Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

przez rudegirl 16 kwi 2010, 13:48
Coś w tym jest, w końcu piwo to ekstrakt chmielu :) A szyszka chmielowa jest składnikiem większości ziołowych preparatów na sen, ja teraz łykam Benosen w którym ona jest.

przez agusiowaaa 16 kwi 2010, 15:15
rudegirl napisał(a):Coś w tym jest, w końcu piwo to ekstrakt chmielu :) A szyszka chmielowa jest składnikiem większości ziołowych preparatów na sen, ja teraz łykam Benosen w którym ona jest.

BENOSEN ? pomaga Ci w jakis sposób? ja używam często persenu...pomaga mi,ale moja nerwica jest silniejsza ;p

przez rudegirl 16 kwi 2010, 15:33
Benosen, zgodnie zresztą ze swoją nazwą, pomaga mi na spanie, zwłaszcza na zasypianie :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agusiowaaa 16 kwi 2010, 19:17
achaaaaaaaa....:) wszystko jasne:)

znowu mam te bóle noo...:( piję na to nimesil,ale widzę ,że mało mi to pomaga:( ohhh...moja nerwico !

przez Kn24 16 kwi 2010, 19:35
a ja juz sama nie wiem co sie dzieje...bola mnie oczy tak jakbym miala piasek pod nimi szczegolnie lewe oko ,lewa strona jest jakas slaba i takie mam wrazenie w glowie jakbym sie zataczala chociaz nie kreci mi sie w glowie...juz nie wiem co sie dzieje boje sie ze znow bede miec jazdy o SM od razu wydaje mi sie wtedy jak mam takie objawy ze to na pewno jest SM ...:(:(
Nie ważne, ile razy się upadnie.
Ważne jest, ile razy się podniesiemy.
:)

przez agusiowaaa 16 kwi 2010, 19:55
u osób z nerwicą sam ból głowy jets juz wielkim problemem..odrazu wydaje się jakby cały świat się zawalił..jeden ból a jak może zepsuć humor...mnie uciska w kaltce piersiowej od rana... piłam herbatkę uspokajająco nawet i nic... mogę z tym normalnie życ,ale wolałam jak mnie nic nie bolało....

przez rudegirl 16 kwi 2010, 20:36
Majka, aniołeczku ;)) Czuję się dziś trocha lepiej, okres dostałam i napięcie trochę zlazło ale nie do końca. Coś mi teraz fazy skaczą na najbliższych, martwię się że mój Tata ma Alzheimera bo ostatnio ciągle zapomina. Kupiłam mu dziś nawet Lecytynę :) Majka, a Ty jak? Ściskam Cię, myślę o Tobie codziennie :)
agusiowaaa, Kn24,sunflowerseed, pozdrawiam Was serdecznie, dobrze że jesteście (Majka, Ciebie też to dotyczy) :))
sunflowerseed, miło Cię znowu czytać, coś zamilkłaś na jakiś czas :)Pozdrówki :))

przez agusiowaaa 16 kwi 2010, 21:09
rudegirl, ja też dostałam okres wczoraj i czuje się spokojniejsza... Oby ten spokój trwał nie tylko przez czas okresu... jeżeli tylko przez ten czas, to prosze , niech okres trwa wiecznei :):):):)

i Ja Cię serdecznie pozdrawiam, jak również tych dla których nerwica jest czymś codziennym .
spokojnej nocy życzę. :) :papa:

przez Kn24 16 kwi 2010, 21:17
a ja mam problem z okresem przez ta glupia tarczyce mialam zawsze jak w zegarku co 28 dni a teraz nawet co 35 dni i normalnie jestem wsciekla tak jakos hormony dzialaja na mnie ... :/ i jajniki mnie bola zwariowac mozna :( faceci maja latwiej.
Nie ważne, ile razy się upadnie.
Ważne jest, ile razy się podniesiemy.
:)

przez agusiowaaa 17 kwi 2010, 08:26
Kn24 napisał(a):a ja mam problem z okresem przez ta glupia tarczyce mialam zawsze jak w zegarku co 28 dni a teraz nawet co 35 dni i normalnie jestem wsciekla tak jakos hormony dzialaja na mnie ... :/ i jajniki mnie bola zwariowac mozna :( faceci maja latwiej.

oj tak...faceci mają o wiele łatwiej :) zgadzam się w 100%...ja przez nerwicę miałam opóźniony okres o 2 miesiące...;/ ehh...

przez Majster 17 kwi 2010, 08:32
agusiowaaa napisał(a):
Kn24 napisał(a):a ja mam problem z okresem przez ta glupia tarczyce mialam zawsze jak w zegarku co 28 dni a teraz nawet co 35 dni i normalnie jestem wsciekla tak jakos hormony dzialaja na mnie ... :/ i jajniki mnie bola zwariowac mozna :( faceci maja latwiej.

oj tak...faceci mają o wiele łatwiej :) zgadzam się w 100%...ja przez nerwicę miałam opóźniony okres o 2 miesiące...;/ ehh...
Jak to łatwiej? Ja w ogóle nie miałem okresu, to co mam powiedzieć?
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez rudegirl 17 kwi 2010, 08:44
Buhaha, Majster, przyczadziłeś :)) :))

przez Majster 17 kwi 2010, 08:48
Bez urazy, po prostu nie chcialem zeby bylo tak smutno :mrgreen: :mrgreen:
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

przez isabella_28 17 kwi 2010, 11:36
wydaje mi sie nawet ,ze przez te nasze hormony,ciagle zmiany ktore zachodza w kobiecym organizmie to bardzo zle dziala na nerwice.Uklad hormonalny jest powiazany z nerwowym wiec nie jest zaciekawie:)Ja zawsze przed miesiaczka jestem pobudzona bardziej i mam takie napady leku,ze szkoda gadac:)
isabella_28

Sortuj wg