Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Olalala 10 lut 2016, 14:10
Mili89 napisał(a):Olalala, to normalne. Organizm walczy z infekcja i powieksza węzły. Od tego sa;) nie panikuj i zdrowiej:*

Dzięki Mili89 za dobre słowa :*

lucy1979, gdyby to wszystko było takie proste, w tym wyjście z nerwicy, to nie byłoby tego forum, psychiatrów I terapeutów.

przez agusiaww 10 lut 2016, 14:35
Olalala napisał(a):
Mili89 napisał(a):Olalala, to normalne. Organizm walczy z infekcja i powieksza węzły. Od tego sa;) nie panikuj i zdrowiej:*

Dzięki Mili89 za dobre słowa :*

lucy1979, gdyby to wszystko było takie proste, w tym wyjście z nerwicy, to nie byłoby tego forum, psychiatrów I terapeutów.

masz racje, ja sie tam ciesze ze są leki i mozna normalnie zyc :)
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Alexandra 10 lut 2016, 19:16
Ja od 3 dni jeżdżę na nartach i podczas jazdy nie mam żadnych objawów, czuję się fantastycznie :D nieraz jak siedzę np w zatłoczonej karczmie to mi się zaczyna z ta głową, ale jakoś sobie z tym radzę. Albo jak wchodzę do sklepu zatłoczone go, trochę lęk mnie bierze, ale nie jest źle. Narty powodują, że ten lęk na jakiś czas wychodzi mi z głowy. Ale jak sobie przypomnę, to znowu... w takim razie powinnam tylko jeździc.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kapi1845 10 lut 2016, 20:38
Alexandra to fantastycznie !

Ja wlasnie wrocilem od psychologa dal mi wyniki testow hipochondrii nie mam,aczkolwiek jestem histerykiem i najprawdopodobniej z tego wszystkiego to wszystko wychodzi i jestem wyczulony na swoim punkcie,ale mimo wszystko mam isc do psychiatry,zeby to wykluxzyc,albo w najgorszym wypadku cos potwierdzic i wdrozyc do leczenia leki jezeli psychiatra powie,ze nic mi nie jest to wtedy będę chodzic na terapie ,zeby to wszystko sie uspokoilo :?

przez nefretis 10 lut 2016, 22:22
Powiedzcie mi proszę czy następujące objawy - sercowych nie miałam przez te 10 lat nerwicy dlatego pytam:
- ból, kłucie w okolicach serca i lewej łopatki (przechodzące i nawracające), ciężar na klatce
- wyższy puls, uczucie pulsu w palcach, głowie, żyłach
- uczucie gorąca z zawrotami głowy, uderzenie krwi do twarzy
- nagły ścisk w klatce, w głowie, uczucie nadciśnienia (nie wiem ale tak mi się wydaje - nie mierzę, a może powinnam?)
- szybki oddech, plytki oddech
to powody bym poszła do kardiologa?
To są takie napady, gdy mijają jest w miarę dobrze. Bardzo się boje i oczekuję ich z napięciem, czasem są po małym wysiłku, czasem jak siedzę. No i jeden raz w nocy - atak, dochodze do siebie, schnę z potu i się uspokajam.

Boże co to znowu jest:( Od strony serca byłam zawsze OK, może moje serce i układ krążenia siada z tego stresu? boję się zawału, udaru, wylewu (to chyba to samo?) mało znam ten temat bo ostatnio "specjalizowałam" w innych dziedzinach :( :o
w jakim wieku jest się zagrozonym zawałem czy udarem? Nie palę, nie piję, jestem szczupła, mam 36l
Pomocy boje sie że skoncze na SORze, to juz bedzie dla mnie koniec

przez Pawelt 10 lut 2016, 22:44
nefretis, miewam objawy takie jak Ty od 2 lat i puki co żyję. Zawał można mieć niestety w każdym wieku, nawet zdrowym się przydarzają. Dla pewności idź na Ekg albo poproś ogólnego żeby dał skierowanie do kardiologa. Moim zdaniem to nerwy. Trzymaj się :D
X_x

przez Pawelt 10 lut 2016, 22:57
Słyszeliście, stosowaliście? http://vrota.pl/2014/09/lit-ukrywana-pr ... -tragedii/
Ciekawy artykuł.
X_x

przez nefretis 10 lut 2016, 23:01
Pawel dzięki
a artyklul bede teraz czytac

przez kapi1845 10 lut 2016, 23:09
Mam objawy podobne i caly czas czuje jakby dyskomfort w okolicy serca,ale chodze na silownie mam duzy wysilek ,cisnienie mam dobre i do tego zdrowo sie odzywiam i Ekg mam dobre wiec nie ma innej opcji jak nerwy : 8)

przez Mili89 11 lut 2016, 00:13
nefretis, mozesz miec nerwobole, mnie od kregoslupa boli zebro lewe na wylot z lopatka włącznie.
Uderzenia do glowy mam tez i szybki puls co mam z nerwow.
Tez sie balam i poszlam na holtera. Tez mozesz zrobic dla spokoju.

Jak masz mozliwosc to mierz w takiej chwili cisnienie i puls. I zapisuj. Rano po przebudzeniu mierz i Pozniej podczas ataku.
Mozliwe, ze to przez tarczyce. Ja w nadczynnosci mialam takie objawy ale chyba w niedoczynnosci jest odwrotnie?

Aa i zrob sobie badanie na potas magnez zelazo :):* i nic sie nie boj!!

Mi dzis goraczka minela, jeszcze troche bola miesnie mam kaszel i jestem oslabiona..ale najwazniejsze, ze nikt z nas juz nie ma goraczki.
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez agusiaww 11 lut 2016, 01:06
Pawelt napisał(a):Słyszeliście, stosowaliście? http://vrota.pl/2014/09/lit-ukrywana-pr ... -tragedii/
Ciekawy artykuł.

A czytales koment pod spodem? Ze ktos tam stosował i nabawil sie chorobska? Ja nie wierze w takie artykuły.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

przez Mili89 11 lut 2016, 03:02
Boze ja sie teraz okropnie boje. Otwieralam sok taki do rozcienczania i w palec wbil mi sie kawalek metallowej zakretki taka igielka odpadla od niej i utknela w palcu ledwo wyciagnelam. I teraz boje sie ze moge od tego zlapac tezec. Nie wiem kiedy bylam szczepiona :/ co mam zrobic?? Pojechac jutro po zastrzyk??

przez Mili89 11 lut 2016, 03:07
A moze zadzwonic do mojej przychodni i zapytac kiedy mialam ostatnia szczepionke? Wydaje mi sie ze ok 8 lat temu ale pewnosci nie mam :/

przez Pawelt 11 lut 2016, 07:23
Mili89, nie świruj :] Nic Ci nie będzie. Gorsze rany miałem na rękach i żyje ;)
X_x

Sortuj wg