Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Mili89 12 paź 2015, 22:36
a i jeszcze dodam, ze o ile do sklepow mi teraz latwiej wejsc to stanie w kolejce jest dla mnie okropne, mam wrazenie, ze zemdleje, upadne- mam ochote uciekac, robi mi sie goraco... nie wiem czy to ciaza czy nerwica czy remiks obydwu, ale strasznie mnie to irytuje :(
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez alu 12 paź 2015, 23:19
te kolejki to chyba nerwicowy standard, mi też robi się gorąco, bardzo niedobrze, chęć ucieczki jest OGROMNA, ale kur*a stoję! :pirate:
alu

przez Mili89 13 paź 2015, 01:57
alu, to mnie pocieszylas - chociaz nie zrozum mnie zle, nie ciesze sie, ze ktos tez tak cierpi...

mysle, ze to dlatego, ze wlasnie wejsc moge do sklepu i mam swobode- ze moge w kazdej chwili wyjsc- obieram szybko cel/ stoisko i ide biore to i to i do kasy, a jak przy kasie kolejka to musze tam stac i to taka presja, ze zaraz nie wytrzymam, a musze...i jeszcze gorzej mi sie robi....mam taki sposob, ze jak juz prawie mam wybiec to kucam i udaje, ze poprawiam Coreczce sznurowki albo podkoszulke ;) ale nogi mi sie robia wtedy takie ciezkie jak mam znow wstac...masakra :roll: :roll:

no, ale jakis postep jest- potrafie juz wejsc do paru wiekszych sklepow, do ktorych nawet nie myslalam, ze odwaze sie wejsc i udalo mi sie wystac w paru kolejkach....

ps: mysalam, ze majac widoczny brzuch i stojac z doma rzeczami w kolejce ktos bedzie uprzejmy i mnie przepusci- jednak to na nic ;)

w poprzedniej ciazy tylko raz zostalam obsluzona poza kolejka i to kasjer- mezczyzna zawolal mnie z konca kolejki do siebie i puscil przed innych :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Marcin2013 13 paź 2015, 10:12
Ja sobie raz wkrecilem raka skury

przez awangardowa555 13 paź 2015, 13:23
Witam

Jestem tu nowa nie zdążyłam jeszcze nawet dodać avka.

Proszę was o pomoc , i szczerą opinie co o tym myślicie.

CHoruję na nerwicę hipochondryczną od lat ale nie w tym rzecz.

Pod koniec sierpnia mój mąż przez przypadek chcąć podać mi na szybko telefon kom rzucił w wargę dolną, leciało trochę krwi, ale nie zwracałam na to uwagi.

Pod koniec września zauwazyłam maciupkie zgrubienie na wardze , które nie znika. Byłam u lekarza periodontologa zarazem chirurga szczekowego i powiedział, że to uszkodzenie mechaniczne mam to olać.

Zgrubienie nadal jest a ja wszędzie po wpisaniu zgrubienie na wardze dolnej, zmiana widzę na monitorze rak.

Boże jestem w panice , niech ktoś mi pomoże..

przez awangardowa555 13 paź 2015, 13:25
Nie wiem czy uderzać do onkologa , ale kroić sobie usta i robić biopsję przez małe zgrubionko wydaje mi się absurdalne. Doradźcie

przez Mili89 13 paź 2015, 15:05
awangardowa555, to pewnie blizna po rozcieciu nie masz sie co martwic- skoro lekarze tez mowia, ze wszystko jest ok to chyba musisz zaczac w to wierzyc, szczegolnie, ze to po tym urazie sie zrobilo ...

przez alu 13 paź 2015, 16:49
A propos sklepów - wybrałam się do Tesco, miałam 2 cele - zoologiczny i aptekę. Jakoś niefrasobliwie to dobrałam, bo to 2 przeciwległe bieguny. O ile w zoologicznym było spoko, tak sprzed apteki po prostu spie*doliłam jak szalona prosto do samochodu :D ale i tak jestem z siebie dumna, ostatecznie poszłam do apteki na osiedlu :P
alu

przez Ardash 13 paź 2015, 17:19
Awangardowa to zgrubienie to na bank blizna po tym "wypadku" ;) Skoro lekarz to widzial i mowi, ze to blizna to tak jest. I nie szukaj nic w necie, bo wystarczy ze sie w wujka google wrzuci, ze sie puscilo baka to od razu wyjdzie diagnoza, ze rak 8)

A ja sram w gacie :why: :why: :why: Poszlam dzis rano do lekarza z tym bolem plecow, Lekarz opukal mnie, osluchal, zmierzyl cisnienie i stwierdzil, ze jego zdaniem to jakis nadwyrezony miesien lub ucisk na nerw. Ale powiedzial, ze dla pewnosci da skierowanie na morfologie, OB, CRP , D-dimery i troponine (zeby wykluczyc sprawy sercowe).
Kochani ja zdycham ze strachu. Ostatnio badania krwi robilam w maju 2011 roku :hide: :hide: Ja potwornie boje sie badan (a wlasciwie oczekiwan na wyniki). Wybieram sie jutro rano i juz przechodze gehenne. Tak jak dla niektorych tutaj koszmarem jest wejscie do sklepu, czy stanie w kolejce , tak dla mnie koszmarem sa badania :why: :why: :why: :why: :why:

przez Pawelt 13 paź 2015, 17:41
Ardash, będzie ok nie martw się :great:
awangardowa555, również mam bliznę na wardze tylko, że górnej po upadku na WF już ładnych parę lat temu. To tylko blizna.
X_x

przez Mili89 13 paź 2015, 23:17
Ardash, kochana spokojnie!! troszke sie postresujesz, ale pozniej odczujesz ulge, ze wszystko gra!!
ja zawsze jak juz mam wyniki to zwlekam kilka godzin z ich otworzeniem i snuje czarne wizje... :zonk:
tez mam za pare dni badania krwi, bo mam anemie i chca sprawdzic czy cos sie poprawilo no i ta tarczyca...

a to napewno jakis miesien albo od kregoslupa :*

alu, to i tak gratulacje, ze sprobowalas :D i chociaz polowicznie sie udalo...
ja wlasnie ostatnio wycofalam sie z primarka- raz bylam, udalo sie- mialam kupic torebke Mamie... to jakos szybko poszlo, ale ostatnio mialam jechac po parasolke i kalosze dla Corci to juz w drodze mi bylo slabo... ostatecznie kupilam obydwie te rzeczy w mniejszych sklepach - nie probowalam nawet tam wejsc...poprostu juz sie tak czulam, ze wiedzialam, ze nie dam rady...

mnie dzis bola zebra i miedica- chyba Dzidzia sie rozpycha ...

przez Ardash 14 paź 2015, 06:45
Mili, Pawelt dzieki za pocieszenie. Dzis nie spie juz od godz. 5 i az mi niedobrze ze stresu :(
Poza tym od paru dni znow czuje taka gule flegmy w gardle, przypuszczam, ze to moj refluks odzywa sie z poczatkiem jesieni :evil:
Nie wiem czy dzis dotre na te badania :cry: :cry: Jestem przerazona :cry:
A powiedzcie mi jeszcze czy jak jest sie przeziebionym to wplywa to jakos znaczaco na wyniki?
Mili to na bank maluch sie rozpycha ;) Ktory to juz tydzien?
Spokojnego dnia Wam zycze :)
Ego says:"Once everything falls into place, I will find the peace".
Spirit says:"Find peace and everything will fall into place".

przez Pawelt 14 paź 2015, 18:53
Ardash, jak wyniki?
X_x

przez Ardash 14 paź 2015, 20:01
Pawelt nic nie slyszalam od lekarza wiec albo dzis jeszcze nie bylo wynikow albo nic zlego sie nie dzieje.
Babka, ktora pobierala mi krew mowila, ze wyniki powinny byc dzis bo cito.
Wyszlam z zalozenia, ze jesli cos bedzie to lekarz zadzwoni do mnie sam.
Nie mialam odwagi sama dzwonic ;)
Ego says:"Once everything falls into place, I will find the peace".
Spirit says:"Find peace and everything will fall into place".

Sortuj wg