Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Prakseda 19 gru 2015, 00:14
bezsilna_22, a próbowałaś zażywać herbatkę z czystka? Ja miałam rozwalony cały układ trawienny po antybiotykach na boreliozę i po około 3 tygodniach picia tego ziółka pojawiła się poprawa. Poczułam jakby ogólnoustrojowe odtrucie, objawy grzybicy częściowo się wyciszyły, jelita trochę się wyregulowały, zmniejszyło się bulgotanie, kolki i inne tego typu atrakcje. Niestety, zabrakło mi konsekwencji by stale raczyć się tym specyfikiem :roll:

przez bezsilna_22 19 gru 2015, 00:25
Prakseda napisał(a):bezsilna_22, a próbowałaś zażywać herbatkę z czystka? Ja miałam rozwalony cały układ trawienny po antybiotykach na boreliozę i po około 3 tygodniach picia tego ziółka pojawiła się poprawa. Poczułam jakby ogólnoustrojowe odtrucie, objawy grzybicy częściowo się wyciszyły, jelita trochę się wyregulowały, zmniejszyło się bulgotanie, kolki i inne tego typu atrakcje. Niestety, zabrakło mi konsekwencji by stale raczyć się tym specyfikiem :roll:

dziękuję :* tak, piłam czystek też... ja już wiele próbowałam... :(
masz borelioze? jakie badania na początek zrobic? moze byc western blot w 2 klasach?
czy borelioza ma tez wplyw na jelita?
ja czuje, ze niedlugo znikne z tego swiata, jest fatalnie :(

przez Prakseda 19 gru 2015, 00:56
bezsilna_22, a jaką ilość dziennie wypijałaś i jak parzyłaś?

Mnie jelita padły dopiero po antybiotykach, ale generalnie w tej chorobie może pojawić się każdy objaw i... żaden :roll:
Tak, Western Blot powinien być ok, choć ja się za bardzo na badaniach nie znam :roll: Elisa jest dość wątpliwa...
Co do samopoczucia to rozumiem Cię :* Ze mną też było naprawdę źle <i nadal nie jest zbyt dobrze>, przesyłam dużo wewnętrznej siły :*

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bezsilna_22 19 gru 2015, 12:57
Prakseda napisał(a):bezsilna_22, a jaką ilość dziennie wypijałaś i jak parzyłaś?

Mnie jelita padły dopiero po antybiotykach, ale generalnie w tej chorobie może pojawić się każdy objaw i... żaden :roll:
Tak, Western Blot powinien być ok, choć ja się za bardzo na badaniach nie znam :roll: Elisa jest dość wątpliwa...
Co do samopoczucia to rozumiem Cię :* Ze mną też było naprawdę źle <i nadal nie jest zbyt dobrze>, przesyłam dużo wewnętrznej siły :*

czasem kilka dziennie, czasem 1 dziennie...
rozumiem. ja od jesieni 2013 mam problemy a ten rok to już jest dramat, szczególnie od lata - to już najgorszy okres w moim życiu.
rozumiem, że to od sibo, ale większosc ludzi mma biegunki, a u mnie jelita nie pracują.
jestem juz tak zdesperowana ze mysle o płukaniu jelita, ale bałabym się trochę, bo nie wiadomo co sie z nim dzieje

przez Alexandra 19 gru 2015, 15:27
A mnie bolą kości i mięśnie od środy, w pracy panuje grypa, z tym ze ja mam ból mięsni i kosci bez gorączki i już zastanawiam się co to. Byłam wczoraj u lekarza, jestem na zwolnieniu lekarskim, ale teraz myślę skąd ten ból przedramion wzdłuz jakby kości , skoro nie mam gorączki? Wykończę się.
Szczepiłam sie przeciw grypie, może łagodniej ja przechodzę?

przez Pawelt 19 gru 2015, 15:39
Słuchajcie mam pytanko: ;) Dzisiaj dołączyłem do grona "macających się". Jako powód mojej nerwicy zacząłem podpinać pod problemy z tarczycą. Otóż wymacałem sobie w "dołku" pod grdyką jakieś malutkie zgrubienie. Długości może tik-taka ale raczej płaskie. Czy to może być guzek na tarczycy?
X_x

przez Pawelt 19 gru 2015, 15:42
bezsilna_22, witaj z powrotem i życzę Ci żebyś jak najszybciej znowu uciekła z tego forum :*
X_x

przez alu 19 gru 2015, 15:50
bezsilna_22, Widzę, że u Ciebie po staremu :( co porabiałaś jak Cie nie było?
alu

przez bezsilna_22 19 gru 2015, 17:05
Pawelt, alu :* :)
alu, co porabiałam?
wegetowałam :) jak do tej pory
nie wiem co robić, naprawdę, chciałabym zmienić swoje życie, wyzdrowieć, ale to się nie udaje. chciałabym zmienić całkowicie środowisko, naprawdę.
z jelitami jest tylko coraz gorzej, dużo złego się dzieje. nie daję rady normalnie funkcjonować, nawet nie wiem, czy będę jechała do rodziny na święta. jestem z nimi skłócona i nie chcę ich znać. nie mam już na nic siły. moje życie to ból, czopki, jelita, wzdęcia, zaparcia, mdłości. tak dzień w dzień. mam takie bóle żołądka, że czasem nie wyrabiam, to samo jelita. no i przestały całkowicie pracować. nie wiem kompletnie co robić.
myślę o przeszczepie flory jelitowej, ale nie wiem gdzie to dokładnie robią i pewnie jest drogie, a już tyle pieniędzy poszło na to wszystko......
a co u Ciebie?

przez Mili89 19 gru 2015, 20:43
bezsilna_22, gdyby jelita nie dzialaly to moglabys 100 czopkow wlozyv i nic by nie wyszlo... Moje zdanie na ten temat znasz
Pewnie wszyscy Ci tu by doradzili polozenie sie na oddzial w szpitalu a nie kombinowanie na wlasna reke coraz to nowych diet i latanie prywatnie do lekarzy i badania. Ktos musi sie konkretnie Toba zaja od a do z a nie tak po kawalku...
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez bezsilna_22 19 gru 2015, 21:16
Mili89 napisał(a):bezsilna_22, gdyby jelita nie dzialaly to moglabys 100 czopkow wlozyv i nic by nie wyszlo... Moje zdanie na ten temat znasz
Pewnie wszyscy Ci tu by doradzili polozenie sie na oddzial w szpitalu a nie kombinowanie na wlasna reke coraz to nowych diet i latanie prywatnie do lekarzy i badania. Ktos musi sie konkretnie Toba zaja od a do z a nie tak po kawalku...

Ty dobrze wiesz, jakie mam zdanie na temat szpitala. Proszę Cię Milenka nie podnoś mi ciśnienia...
nie działają. bo kto normalny używa 8 czopkow dziennie? tylko dzięki temu koncówka jelita się czysci, ale zaraz sie przesuwa zakorkowanie z góry jelita i jest to samo..... jutro wypiję laktulozę, zebym dostala sraczki, chociaz po tych czopkach juz mnie jelito boli przy koncowce, pewnie za duzo ich. ale to bez sensu, bo ja musze cale jelito wyczyscic a nie koncowke.
puchne przez to, w 1 dzien ponad 1 kg na wadze, takie zakorkowanie. jesc nie moge normalnie. jem na sile, bo jak nie jem to chudne, a juz za bardzo wychudzona jestem. ja juz nie daje rady
mam ochote rzucic studia, wszystko, i zniknac z tego swiata. nie daje juz rady

przez alu 19 gru 2015, 21:29
bezsilna_22, latem też twierdziłaś, że umierasz. Widzę, że nadal masz obsesję z tym zatkaniem i przeczyszczaniem się :time:

A u mnie stara bida: galopująca emetofobia, a poza tym to dobrze :)
alu

przez bezsilna_22 19 gru 2015, 22:28
alu napisał(a):bezsilna_22, latem też twierdziłaś, że umierasz. Widzę, że nadal masz obsesję z tym zatkaniem i przeczyszczaniem się :time:

A u mnie stara bida: galopująca emetofobia, a poza tym to dobrze :)

to nie jest obsesja. mam silne zaparcia, wręcz zakorkowanie jelit. cały czas szukam przyczyny, bo od sibo są prędzej biegunki.
no i nie przeczyszczam się, bo tę nazwe uzywa się wtedy, kiedy naprawde sie ktos przeczyszcza.
a u mnie to nie dziala. czopki jedynie na brzegu, a reszta siedzi, wiec dopiero mam zamiar sie przeczyscic laktuloza, bo juz nie moge wytrzymac przez klucia jelit i zakorkowanie

przez Prakseda 20 gru 2015, 03:43
bezsilna_22 napisał(a):
Prakseda napisał(a):bezsilna_22, a jaką ilość dziennie wypijałaś i jak parzyłaś?
czasem kilka dziennie, czasem 1 dziennie...

bezsilna_22, czystka pijemy co najmniej 1 litr dziennie - konsekwentnie i bez wykrętów ;) <nie ma że "dziś tylko raz">. To świetne ziółko, ale naprawdę trzeba się trzymać wytycznych, bo inaczej nie ma co liczyć na poprawę. Ja wytrwałam około 3 miesięcy i tak jak pisałam powyżej po niecałym miesiącu były imponujące efekty <zmienił mi się nawet apetyt - samoistnie odeszła ochota na słodycze>. Do całej mikstury dorzucałam sobie jeszcze świeży imbir <który również cechuje się fajnymi właściwościami> oraz sok z cytryny.

Sortuj wg