Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez leniek644 29 sty 2016, 17:23
Ja sie dzisiaj juz cieszylam bo od rana nie myslalam o wezlach ale po 15 nie wytrzymalam i juz zaczelam je sprawdzac... najlepsze jest to ze gdy mam reke uniesiona to cos wyczuwam a gdy luzno zawiesze na czyms to juz tego nie wyczuwam. Nie wytrzymam chyba :-(

przez Marcin2013 29 sty 2016, 17:46
a co podejrzewasz za horobe

przez leniek644 29 sty 2016, 17:49
Wczoraj ziarnica bialaczka byla na tapecie. Dzis juz wymyslilam ze moze sa to przerzuty na wezly

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Marcin2013 29 sty 2016, 17:51
a co to jest ta ziarnica ale jaja :D

przez Alexandra 29 sty 2016, 19:38
Leniek, to natręctwo myślowe... im dłużej nie macasz, tym większe w Tobie jest napięcie, które wybucha tak, że musisz się macać i pewnie na chwilę uwalniasz to napięcie. Bo o tym , że nie masz żadnego węzła- a tak wyglądają w środku mięśnie, budowa ciała, są różne gulki - to chyba nieświadomie, ale wiesz. przerabiałam to, wiem jakie to męczące psychicznie , ale poza tym, że to psychiczne to nic takiego.

przez Pawelt 29 sty 2016, 20:46
A ja tak z innej beczki dzisiaj. Dj nerwica zapodaje: https://www.youtube.com/watch?v=MMAYga2uWEs
Dzisiaj chilloutuje :D
Trzymajcie się nerwosolki :D
X_x

przez Pawelt 29 sty 2016, 21:18
Nie wiem czy lubicie ale: https://www.youtube.com/watch?v=bu_9fsB0Pz0
Król polskiego Bluesa. Już biedny ledwo śpiewał ;/
Odpoczywaj Tadziu !
X_x

przez martini123 30 sty 2016, 01:54
leniek jak będziesz sie non stop macać to sobie podrażnisz tylko te węzły i się powiększą. ja miałam przeboje z węzłami. miałam, wg mnie oczywiście, powiększone wszystkie, po czym sie okazało, że jest powiększony tylko (ten który był powiększony od 7 lat). jak masz rękę uniesioną to pod pachą jest wypukłość. tak jest, anatomicznie. jak nie masz uniesionej i niz nie czujesz tzn, że nie masz węzła powięszkonego.

przez Mili89 30 sty 2016, 02:29
A mnie rozklada znow przeziebienie: cieknacy nos, bolaca glowa:(

Dzis mialam badanie krwi: morfologie i tsh, ale wyniki dopiero w pon albo wt... Mam nadzieje, ze wszystko ok.
Maluszek daje nam, a raczej mi do wiwatu w nocy. Spi z nami przyklejony do piersi...
Tez ma lekki katarek, wkrapiamy Mu sol fizjologiczna. Dzis byl osluchiwany i wszystko bylo ok. Corcia tez ma katar...masakra:(
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez Cortezjusz 30 sty 2016, 11:53
Oj z węzłami na całym ciele też miałem przeboje... robiłem cały czas morfologie , macałem je i w końcu znalazłem naprawdę dobrego radiologa który zrobił usg wszystkich węzłów, całej jamy brzusznej i powiększony był tylko 1 węzeł od paru lat, jakiś stary.... także powiedział ,że jestem zdrów jak ryba i od tego czasu jakoś się nimi nie przejmuję :)

A u mnie nerwica zaczęła się około 11 lat temu.... zaczęło się od zawrotów głowy, wymiotów ze stresu, uderzeń gorąca i osłabienia (wrażenie ,że umieram), problemy ze snem, zrobiłem się strasznie wrażliwy na życie ludzkie, nie mogłem patrzeć jak inni cierpią , nie mogłem oglądać wiadomości gdzie mówili o wypadkach, o tym ,że ktoś umarł bo zaraz wpadałem w taki dół i zaczynałem płakać (miałem 10-11 lat) po paru latach pojawiły się "problemy sercowe" dziwne szarpnięcia, bloki, kołatania, osłabienia, ataki "umierania" itp.. poszedłem do dwóch osobnych prywatnych kardiologów, porobiłem badania i 1 powiedział mi ,że to w mojej głowie coś siedzi a drugi ,że to na tle nerwowym... od tego czasu te problemy z sercem zniwelowały się praktycznie do zera. Od 4 miesięcy mam fazę z żołądkiem, wkręcam sobie cukrzycę też.... szybko robię się głodny, często boli mnie brzuch po jedzeniu, jestem osłabiony, jak długo nie zjem to czuję zawroty głowy bo myślę ,że spada mi cukier, później jak zjem to czasem jest jeszcze gorzej bo pewnie wtedy wkręcam sobie ,że cukier skacze za mocno.... ostatnio w nocy się budzę i mam wrażenie ,że jestem w innym świecie... leżę zamykam oczy i mam wrażenie ,że śnię, słyszę głosy, mam natłok myśli których nie kontroluję i czuję się bardzo dziwnie... pewnie było jeszcze milion różnych objawów o których zapomniałem... nerwica potrafi przybrać postać KAŻDEJ choroby, jeżeli miał ktoś podobne objawy jak ja to zapraszam do dyskusji :)

przez nefretis 30 sty 2016, 12:42
Mili ja też zrobiłam sobie TSH, ft3 i 4. czekam na wynik:( zaraz będzie. Od rana biegunka :( ja juz nie umiem inaczej. patrzyłam na ludzi w laboratorium, na luzie, siedzą gadają, normalne miny - a ja zbolała, przerażenie w oczach. No nic, co bedzie to bedzie.

Badałam się z uwagi na uderzenia gorąca i ból w szyi, bezsenność, uczucie gorąca - mogę chodzić po domu w samej bieliźnie gdy inni marzną, potem znów mam dreszcze:( co to jest?

Cortezjusz - podajmy sobie rękę, tez sobie wkręcam cukrzycę, szybko robię się głodna, dosłownie po godzinie (nieważne co zjem) i mam trzęsawkę, lęk, ściśk szczęki, palpitacje, bardzo boje sie cukrzycy - wszystko to dzieje się w domu
Gdy szłam na badanie na czczo o 9:30 nie czułam tego a powinnam bo przecież byłam b. głodna, potem po badaniu małe zakupy i byłam w domu przed 11:00 - powinnam miec cukier bardzo nisko i mdleć a tu nic.

Też się budzę w nocy tylko, że ja z kolei czuję prerażenie, jest mi gorąco, boję się, mam ścisk szyi, karku, walenie serca.

Acha i tak jak Ty męczę się z tym g... juz dobre 10 lat.

przez Pawelt 30 sty 2016, 13:16
Mili89, a może kupcie nebulizator. Tylko trzeba zapytać się lekarza czy taki maluszek może go używać. Ja kupiłem z dwiema maskami dla dzieci i dorosłych więc korzyść podwójna. Koszt od 99 zeta w PL.
X_x

przez Pawelt 30 sty 2016, 13:46
Cortezjusz, ja zmagam się z "zawałami serca" praktycznie codziennie :) Przywykłem już do tego trochę i na razie nie mam tych ataków ostrych jak na początku. Mówisz, że po wizytach u kardiologa problemy sercowe znikły?
X_x

przez agusiaww 30 sty 2016, 13:53
Pawelt napisał(a):Mili89, a może kupcie nebulizator. Tylko trzeba zapytać się lekarza czy taki maluszek może go używać. Ja kupiłem z dwiema maskami dla dzieci i dorosłych więc korzyść podwójna. Koszt od 99 zeta w PL.

tez mam i polecam. Mozna juz dla noworodka od 1 dnia zycia.

Ja Was przebije ja mam nerwice od jakis 18 lat...i tylko mi leki pomagają.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Sortuj wg