Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez nefretis 04 lut 2016, 20:34
Mili 4 dni temu robiłam badania tarczycy, tsh 1 i reszta hormonów o dziwo nieźle, a nawet dobrze
Masz rację w Hashi wiel rzeczy jest mozliwych. Nie mam baldości skóry i nadciśnienia, no chyba że nie wiem o tym, moze mam w czasie ataku paniki i uderzenia gorąca.

Mili błagam zapomnij o zakrzepicy, nie masz tego. A tak w ogole nie zapytałam nawet... karmisz piersią tak? A jak nocki? Malenstwo śpi dobrze? wychodzicie na dwor? nie masz agorafobii?

przez nefretis 04 lut 2016, 20:37
agusia no dokładnie. Zresztą do objawów nerwicowych pasuje niemal wszystko:(
Kurde mąz mnie przyłapał, dostałam opiernicz, obraził się i poszedł do garażu. Probowałam mu tłumaczyć, ze objawy się zgadzają. Zostałam wyśmiana i nazwana mistrzem od pierd..olenia sobie życia
dziekuję :? miał rację to napewno :?

przez Pawelt 04 lut 2016, 20:41
A ja właśnie jestem po klasycznym ataku nerwuni :/ Było tak hardkorowo że w myślach żegnałem się z bliskimi :( Trochę już odpuszcza. Teraz trzeba szybko się ogarnąć żeby się nie wkręcić na dobre. Ide strzelić meliskę :(
X_x

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kapi1845 04 lut 2016, 20:42
Moze nie mam doswiadczemia takiego jak Wy,ale wiem,ze takie rzeczy nie dzieja sie z dnia na dzien.. I na pewno jezeli mialas na usg we wrzesniu wszystko dobrze,a ostatnio wyniki tez dobre to nie ma takiej opcji ciocia jest lekarzem pytalem sie jej ... Paradoks jest,ze komus umiem tak napisac,ale jezeli mi mowia ,ze skoro mam dobre wyniki to nie ma podstaw do zmartwien to ja szukam dziury w calym .. Na jutro jestem umowiony na USG i do psychologa

przez nefretis 04 lut 2016, 20:50
Kapi dziękuje
jestem wykonczona tym popołudniem, chybwa jednak wyjdę się przejść, ochłonąć. Tak USG robione 2 razy nic tam nie pokazało, jakas poszerzona miedniczka nerkowa po ciązy niby, tak powiedział urolog.

Dobrze, ze idziesz do psychologa. Napisz po wizycie. I napisz co wyszło na USG - jestem pewna, ze bedzie idealnie, zobaczysz ;)

przez Mili89 04 lut 2016, 20:57
nefretis, Twoj maz przynajmniej umie Cie porzadnie opieprzyc :D moj to tylko mowi : nie wkrecaj sobie... moze gdybym dostala konkretny opiernicz to bym czasem sie przyhamowala ;)

Nefretis - tarczyca daje mase objawow i pewnie czesc z Twoich do;egliwosci jest przez nia. no i ta paskudna nerwica - a to razem to niezla mieszanka....

karmie i piersia i mm, bo momentami Maly ssie piers, ale malo leci i byl tylko ogromny placz- wtedy daje mm i sobie dojada-jednak zawsze karmie najpierw sama...

Niunio wlasnie malo spi... tak jak moja Corcia kiedys (a ludzilam sie, ze moze tym razem bedzie inaczej ;))
w nocy czesto placze, a nie chce jesc... uspokaja sie dopiero jak zrobi kupe, ale nie wiem czy to kolka... wczoraj i dzis dalam mu krople od kolki i dzis tfu tfu jest jakby lepiej, nawet pospal tyle, ze moglam zrobic wkoncu porzadki, bo dom zaczynal przypominac pole bitwy... :hide: :hide: :shock:

teraz wlasnie Go nakarmilam i usnal mi na kolanach, ale jak Go odloze do kolyski to znow sie pewnie obudzi ;)

nie wychodzimy poki co, bo wszyscy przeziebieni, a pogoda okrutna...agorafobie nadal mam, ale wypracowalam pare miejsc, do ktorych umiem chodzic (pare sklepow-byle nie stac dlugo w kolejce).
ale teraz i tak nigdzie nie wychodze...ciagle w domu chyba, ze do lekarza, na badania...

ai jeszcze: ""Najczęstszym objawem guza chromochłonnego jest wzrost ciśnienia tętniczego. Dolegliwość ta ma bezpośredni związek z wydzielaniem przez guz adrenaliny i noradrenaliny. " wiec spokojnie:*
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez kapi1845 04 lut 2016, 21:10
nefretis napisał(a):Kapi dziękuje
jestem wykonczona tym popołudniem, chybwa jednak wyjdę się przejść, ochłonąć. Tak USG robione 2 razy nic tam nie pokazało, jakas poszerzona miedniczka nerkowa po ciązy niby, tak powiedział urolog.

Dobrze, ze idziesz do psychologa. Napisz po wizycie. I napisz co wyszło na USG - jestem pewna, ze bedzie idealnie, zobaczysz ;)

Siedzenie w domu jedynie bardziej Cie zdoluje.. Na mnie dziala spacer z bliska osoba ktorej moge sie o wszystkim wygadac dziala to lepiej niz cokolwiek innego :)

Rozmawialem dzis wlasnie z ta ciocia ktora jest lekarzem,mowila mi,ze powinienem zapisac sie na psychoterapie,bo przez miesiac zmienilem sie nie do poznania i moze to kiedys naewet przerodzic sie w schizofrenie..Wszyscy mi mowia ze ta zmiana musi miec jakies podloze z niczego sie to nie wzielo,ale u mnie to bylo tak ,ze dostalem kontuzji na silowni (zapalenie powrozka nasiennego) i od tego czasu zaczelo sie ..jelita,watroba,pluca,a teraz trzustka ... :smile:

przez Mili89 04 lut 2016, 22:14
Jeju ja juz jestem zalamana. Corcia po powrocie z przedszkola narzekala na bol brzucha i nozek. Ciagle lezala. Zmierxylam jej temp i 38,5 :( dalam ibuprom to jak zaczal dzialac to wstala i zjadla malinki ehh..co chwile pare dni przedszkola i znow cos. Ciagle... Jutro pojdziemy do lekarza poprosze o badania krwi bo moze to jakas anemia czy cos ze tak lapie wszystko? 25 tego ma wizyte u laryngologa to juz mu nagadam...eh teraz nie wiem co jej dac zeby pomoc tu w polskich sklepach większośc lekow teraz wykupiona
Myslalam zeby z polski groprynosin zalatwic przeciwwirusowy i mysle nad szczepionka doustna
Ja bralam i mi pomogla

przez Alexandra 05 lut 2016, 00:54
Mili, trzymaj się, dzieci teraz dużo chorują.

Ja dzisiaj w sumie dużo zrobiłam z objawami, byłam u znajomych, w 3 sklepach, sporo chodziłam po dworze. Dzisiaj na tapecie miałam walenie serca, dziwne wrażenia w głowie, nagle złapanie lęku w klatce piersiowej, strach że zaraz zemdleje , a na koniec zdretwiala mi ręka.
Ale dzisiaj nie uciekał mi chodnik i nie miałam wrażenia bujania na statku :great:

I tym optymistycznym akcentem mowie dobranoc :D

przez Mili89 05 lut 2016, 02:48
Alexandra, :brawo: , ze Ci sie udalo :)
ja mam tak w nocy gdy jest zupelna cisza, ze boje sie, ze zemdleje... to troche dziwne...

kapi1845, schizofrenii sie nie dostaje od hipochondrii ani od zadnej nerwicy... to zupelnie inne zaburzenie i Twoja ciocia chyba to pol zartem mowila... ale oczywiscie warto sprobowac psychoterapii po to by czuc sie lepiej i umiec sie zmierzyc z lekami, bo nie moga one zawladnac naszym zyciem...

agusiaww mojemu jeszcze kolki dokuczaja... przynajmniej tak mysle, ze to kolki... ale tez przybiera na wadze ladnie - spioszki, ktore byly na Niego za duze sa juz w sam raz :)

przez kapi1845 05 lut 2016, 08:31
Mam pytanie do Was czy od wypicia za duzej ilosci melisy mozna miec biegunke i do tego zielona ? Wczoraj w dwie godziny przed snem wypilem dwa napary wiec moze od tego :(

przez Pawelt 05 lut 2016, 10:03
kapi1845, zielony kolor kału świadczy raczej o tym, że przyspieszony jest pasaż treści w jelitach. A kolor ten bierze się z tego, że organizm nie zdążył strawić żółci. Przy nerwicach biegunki to raczej nic niezwykłego. Raczej bym się nie martwił ;)
X_x

przez kapi1845 05 lut 2016, 10:27
Pawelt napisał(a):kapi1845, zielony kolor kału świadczy raczej o tym, że przyspieszony jest pasaż treści w jelitach. A kolor ten bierze się z tego, że organizm nie zdążył strawić żółci. Przy nerwicach biegunki to raczej nic niezwykłego. Raczej bym się nie martwił ;)

Dziekuje za uspokojenie ja oczywiscie pomyslalem,ze to nastepny objaw,ze mam cos z trzustka ...

przez Pawelt 05 lut 2016, 10:55
kapi1845, z trzustką to kał byłby raczej żółty ;] Przerabiałem już trzustkę po śmierci Anny Przybylskiej.Byłem nawet na USG jamy brzusznej.
X_x

Sortuj wg