Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez depresyjny86 11 gru 2015, 19:43
Ok po miesiącu od ostatniego badania,powtórzyłem...
Eozynofile - ponad normą
Hemoglobina - 17.2 (na styku)
MCHC - 37.1 ( o 0,1 przekracza norme)
Ech....już sobie wmawiam nowotwor
:)

przez Alusia329 11 gru 2015, 20:02
depresyjny86 Ja miałam dokładnie to samo kiedy poszłam pół roku temu robić morfologię totalnie zaziębiona i crp miałam przekroczone o 1,5 . . . A tak naprawdę takimi małymi odchyleniami nie ma się co martwić. Wystarczy jakiś stan zapalny w organiźmie , jakikolwiek i już wyniki mogą się zmienić.

przez Alusia329 11 gru 2015, 20:18
Wiecie co ja już sama nie ogarniam tego co wymyślam.
Wczoraj rano szłam do lekarza z rakiem trzustki.
Wyszłam od niego już teoretycznie bez raka bo powiedział , że nie mam objawów , ale może to być nadżerka żołądka.
Jak zaczęłam o tym czytać to nie wiem jak i kiedy jak przerzuciłam się na cukrzycę typu 2.
A teraz właśnie byłam na etapie raka przełyku ale znów mój mózg ciągnie do tej trzustki :/
A jak o tym myślę to zaczyna mnie boleć w tym lewym boku :/

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mili89 11 gru 2015, 22:29
depresyjny86, a badanie na pasozyty miales? Bierzesz jakieś tablrtki?

Mchc i hemoglobina jest ok. O ile masz eozynofile przekroczone?
Zrob sobie ige jak chcesz sprawdzic czy to jakas alergiai nie panikuj
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez pralinka1 11 gru 2015, 23:44
Nie mam już siły...
Miesiąc temu pełna nadziei poszłam do homeopatki, usłyszałam, że stany lękowe pięknie się leczą i co ? Gówno. Wydałam przez miesiąc 500 zł i nic mi nie pomogło. Mało tego 4 dnia brania jakichś kropli homeopatycznych zaczęło mnie potwornie boleć prawe ramię i szyja i dziwnie głowa po tej stronie.
Jak poruszyłam ramieniem ból jakby po szyi kłuciem dawał znać o sobie na głowie. Codziennie było gorzej, homeopatka nie pomogła, a ja z każdym dniem coraz bardziej panikowałam dlaczego mnie tak boli. Nakręciłam się na maxa na tętniaki, guzy i inne cuda. Nasiliły mi się lęki, doszły stany depresyjne. Ostatni tydzień codziennie ryczę i wymyślam najgorsze ... Na ostatniej wizycie kazała mi przerwać te leki i ... powiedziała, że nie wie co mi dać - musi się zastanowić i kazała czekać na sms ... Załamałam się, tak wierzyłam, że mi pomoże a teraz nie wiem już co mam robić. Te bóle mam 4 tydzień. Ramię boli przy ruchu, podobnie głowa - kłuje w różnych miejscach na głowie, ale głównie w ok. ucha ( za uchem, nad uchem ). Nie wiem czy to jakiś nerwoból czy co. Nie wiem do jakiego iść lekarza. Na ostatniej wizycie spytałam jej czy iść do neurologa to powiedziała, żeby na razie zrobić dno oka. Oczywiście poleciałam już następnego dnia i nic. Całe badanie trwało chwile, okulista nawet nie wpuścił mi kropli na rozszerzenie źrenic. Poświecił chwile taką latareczką w oczy i powiedział, że ok. Wcale mnie to nie uspokoiło. Wciąż się zadręczam mysleniem o guzach i tętniakach. Nie potrafię przerwać tego myślenia. Jestem przerażona, załamana i zrezygnowana. Mam mega depresję z powodu tego wszystkiego. Już nie wiem co robić, czy iść do neurologa, ortopedy czy olać i nic nie robić. Najgorsze, że cały czas się boję, ciągle coś wymyślam i tylko bym ryczała.

przez Mili89 11 gru 2015, 23:46
Alusia329, nie nakrecaj sie i juz nic nie czytaj- naprawde !!
wiem jak to dziala- im wiecej czytasz, tym wiecej szukasz az dochodzisz do kompletnej paniki i juz myslisz, ze to moze byc wszystko- to nerwy... i sprawdz ten kregoslup- ja tez nie wierzylam, ze to on daje takie objawy...

zreszta zanim zaczelam brac leki to potrafilam co tydzien robic morfologie i badanie moczu, u lekarza tez bylam raz w tygodniu- albo w przychodni albo na izbie przyjec , zdarzylo mi sie nawet skarge na lekarza napisac, bo stwierdzil, ze moje bole glowy nie sa od zatok (zrobil tomografie i badal endoskopem) a ja dalej uparcie mowilam, ze to zatoki i wmawialam sobie, ze bede miala zapalenie opon albo mozgu od tego i panicznie sie balam...

kiedys mialam tez obsesje z wyrostkiem robaczkowym- nawet nie wiem ile razy z tym bylam na pogotowiu- prawie zawsze okazywalo sie, ze mam...owulacje... :oops: :oops: raz juz mi chcieli wyciac ten wyrostek dla spokoju, bo mowili, ze mam obsesje.... :roll: :roll:

przez pralinka1 11 gru 2015, 23:52
Miesiąc temu przed tym całym leczeniem byłam chyba w lepszej kondycji psychicznej niż teraz. Tak bardzo chciałam sobie pomóc a tymczasem jest fatalnie. Do tego jeszcze wydałam tyle kasy ... Nie przypuszczałam, że tak będzie. Masa ludzi chodzi do niej na wizyty gł. z dziećmi i wszyscy ją chwalili. Chyba jestem beznadziejnym przypadkiem skoro nie wie jak mi pomóc. Powiedziała, że jestem nadwrażliwa na leki, że strach mi coś nowego przepisać bo mam jakby wszystkie nerwy na wierzchu.
Czy ktoś miał takie bóle z jednej strony głowy. Kłucie raz w jednym raz w innym miejscu, nawet jak się czesze to mam jakąs nadwrażliwość w tych miejscach na głowie.
Dodatkowo nie mogę spać, od tygodnia jeść, ciągle mam wrazenie jakby mnie mdliło.

przez angie1989 12 gru 2015, 10:52
Pralinka1 kiedy ja wmawiłam sobie guza mózgu mialam nawet błyski przed oczami. Te klucia chodzące są nerwicowe. Ból też może być z nerwicy może być migrena. Ja miałam nawet mrowienia na głowie.
A nawet potrafiło mi się wszystko rozmazywac i dwoic w oczach. Także nerwica wszystko potrafi.
Miałam rezonans i wyszedł ok. Okulistyczne też ok. I minęło ale trochę mnie to trzymało.
Przykro mi ze wydalas tyle pieniędzy i nie pomogło. A powiedz chodzisz na terapię albo do psychiatry?

Mili masz rację czym więcej się czyta tym bardziej się nakręca.

Depresyjny86 o ile masz przekroczone te eozylofile? Reszta jest w porządku.

Ja znów od rana macam węzły... Niby nic się nie zmienia oprócz tego że ja się stresuje i nie mogę z głowy wybić sobie tego chloniaka. Mam nadzieję że w morfologi by wyszedł albo na usg.

przez Mili89 12 gru 2015, 12:43
angie1989, wyszedlby i prosze nie dotykaj sie tam juz, bo sobie wkoncu krzywde zrobisz tym macaniem :nono:

przez zalezna 13 gru 2015, 04:32
Alusia329 napisał(a):Wiecie co ja już sama nie ogarniam tego co wymyślam.
Wczoraj rano szłam do lekarza z rakiem trzustki.
Wyszłam od niego już teoretycznie bez raka bo powiedział , że nie mam objawów , ale może to być nadżerka żołądka.
A teraz właśnie byłam na etapie raka przełyku ale znów mój mózg ciągnie do tej trzustki :/
A jak o tym myślę to zaczyna mnie boleć w tym lewym boku :/

a nie możesz dla świętego spokoju zrobić gastroskopii, która rozwiałaby twoje wątpliwości ?
zalezna

przez nefretis 15 gru 2015, 20:18
pralinka przykro czytać, ze u ciebie też nie najlepiej:( To nieźle wydałas tyle kasy w ciemno. Boże jak Cię pocieszyć jak sama mam znowu depresje i przeżywam takie same lęki i podejrzewam najgorsze, nawet wymysliłam, zeby nie iśc przed świętami do lekarza żeby nie psuć sobie świąt złą diagnozą. :((

Alusia co u Ciebie kochana?? Ja też myslę o żoładku ale u mnie te bóle z lewej w plecach są dziwne - to boli jakby na samym wierzchu pleców, na żebrach, lekko pod żebrami z tyłu,, koło kręgosłupa, czasem idzie wyżej aż do szyji. Moze to promieniuje trzustka? Boże jestem załamana. Również myslałam o cukrzycy - że trzustka mi siada i boli. Miałam w ciązy cukrzyce ciązową ale potem przeszła. Miałam dobre wyniki.

Mili pisałaś o tym nerwowym przełykaniu ale przy jedzeniu. A ja połykam tak o.
Poprostu mam nadmiar śliny i co chwila połykam slinę, czasem aż mam gulę w gardle.
Fajnie słyszeć, ze u Ciebie OK i nie bedziesz nic brac na tarczyce? A czemu badałaś tarczyce? miałas kiedys problemy?

Dziewczyny, pobolewają mnie te plecy, myslicie że to moze być od siedzenia? jakieś napiecia? Mi kojarzy się to z trzustką bo czytałam że boli z lewej w plecach i w boku. Na początku września miałam USG, było bdb, czy w tym czasie móglo sie rozwinąć tam coś o czym myslę?:(

przez Mili89 16 gru 2015, 18:54
nefretis, to napewno nie to!! Idz do ortopedy
Tez mialam bardzo dziwne bole w zebrach pod i z tylu... I okazalo sie, ze to kregoslup a sprawdzalam wszystko tylko nie to ;)

A co do tarczycy nie bede nic brac bo ft3 ft4 w normie a tsh sie lekko poprawilo. Wiec sprawdza znow po porodzie. Dzidzia wazy wg wyliczen 3100 :) 36 tydzien. Mialam po pierwszej ciazy nadczynnosc i zapalenie tarczycy ale minelo wiec teraz sprawdzaja co chwile, bo moze sie powtorzyc.

Ja dzis wysprzatalam dom tak sie zmeczylam - chyba wlaczyl mi sie syndrom wicia gniazda. Tyle spalam caly czas, ze nazbieralo sie tylko do sprzatania, ze ledwo ogarnelam:D i apetyt mam wilczy wrecz od paru dni. Nawet w nocy wstaje jesc co nie zdazylo mi sie wczesniej:O

przez nefretis 16 gru 2015, 19:41
Mili wspaniale 3100, no tak to napewno wicie gniazdka:) Też to miałam.
No tarczyca lubi wariować w ciązy i po porodzie, ale jak kontrolujesz to jest OK.

Dziwnie się dziś czuję, mam dreszcze (bez gorączki) słabość, nie czuje przeziębienia dlatego zaczynam kombinowac skąd to.
Mam wędrujące bóle pod żebrami, kłucia i na plecach. Bardzo się wkręciłam z ta trzustką. Ale pocieszam sie ze to nerwobole, kręgosłup i gazy w jelitach. Wogole jestem zdechnięta, mam gulę w gardle, mocne kłucie i ściskanie przełyku, okropny nastrój, wystarczy słowo a się rozpłaczę. Kręci mi się troche w głowie, mdli jakoś. I juz panikuję

Jak tam wasze nastroje tydzien przed świętami? Bo ja smutnieje a tak czekałam na te święta. Zaczynam mysleć o zmarłym 3 lata temu bracie, on popełnił samobojstwo, roztrząsam to, jestem nie do życia:(( I mysle też o zmarłej babci, w ogole ciulowo jest.

Piszcie coś, cokolwiek...

przez Mili89 16 gru 2015, 20:23
nefretis, ja tez mysle o tych, ktorych juz tutaj nie ma... mnie zreszta mecza powtarzajace sie sny, w ktorych jest mieszkanie moich zmarlych Dziadkow (ktore zostlao sprzedane)- sni mi sie ten sen co pare dni.. ze wchodze tam i mieszka tam ktos inny... gnebi mnie to okrutnie...
wczesniej snilo mi sie, ze ktos mnie wygania i mowi, ze to jego...a od pewnego czasu sni mi sie, ze pozwala mi wejsc i nawet znajduje jakies rzeczy Dziadkow ...:/
zawsze pozniej sie czuje nieswojo...
ale wiesz- mialam kiedys taka sytuacje, ze modlilam sie i mowilam do Dziadka, ze jesli potrzebuje modlitwy to zeby dal jakis znak... i wchodzac na gore do sypialni z nad kominka spadlo Jego zdjecie w ramce... bylam w takim szoku, bo stalo sie to chwile po moich slowach...
od tamtej pory staram sie juz nie plakac za nimi, bo podobno to meczy te Dusze tylko wlasnie sie modle i wspominam to co dobre...
pielegnuj te dobre wspomnienia w pamieci i nie zameczaj siebie :*

te bole to pewnie kregoslup- musisz sprawdzic u ortopedy !

u mnie najgorsze jest to, ze tyle posprzatalam, ze ledwo moglam sie ruszyc, a i tak uwazam, ze nie posprzatalam nic... jeszcze tyle widze do zrobienia, ze az jestem na siebie zla hehe ;) ciekawe kiedy Synek bedzie chcial przyjsc na swiat ;) termin mam na 9tego... Corcie urodzilam tydzien przed terminem, a teraz czuje, ze urodze jeszcze wczesniej... zobaczymy ;))

Sortuj wg