Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Pawelt 01 wrz 2015, 09:46
Mili89, super, przełamałaś się :}
X_x

przez Pawelt 03 wrz 2015, 19:56
Choooooojwo coś się dzisiaj czuję :(
X_x

przez malenstwo31 04 wrz 2015, 12:00
Pawelt napisał(a):Choooooojwo coś się dzisiaj czuję :(

witaj w klubie ale ja sobie tłumacze to tym,że ostatnio było 36 stopni a teraz jest 20. skoki cisnienia nagła zmiana temperatury i człowiek bez nerwicy xle się czuje. Załóz sobie,że to chwilowe i minie. Tylko organizm potrenuje 3-4 dni na przestawienie się.
MILI jesteś wspaniała, brawo za przełamanie się.
Ja w niedzile tez przełamałm deliktanie lęk. Poszłam na kabaret, było ponad 500 sób. Poczatkowo źle się czułam, usiadłam z tyłu ,żeby ewentualnie móc szybko wyjśc, ale tak świetnie się bawiłam ,że ani przez głowe mi nie przeszło żeby wychodzić

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pawelt 04 wrz 2015, 13:20
Nawet byłem się w wyspowiadać w kościele :angel: w razie jakby to miał być mój marny koniec.... Ostatnio u spowiedzi byłem z 6 lat temu :P
X_x

przez Mili89 05 wrz 2015, 02:06
malenstwo31, dziekuje Kochana :):*
i Ty mowisz, ze delikatnie sie przelamalas ? przeciez to duze osiagniecie!! brawoo!!
przedwczoraj tez bylam w paru sklepach- mniejszych niz lidl- ale to juz cos :) tylko w mc donaldzie w kolejce musialam kucnac, ale nie wiem na ile to panika,a na ile ciazowe problemy z dluzszym staniem...

Pawelt- bardzo dobrze, ze poszedles do spowiedzi- to bardzo duzo daje, chociaz ja jestem przeciwna tej formie w jakiej sie odbywa...
ja bylam u spowiedzi 1,5 roku temu po 8 latach nie spowiadania sie i odeslano mnie bez rozgrzeszenia, bo nie mam slubu koscielnego... bardzo mnie to zabolalo, bo potrzebowalam takiego oczyszczenia.

co do pogody to ja tez jestem wrazliwa na wahania pogodowe- szczegolnie przed burza czuje sie okropnie slabo...

poza tym bylam wczoraj u lekarza zeby zrobil mi badania na anemie, a on sprawdzajac moje wyniki sprzed 2 miesiecy powiedzial, ze go bardziej niepokoi moja tarczyca :/ i czy polozna mi o tym nie mowila... no oczywiscie, ze nie mowila :/ podobno zaczynam miec nadczynnosc... powtorzyli badanie, wynik bedzie w pon albo wtorek i jak wyjdzie tak samo to skieruja mnie do endo, bo w ciazy trzeba na to uwazac...
ciagle z ta tarczyca cos... zawsze mam tsh ponizej normy, a ft3 i ft4 , tpo w normie... usg tez... i z checia bym poszla do tego endo zapytac o co w tym chodzi...
poki co w wynikach wyszla mi zbyt niska ilosc mocznika i kreatyniny we krwi, ale czytalam, ze w ciazy to normalne, ze te wartosci spadaja... no i moze zbyt malo bialka spozywam,, bo prawie wogole nie jem serow, jogortow czy jajek...za to maliny i borowki... ojj moglabym jesc kilogramami :D

sciskam Was mocno i zycze milego weekendu :*
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez Alexandra 05 wrz 2015, 16:14
Wesprzyjcie mnie trochę, bo zwariuję. Ostatnio borykam się z takimi napadami lękowymi, że już sobie nie radzę :( Leczę się na depresję/natręctwa, biorę Fluoksetynę, ale własnie nie wiem czy ona nie nasila moich ataków paniki...

Wszystko zaczęło się miesiąc temu, jak w oczach pojawiły mi się "latające muszki i pajączki". Bardzo to uciążliwe, a ja się tak boję iść do lekarza, że nie jestem w stanie na razie. Do tego dosżło , że na jasnych ścianach widzę jakby takie drobne kropeczki lekko świecące. A dzisiaj rano na białym zlewie ukazały mi się jakby takie koła znikające.

- albo mam guza mózgu
- albo zwariowałam
- albo mam jaskrę
- albo ciężką nerwicę

Oprócz tych objawów mam ciągły lęk, że zobaczę cos innego- ukaże mi się coś na ścianie i będę pewna, że to guz mózgu. Lęk jest tak silny, że tylko płaczę i śpię.
3 mce temu zostawił mnie partner. Mniej więcej od tego czasu zaczęły się lęki o zdrowie. Ale te objawy faktycznie mam i widzę to, co widzę. Boję się okropnie :(

przez warrior11 05 wrz 2015, 16:49
Alexandra,
Nie zwariowałaś,najwyżej masz ciężką nerwicę a te kropeczki,które widzisz,to nic nadzwyczajnego,
też czasami tak mam,gdy jestem zmęczony;)
Wolność kocham i rozumiem..wolności oddać nie umiem.

przez Mili89 05 wrz 2015, 18:29
Alexandra, to calkiem normalne... jak sie przebywa na dworze i jest jasno tez sie widzi takie paproszki i inne... na jasnych scianach tez... to nic takiego- sama mam tak tysiace razy ;)
nic nie swiruj- to nerwica...
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez Pawelt 05 wrz 2015, 22:02
Alexandra, witamy w klubie nerwicowców :}
Nie łam się tylko walcz !
Twoje objawy również miewam. Nie jesteś sama.
Trzym się OLA :D
X_x

przez Pawelt 05 wrz 2015, 22:04
Swoją drogą moi mili My to mamy przej............ zwykły ból głowy możemy przerobić na raka albo chooooj wie co :}
Co jak co ale jesteśmy wyjątkowi :D
X_x

przez Alexandra 05 wrz 2015, 23:08
Dzisiaj cały dzień się zle czułam, pod wieczor robi mi się lepiej- mam mniej lęków. Ale rano jak się budzę boję się, że zobaczę coś nie tak, na ścianach i że się wystraszę. Dzisiaj pojawiały mi się i znikaly w zlewie takie błyszczące koła, nie wiem co to :cry: Było to wyrazne i realne- może to jaskra?

Nie mówiąc o ilościach mętów "pajaczków" poruszających się przed oczami. W poniedziałek mam terapię, może jakoś dotrwam.

przez Miro 06 wrz 2015, 00:12
Mnie zaraz popierdzieli z tym uchem :? Nie mam już pomysłów co by tu zrobić, powinienem gdzieś wyjść, ale nie... Plan na jutro, spakuję znajomych do auta i dzida, jak droga prowadzi, podczas jazdy uchylę okno i ucho nie doskwiera 8)

przez Miro 06 wrz 2015, 00:20
W sumie to już jest jutro, i godzina jeszcze młoda... Zaraz tu zobaczę, kto będzie tym szczęśliwcem któremu za chwilę zrobię budzonko :D

przez RunForrest 06 wrz 2015, 06:51
Pawelt napisał(a):Swoją drogą moi mili My to mamy przej............ zwykły ból głowy możemy przerobić na raka albo chooooj wie co :}
Co jak co ale jesteśmy wyjątkowi :D

Lepiej tego nie mogłeś ująć. Ja to od jakiegoś czasu nie szukam nic w gogle o chorobach i jest trochę lepiej, tylko, że jest jeden mały problem :mrgreen: Człowiek tyle razy już to czytał, że nauczył się na pamięć wszystkich objawów nowotworów, zawałów, ziarnic itp. Dobrze tylko, że nic nowego nie dochodzi :mrgreen:
RunForrest

Sortuj wg