Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Flora3 01 sie 2015, 22:15
ja często się zastanawiam czy aby nie mam nowotworu mózgu..
"Ogólnie mówiąc - life is brutal
Poza tym wszystko doskonale... "

absenor
sertralina
xanax

przez Pawelt 02 sie 2015, 07:46
Ardash, córcia ma się dobrze :} Jest słodziutka. Wszyscy mówią że do mnie podobna oby tylko zrytej psychiki po mnie nie odziedziczyła ;D
X_x

przez nerwa 02 sie 2015, 16:51
alu, sluchaj - a czy Tobie tez jest tak caly czas zimno? Bo z tego co pamietam, tez starasz sie przytyc :)

Bo juz sie zastanawiam... W taki upaly, jest mi goraco, ale wystarczy, ze wejde do chlodniejszego pomieszczenia i juz sie trzese z zimna. Wlasnie zalozylam kurtke (bo tutaj w pomieszczeniu mam 25 :) ). Szczegolnie nie lubie miec odkrytych butów, bo wtedy mi jeszcze zimniej.

Troche to dziwne, ale z drugiej storny, moze normlane przy niedowadze?
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nerwa 02 sie 2015, 16:54
Co ciekawe, zdarzalo mi sie, ze podczas medytacji - nagle zaczynalam miec cieple rece i ogolnie bylo mi cieplo :)
Wiec moze to byc tez zwiazane z nerwami. Moze taka kombinacja - stres + brak tkanki tluszczowej + niskie cisnienie.
No ale.. jak zyc?!
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez alu 02 sie 2015, 20:01
nerwa, staram się przytyć ale nijak mi to nie idzie. Ale cóż, przynajmniej nie tracę wagi :) Ciężko jeść, jak mi ciągle niedobrze i wszystko muszę wciskać na siłę :( Co do zimna - nie, nie jest mi zimno, wręcz przeciwnie - jak jest za ciepło to w momencie robi mi się duszno. Wolę jak jest chłód, zimne powietrze zawsze mnie otrzeźwia :) Nie wiem jak przetrwam te upały :(
Choć podobnie jak Ty - dłonie i stopy zawsze mam zimne, czasem mi się przyjemnie zagrzewają i wtedy odczuwam coś na kształt błogości ;)
alu

przez nerwa 02 sie 2015, 22:41
No wlasnie ja upalow tez nie znosze, i w samochodze od razu odpalam klime na maksa. Ale z kolei jak w domu mam ze 24-25 stopni, to juz musze sie ubierac cieplej :)

Ja wlasnie z wagą mam to samo. Teraz zliczam kalorie, zeby chociaz zjadac tyle, zeby nie tracic nic :-/ Ale nie jest lekko. Ja jestem w stanie zjesc jakas tam ilosc, i potem jestem najedzona przez dluzsz czas. Nie obejrze sie, a tu juz wieczor a jeszcze nie dobilam do tylu kalorii ile musze miec "na przetrwanie" :) heh A i tak mam wrazenie, ze non stop jem, i nawet ani chwili nie jestem glodna, bo jem nawet jak jestem najedzona. A znowu jak zjem za duzo, to mi niedobrze :(
No nie jest latwo przytyc :)

przez alu 02 sie 2015, 22:45
No przytyć jest diabelnie ciężko :( Ja nie chcę wpadać w jakąś obsesję jedzenia, bo od rana planuję co zjeść, zeby właśnie dostarczyć tych kalorii i witamin (od tego stresu i diety strasznie zaczęły mi wypadać włosy :(), a potem przychodzą mdłości i strasznie mi przykro i jestem zła, że kolejny dzień w plecy :( Dziś zjadłam tylko 2 bułeczki, miałam w planach naleśniki jeszcze, a skończyło się na waflu ryżowym przeciskanym przez zaciśnięte gardło i węzeł w żołądku :(
alu

przez Mili89 03 sie 2015, 01:04
Nerwa- uczucie zimna jest normalne przy niskiej wadze...
ja tez odczuwam zimno w domu, gdy tylko sie zrobi troche chlodniej, na co zawsze moj maz reaguje zdziwieniem ,bo mu cieplo, a ja juz mam nos i rece lodowate :D
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez malenstwo31 03 sie 2015, 22:10
Dziewczyny ja to bym Wam oddala moje kilogramy nawet z 20. Ja znowu po diecie i przez ta chorobę to w ciągu 1.5 roku to przytyłam jak prosie

przez nefretis 04 sie 2015, 13:24
Czy kogoś z was bolały może stawy, szczególnie w kolanach. TZN nie jest to stały ból a pokłuwanie co któreś tam stąpnięcie.
Do tego od kilku dni pobolewa mnie w pachwinie i trochę mięśnie uda prawego aż do stopy. Nie są to zakwasy ani siniak. Jakby nerwobóle ale nie na skórze ale w środku mięsnia. Dodatkowo bóle wędrujące w nogach (stawy, stopy, kolana, mięsnie) w postaci lekkiego kłucia, jakby drętwienia. Bóle więdrują, nie umiem pokazać dokłądnie gdzie boli poza głównie tym prawym udem.

Bardzo się boję. Czytałam przed chwilą jakieś forum Policzmy sie czy coś takiego. Po prostu wpisałam ból nogi.
No masakra. Jutro mam wyjazd na który czekałam jakieś pół roku a humor mam okropny, chce mi sie płakać, nic nie spakowane, ja przed netem i szukam... Wyczytałam o raku kości albo o przerzutach np. z raka jelita.
Jestem obolała, chętnie bym się upiła ale bede sie okropnie czuć, dodatkowo ten upał,
Lęk , że cos przeoczę, że zamiast się jechać powinnam iść na badania. Jakieś 2 tyg temu robiłam tylko morfologie, mam bardzo dobrą, tylko niską ferrytynę chyba od Hashimoto.
Pomóżcie :( :( :(

przez alu 04 sie 2015, 13:37
nefretis, no i po co to sobie robisz? Po co się wkręcasz, doszukujesz, czytasz? Czy jakiekolwiek słowa są w stanie złagodzić Twój lęk i uzmysłowić, że sama sobie robisz krzywdę? :(
alu

przez nefretis 04 sie 2015, 13:56
Alu ja nie ogaraniam siebie gdy mam takie napady lęku. nie umiem sobie powiedzieć stop, rzucam się na te google i jak alkoholik "chleje" do upadłego, czyli czytam aż dosięgnę dna, rozpłaczę sie i poddam.
Teraz wrócił mąż, zabieram sie za obiad, musiałam ukryć swój stan, mówie że mnie boli noga a on mnie wysmiewa, żartuje. Najgorsza jest myśl, że coś lekceważę.
Już sama nie wiem, z tymi objawami, naprawdę wiele przerabiałam i na na serio cięzkich objawów ciągnących się, nie tak jak u wielu z was, kilka dni czy tygodni ale miesiącami i dłużej, codzienie. Boje sie że tym razem to nie nerwica. W sumie za każdym razem sie o to boję. Od lat.

przez Mili89 04 sie 2015, 21:32
Nefretis- pewnie gdzies nadwyrezylas, nawet nie pamietasz... albo podczas snu. nie raz mialam takie bole nogi, raz ledwo zginalam kolano i musialam zalozyc taka opaske specjalna na nie i przeszlo...

nie zamartwiaj sie i korzystaj z odpoczynku :*

mnie od wczoraj boli glowa. tak cmi dookola na wysokosci skroni... czy to moze byc z pogody? ciagle pada, jest pochmurno, ale cisnienie 1013 to chyba nie jest zle ?:( martwie sie :(
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez nefretis 04 sie 2015, 22:22
Mili, głowa boli czasem bez powodu albo wystarczy jakis stres, nawet taki, którego nie pamiętasz, potem boli, zreszta w ciązy zdarzają sie rożne przypadłosci zw. z tym stanem, bole głowy, pleców. Nie martw się, przejdzie:***

Sortuj wg