz temp w normie. Zostal tylko katar wiec zapuszczamy sol fizjologiczna, daje acidolac bo Niunio ma biegunke po antybiotykach.
Co to byly za nerwy. Na szczescie okazalo sie, ze to "tylko" grypa..
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez Alexandra 15 lut 2016, 20:16
alu napisał(a):Alexandra, ja się boję tylko i wyłącznie wymiotów. O chorobach nie myślę, jedyne co spędza mi sen z powiek to lęk przed mdłosciami i wymiotami. Czego się boję? Ciężko powiedzieć - utraty kontroli, obrzydliwości, tego, ze nie rozpoznam, że to już, tego, że nie będę wiedziała jak to zrobić, no mnóstwo niewiadomych :(

Chętnie bym się zamieniła, choć wiem, że Tobie bardzo ciężko. Ja znowu boję się zawrotów głowy. Dzisiaj cały dzień w pracy tak super, bez objawów i nagle przed terapią w poczekalni TO wrażenie: nagła miękkość i zalew gorąca na klatce piersiowej, w rękach i w nogach. Bałam się, że zemdleje na terapii. Ale dałam radę. Ale skąd to wrażenie, jak tak super się czułam? Brrr.

przez alu 15 lut 2016, 20:58
Alexandra, dawaj, zamienię się w każdej chwili! Mam podobnie jak Ty - czasem jest OK i nagle coś się zaczyna dziać, a potem wiadomo to już leeeeeci, a czasem zupełnie bezpodstawnie czuję się tragicznie cały dzień.
alu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pawelt 16 lut 2016, 19:18
Ja chyba zwariuję. Mam zwykłą grypę, którą miałem już setki razy a już robię w gacie. Czy miewacie przy grypie zatkane uszy i uczucie ciśnienia w głowie? Ogólnie czuję się jakbym dostał młotkiem w łeb. Dziwnie słyszę bo tak jak by mi ktoś słoik na głowę założył... Ciśnienie mierzyłem - wzorowe....
X_x

przez alu 16 lut 2016, 19:20
Pawelt, luz, to normalne przy grypie!! Kuruj się :) Rozumiem Twój ból, ja dziś miałam "luźne wypróżnienie" i wpadłam w panikę łącznie z płaczem... :pirate: Chyba jestem jedyną osobą na świecie tak precyzyjnie oceniającą co zostawia w WC :oops:
alu

przez Pawelt 16 lut 2016, 19:24
alu, luźne wypróżnienie zawsze spoko :P Przynajmniej człowiek nie stęka za bardzo ;) dzięki za uspokojenie :uklon:
X_x

przez alu 16 lut 2016, 19:26
Pawelt, no żadne spoko, bo luźne wyróżnienie=początek biegunki=wirus żołądkowy :pirate:
alu

przez Pawelt 16 lut 2016, 19:29
alu, wiem, miałem, ostatnio przechodziła to moja cała rodzinka :D Ja miałem dwustronne :P
X_x

przez alu 16 lut 2016, 19:31
super, bardzo pocieszające :(
atak paniki za 3....2....1 :cry:
alu

przez Pawelt 16 lut 2016, 19:45
alu, oj sorki zapomniałem :uklon: Nie miałem złych intencji
X_x

przez Mili89 16 lut 2016, 20:05
Ja dzis tez drzalam że strachu przed jelitowka. Corcia wymiotowala w nocy, a my dopiero wczoraj z Synkiem wyszlismy ze szpitala. Na szczescie w dzien juz nie wymiotowala wogole, tenp ma w normie wiec pewnie sie czyms zatrula.
Pawel to normalne przy grypie, jutro powinno byc lepiej zdrowka!

przez alu 16 lut 2016, 20:06
Mili89, a zjadła coś czym mogła się zatruć? Nie chcę Cię straszyć, ale to może być jelitówka. Bierzcie probiotyki, myjcie ręce ciepłą wodą z mydłem i uważajcie!
alu

przez Mili89 16 lut 2016, 20:29
Alu. Wlasnie wczoraj jadla placki jablkowe ze sklepu a na wieczór jedlismy pizze wiec moze cos jej z tego zaszkodzilo. Bo od rana je normalnie i nic nie zwraca i mowi ze juz Ja nie boli brzuch, a w nocy bolal. Wiec mam nadzieje, ze to zwykle zatrucie, bo w nocy wpadlam w panike juz nie o siebie tylko o Malego, bo dopiero wyszlismy z nim ze szpitala a jeszcze jest przeziebiony... Ja ostatnio jestem klebkiem nerwow ://

przez Mili89 16 lut 2016, 20:38
Plakac mi sie chce i nie mam czasu nawet nic wymyslac tyle tych zaraz dookola. Naogladalam sie w szpitalu ile malenkich bobaskow cierpi jakie to jest okropne. Czemu zycie musi dawac w kosc juz na samym poczatku... Nie zycze nikomu takiego strachu jaki przezywalismy przez ostatnie pare dni... To bylo straszne.

Sortuj wg