Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez angie1989 09 gru 2015, 17:32
Ja miałam kilka dni przerwy i znów macam węzły jak nie normalna. Myślę czy ten lekarz na usg czegoś nie przeoczył....

przez angie1989 09 gru 2015, 17:34
Ja miałam kilka dni przerwy i znów macam węzły jak nie normalna. Myślę czy ten lekarz na usg czegoś nie przeoczył....

przez Pawelt 09 gru 2015, 18:21
Alusia329, że ja w lipcu biorę ślub a też zamiast się cieszyć to po nocach płaczę i zastanawiam się czy ja w ogóle dożyję do tego lipca . . .Spokojnie tak samo gadałem, że nie dożyję do narodzin córki a minęło już prawie 6 miesięcy od narodzin ;)
Tak ogólnie to dzisiaj jest jakiś taki pechowy dzień. Po wczorajszym spokoju dzisiaj narzelkamy
X_x

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez angie1989 09 gru 2015, 19:52
Rzeczywiście gorszy dziś dzień....jakoś... Też mam takie myśli że dziecka nie będę mogła wychować. Ze w szpitalu będę itd....
;(;(;(

przez angie1989 09 gru 2015, 19:53
Rzeczywiście gorszy dziś dzień....jakoś... Też mam takie myśli że dziecka nie będę mogła wychować. Ze w szpitalu będę itd....
;(;(;(

przez zalezna 09 gru 2015, 22:21
moim zdaniem pół biedy kiedy psychika powoduje dolegliwości fizyczne. gorzej kiedy dolegliwości fizyczne rujnują psychikę.
zalezna

przez Mili89 09 gru 2015, 22:34
angie1989, nie macaj, bo bedzie bolec i bedziesz sie nakrecac.. ja kiedys z samego dotykania brzucha zrobilam sobie rane do krwi i mialam ogromnego strupa... nikt nie wierzyl, ze to od dotykania... normalnie zrobilam sobie dziure :roll: :oops: :mrgreen:

bylam z Corcia znow u lekarza, ma zwiekszona dawke antybiotyku, a jak goraczka dalej bedzie za 24 godziny to znow do lekarza... :(
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez Alexandra 09 gru 2015, 22:43
Alusia, Nefretis jak czytam Was to tak jakbym widziała siebie sprzed paru lat. Ciągłe macanie róznych części ciała w poszukiwaniu zgrubień do tego stopnia, że miałam żywe rany na ciele :/ Jak uciskałam piersi to tak i tyle razy, że miałam całe sine :/ Było to koszmarne, ale nie mogłam sie powstrzymać, w momencie gdy sie nie macałam czułam paniczny lęk :/ Wg mnie pomogła mi na to psychoterapia. Teraz walczę z ciągłymi jazdami z głową, zawrotami, ściskami itd. Wiem, że na to pomaga długoletnia psychoterapia, leki doraznie. Często ten lęk o zdrowie nie jest lękiem o zdrowie, a wynika z innych lęków, a zdrowiem go przykrywamy.

przez Mili89 10 gru 2015, 00:18
Alexandra, widze, ze nie tylko ja robilam sobie rany dotykajac ciala i sprawdzajac co to boli... masakra :roll: :roll:

mi sie wydaje, ze ten lek jest troche domena osob wrazliwych, uczuciowych, rodzinnych, potrzebujacych bliskosci innych osob... to takie troche wolanie o uwage...
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez angie1989 10 gru 2015, 10:25
Straszna ta nerwica. Przecież tak rujnuje nam życie...to jakby czekanie aż zachowujemy. Najgorsze ze tak łatwo dostępne są opisy wszystkich chorób w internecie. Niewiedza jest błogosławieństwem na prawdę.
Mam nadzieję że pozbieram się znów z tego dołku...

przez nefretis 10 gru 2015, 15:27
Alexandra masz rację - długoletnia terapia a nawet ciągła, może całe życie.
Nawet gdy wydaje nam się, że jesteśmy już zdrowi (ja tak myślałam do niedawna).
Dziś wróciłam sobie z ciekawości za strony 1180, 1200 i patrzyłam o czym wtedy pisaliśmy,
w zasadzie to fajnie móc zobaczyć siebie z zewnątrz po wielu miesiącach.

Dziś w nocy obudził mnie bardzo mocny i tępy ścisk zołądka. Połozyłam się na wznak z ręką na nim i powoli odchodziło. Ale co to znaczy, ze boli w nocy:( To juz druga noc. Miałam takie akcje rok temu dokładnie! Miałam wtedy gastroskopię i nawet po gastroskopii nie uspokoiłam się - dalej bolało ale mniej się tym martwiłam.
Przecież nie pojde na kolejną gastro:(
Wogole moj brzuch żyje razem ze mną, boli całe dnie w róznych ostatnio miejscach i w plecach. Dajcie spokój. To już tyle lat się ciągnie.

Jak konczyłam terapię to pomyślałam, zę spoko dam radę a kasę zamiast terapii przeznaczę na przyjemności. Szybko się rozczarowałam. niestety zamiast ciucha czy jakiejś pierdoły trzeba chodzić i wydać na terapie ostatnie grosze. Zastanawiam się nad powrotem:(

przez marta80 10 gru 2015, 17:22
nefretis masz moja wiadomosc na priv??bo wyslalam a teraz jej nie widze??(:

przez alu 10 gru 2015, 17:36
nefretis, jest cokolwiek co by Cię uspokoiło? Gastroskopia to super dokładne badanie, naprawdę. Mnie też często w nocy budzą silne skurcze i to po prostu stres. No jak Twój organizm ma nie odreagowywać, skoro ciągle, CIĄGLE się zadręczasz?
alu

przez nefretis 10 gru 2015, 19:57
marta dostałam, za chwilę odpiszę:)
alu dziękuję za pocieszenie, ja też tak sobie mówię. Mnie by pocieszyły dobre wyniki wszystkich mozliwych badań. Ale chyba tylko na chwilę. Każdego z nas pocieszają na chwilę, na parę tygodni, miesięcy, może rok czy dwa.

Sortuj wg