Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Mili89 07 wrz 2015, 14:54
Kochani odebralam dzis wyniki badan krwi i Tsh mam 0.02 mU/L przy normie 0.35 - 4.94mU/L ...
wczesniej w lutym mialam 0,36... i nie wiem czy to ciaza tak wplywa na ten wynik- niby w 1 trymestrze tylko moze spasc tsh, a ja jestem w 22 tygodniu ...
ft4 mam 13 przy normie od 9 do 20... wiec w normie...

do tego wyszla mi anemia w badaniu krwi :(
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez Pawelt 07 wrz 2015, 16:43
Mili89, moja żonka te miała anemię w ciąży. Znaczy się dziecko pobiera potrzebne dla niego rzezy do rozwoju ;) A jak tam brzuszek już widać ?
X_x

przez Mili89 07 wrz 2015, 18:14
Pawelt- w pierwszej ciazy tez mialam anemie... wiec znow zelazo pojdzie w ruch... a brzuszek- no juz widac :):)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pawelt 07 wrz 2015, 19:42
Fajnie :]
X_x

przez chocolate-brown 07 wrz 2015, 19:49
Witam wszystkich, poczytałam sobie kilka Waszych postów i tak bardzo Was rozumiem...
Jestem na etapie czerniaka, 2 lata temu również miałam przeświadczenie, że mam czerniaka, przyczepiłam się do małego czarnego pieprzyka, który ma około 2 milimetrów... przez 2 lata nic się nie zmieniło, a ja znowu sobie o nim przypomniałam, a już myślałam, że to nie powróci... Czy Wy też tak macie?

przez Mili89 07 wrz 2015, 21:51
chocolate-brown, niestety to tak nachodzi falami... faza na jedno, pozniej na drugie...
jesli nic sie nie dzieje z pieprzykiem to nie trac czasu na zamartwianie sie, a jak bardzo sie tym przejmujesz to zapytaj dermatologa- moze to Cie uspokoi.

ja sie martwie co do tej tarczycy...jutro pojde do lekarza, zobaczymy co powie...
poza tym brzuszek juz zaczelo byc widac, wreszcie przestali mnie zaczepiac na ulicy... to takie irytujace... idziesz sobie ulica w 4 miesiecu ciazy a ktos do Ciebie krzyczy hey sexy... przez to wszystko czuje sie rasistka, bo tylko ciapaki maja takie hasla do kobiet...

Pawelt- a Ty jak sie czujesz? jak Coreczka ?;)

Nefretis, Olga- jestescie tu ??

przez Pawelt 07 wrz 2015, 22:59
Mili89, córeczka ok :D Mikołaj zakochał się w Natalii z klasy :great: . Ja niestety gorzej się czuję od jakiegoś tygodnia.. Cały czas zawroty głowy, trudności z oddychaniem, wylewy, zawały... Ale teraz jakoś lepiej się poczułem. Muszę chyba przejść na prochy bo po ponad 1,5 roczna walka z tym gównem wymęczyła mnie totalnie. Jeszcze przez to wszystko przyplątała się do mnie jakaś yebana depresja :/
Ale jakoś żyję ostatkiem sił. Bardziej już dla żony i dzieci niż dla siebie.
X_x

przez Mili89 08 wrz 2015, 01:51
Pawelt, a badales kiedys tarczyce ?
mysle, ze leki to w wielu przypadkach dobry krok...widze po sobie, jak mi pomogly... wiadomo, ze kazdy chce dac rade bez nich, ale jest taki moment, ze czlowiek czuje, ze to go przerasta i nie ma sensu sie katowac na sile... chyba, ze chcesz sprobowac psychoterapii...
bardzo wazna jest rodzina, bo zawsze jest jakims motorem napedowym do zycia i do nie skupiania sie wylacznie na sobie...ja wlasnie dla swojej Coreczki i niedlugo i Synka chce byc silniejsza psychicznie, zeby nie widzieli, ze cos jest ze mna nie tak, zeby nie uczyc ich tego...
a jak Ci idzie Twoje hobby? widzialam, ze sporo nadzialales :)
fajnie, ze masz cos czym lubisz sie zajmowac i co sprawia Ci przyjemnosc- to tez bardzo wazne.
ja bym chciala robic nalewki- ale nie wiem kompletnie jak sie do tego zabrac :D

przez Pawelt 08 wrz 2015, 07:34
Mili89, hobby jakoś tam idzie ;) Do nalewek potrzebujesz tylko cukier, owoce (jakie sobie zapragniesz) wodę, wódkę lub spirytus :D W nalewkach nie ma fermentacji więc robią się szybko. A no i jakieś naczynie w którym będzie się wszystko przegryzało :]
A tarczycę badałem jakieś 7-8 mcy temu. Nie pamiętam dokładnie ale wyniki były w normie.
X_x

przez malenstwo31 08 wrz 2015, 09:57
Pawelt napisał(a):Mili89, córeczka ok :D Mikołaj zakochał się w Natalii z klasy :great: . Ja niestety gorzej się czuję od jakiegoś tygodnia.. Cały czas zawroty głowy, trudności z oddychaniem, wylewy, zawały... Ale teraz jakoś lepiej się poczułem. Muszę chyba przejść na prochy bo po ponad 1,5 roczna walka z tym gównem wymęczyła mnie totalnie. Jeszcze przez to wszystko przyplątała się do mnie jakaś yebana depresja :/
Ale jakoś żyję ostatkiem sił. Bardziej już dla żony i dzieci niż dla siebie.

Pawelt, ja mam tez akcje z zawrotami głowy, mdłości bóle stawów, faza na SM, ale ja daje rade bez leków. Brałam w tamtym roku, może troche lepiej się czułam , ale odsatwienie to istny koszmar. Teraz wiem ,że bez leków da się z tym zyc i normlanie funkcjonowac, Poszłam na terpaie behewioralno-poznawcza i to jest strzał w 10!
Mma doraźnie afobam, ale jak na razie od połowy lipca nie musiałam go brac, poprostu raz lepiej raz gorzej ale leki tylko wyciszą objawy

przez Pawelt 08 wrz 2015, 10:05
malenstwo31, no dzisiaj czuję się na tyle dobrze, że odważyłem napić się kawy :) Właśnie popijam i się rozkoszuję.
X_x

przez malenstwo31 08 wrz 2015, 10:09
Pawelt ja też, od soboty miałam takie mdłości i zawroty głowy ( nie to nie ciąża) ze na mysl o kawie było gorzej. odkąd mam nerwice to maks pije 2 kawy,lury dziennie, kiedyś przed snem potrafiłam wypić i nic mi nie było. Ostatnio doszłam do wniosku ,że za bardzo chucham i dmucham na siebie. myslałam o wycieczce do Chin ale wycofałam się bo się bałam! bałam się ,że będe się xle czuć! daje sobie rok i w 2016 albo Nowy Jork albo Brazylia, nie dam się zamknąć w domu

przez nefretis 08 wrz 2015, 10:14
Mili jestem:P ale milczę, poczytuję czasami i wstrzymuje się od narzekania. Buziaki dla Ciebie, wcinaj zielone liście, szpinak, sałate na anemię. J asie boje syntetycznego zelaza dlatego biorę nieregularnie, wolę dietę.
Niestety nadal mam stałe wzdęcia, podejrzewam candide, sibo,,,albo pasozyty:( macie jakies sposoby na to? Oprócz chemii.

przez malenstwo31 08 wrz 2015, 10:30
nefretis napisał(a):Mili jestem:P ale milczę, poczytuję czasami i wstrzymuje się od narzekania. Buziaki dla Ciebie, wcinaj zielone liście, szpinak, sałate na anemię. J asie boje syntetycznego zelaza dlatego biorę nieregularnie, wolę dietę.
Niestety nadal mam stałe wzdęcia, podejrzewam candide, sibo,,,albo pasozyty:( macie jakies sposoby na to? Oprócz chemii.

robiłam ostatnio badania z zywej kropli krwi, Gośc który to robił był w szoku, bo dawno nie widział tak "zdrowej Krwi" . Prawie w ogóle grzybów, troche więcej leukocytów , ale to wiem od dawna bo mam zeba do wyrwania. Nie robie tu reklamy ale ja pije czystek i chlorelle. może spróbój to. Oczywiście skutkiem ubocznym przez pierwsze 2-3 tygodnie sa pryszcze, ale to znaczy ,że organizm usuwa toksyny

Sortuj wg