Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

Re: Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

przez rudegirl 31 mar 2010, 15:37
Dobrze piszesz: "obudzić". To jest właśnie takie uczucie jakbyśmy cały czas byli w jakimś durnym śnie... Pamiętam to, budziłam się a ten sen ciągle trwał....Trzymaj się ciepło, wszystko będzie dobrze :))

przez Majka2000 31 mar 2010, 15:38
długo Cię tak trzymało?

[Dodane po edycji:]

bo ja się boję,że mi już tak zostanie:(

przez plugins 31 mar 2010, 16:05
Uczucie słoika ! Wrażenie zamknięcia mnie w nim , uczulenie na światło , w pomieszczeniu szklana pokrywa mniej widoczna , po wyjściu na zewnątrz brak realnej rzeczywistości , zamglona rzeczywistość . Mogę mieć codziennie to pod warunkiem że przestanie mnie boleć w klatce piersiowej :cry: Jeden z lżejszych objawów nawet powiem że z racji że nie boli nie jest taki zły . W moim rankingu jeden z przyjemniejszych :-| Dziś mam echo serca wieczorem , jak kolejny raz usłyszę że wszystko w porządku to wracając do domu zrobię sobie krzywdę . Wolę w końcu dowiedzieć się że serce do przeszczepu albo że zostało mi może miesiąc życia ! wtedy będę cały w skowronkach ! Nienawidzę swojego pi....ego życia !! NIENAWIDZĘ !! Dziś dwa razy szedłem do spowiedzi i za każdym razem kiedy już ja miałem pójść to uciekałem jak tchórz :cry: Bo ja właściwie jestem tchórzem !!

aha Pytałaś jak długo to może trwać ? Ja mam zawsze w pracy od trzech lat , czasami nawet w domu ! Ale ja akurat to zlewam .
ZASTANAWIAJĄC SIĘ NAD SENSEM SWOJEGO ŻYCIA , SAM FAKT ŻE JESZCZE ŻYJE NAJBARDZIEJ MNIE ZADZIWIA !

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez rudegirl 31 mar 2010, 19:12
Plugins, przestań chrzanić człowieku! Jak Ci echo dobrze wyjdzie to proponuję Ci kupić 4 piwa, wypić je i położyć się spokojnie spać :)) Jeśli chodzi o derealizację to wcale to nie był przyjemny objaw, powiem Ci,że w rankingu moich był jednym z gorszych...W sumie to było mega cierpienie i tyle... Majka, nie pamiętam ile to trwało, pamiętam że powracało aż całkiem ucichło. Trzymaj się Dziewczynko, jestem z Tobą całym sercem :)) Plugins, z Tobą też :) A mnie znowu dusi jak cholera, nawet teraz jak pisze to czuję że mam płytki oddech. Zaraz machnę lampkę wina i już.

przez Kn24 31 mar 2010, 20:45
no to czekamy az plugins napisze jak wyszlo to jego echo serca...choc zapewne bedzie w porzadku :)

dobra a teraz moja kolej :) ja sie zmagam od paru dni z zakrzepica bo mnie boli noga tak jakos dziwnie...wie ktos moze jakie badania zrobic zeby to wykluczyc??
Nie ważne, ile razy się upadnie.
Ważne jest, ile razy się podniesiemy.
:)

przez plugins 31 mar 2010, 22:02
Serce jak dzwon :great: Nawet lekarz obrócił monitor i pokazał mi serducho :) cyt .. " Wszystko jest jak najbardziej w porządku " jedno co to szybka praca serca :/ ciekawe od czego :mhm: może ktoś zna odpowiedz ? ;)

Dziękuje Wam za wsparcie ! bardzo dziękuje . Nawet sobie sprawy nie zdajecie jak ważne znaczenie ma dla mnie to forum . Piwka nie wypiję bo się boję a zresztą brałem dziś atarax więc odpada . Ale następnym razem jak będzie okazja to wypije ale za Wasze zdrowie :D
ZASTANAWIAJĄC SIĘ NAD SENSEM SWOJEGO ŻYCIA , SAM FAKT ŻE JESZCZE ŻYJE NAJBARDZIEJ MNIE ZADZIWIA !

przez Kn24 31 mar 2010, 22:31
no to super gratulacje :):)

przez Majka2000 31 mar 2010, 22:49
dokładnie Rudegirl to coś okropnego:(

Re: Hipochondria - jakie choroby sobie przypis

przez patipat 01 kwi 2010, 00:23
:((( DLACZEGO ŁAPIE MNIE TO ZAWSZE PRZED SNEM ???!!!
dziwne ataki paniki przed chwila mialam straszny szum w lewym uchu i bol glowy teraz tez boli , boje sie :(
zawsze jak mam atak pierwsze po co siegam to termometr i 3 krotne mierzenie temperature !!!

Obiecałam ze pojde sie leczyc, ale juz byla taka poprawa :(
ja pier***** mam dosyc!
Ból z kimś podzielony w połowie ulżony:)))

przez Kn24 01 kwi 2010, 11:02
Hej Patipat:) leki rozne i strach wieczorem to zupelnie normalny objaw nerwicy, ja tak ma ze w ciagu dnia lepiej funkjonuje niz w nocy :) bo jakos noca leki sa silniejsze i to jest zupelnie normalne co potwierdzila u mnie lekarka ze wielu ludzi z nerwica tak ma wiec sie nie przejmuj a smigaj w koncu do lekarza:)

przez rudegirl 01 kwi 2010, 11:07
Plugins, a nie mówiłam?! :))A czy porozmawiałeś trochę z kardiologiem na temat Twoich nerwicowych kłopotów? dobrze by było bo wtedy na dłuższy czas dałbyś sobie spokój z serduchem :))W każdym razie gratuluję :)) Trzymaj się Chłopie tej diagnozy :))
Majka, jest to okropne ale wyleziesz z tego. Nie trwa to wiecznie, choć jak jesteś w takim dole to myślisz że tak będzie zawsze. Nie będzie. Ja już przynajmniej tyle wiem,że jak mnie coś łapie to po prostu samo przejdzie :) Będzie OK, wspomnisz moje słowa :)) :))
Kn24, mnie też ciągle rypie noga, w zasadzie rwie i nic z tym nie robię. A jaki to ból? Z tego co wiem to D dimery się chyba robi żeby rozpoznać zakrzepicę :)) Ale może poczekaj aż Ci minie,co? Podobno zakrzep boli potwornie:))
Patipat,mnie najgorsze fazy, typu duszności itp. też zawsze łapią przed snem i w nocy. W ciągu dnia mniej myślimy bo praca i inne zajęcia.

przez plugins 01 kwi 2010, 14:06
Mam zapytanie jeśli ktoś jest obeznany w temacie . Jakie jeszcze mogę zrobić sobie badania serca żeby dać sobie całkiem siana ! Mam holtera , echo serca , wysiłek jakie są jeszcze inne badania ? Muszę zrobić wszystko co się tylko da inaczej moja głowa nie da mi spokoju :( . Jest już trochę lepiej ale zawsze jest to ( ale ) które raz na zawsze chce rozwiać !

przez Kn24 01 kwi 2010, 15:09
w sumie to juz sobie daj spokoj bo wyczerpales mozliwosci i zrobiles najwazniejsze badania, ale jesli chcesz wiedziec to jest jeszcze takie 1 badanie ale podobno juz nie tak czesto stosowane z krwi- Kinaza kreatynowa -CK wiem bo ja robie to na miesnie no i tez po wyniku tego badania ocenia sie czy np nie miales zawalu. Ale Ty juz nic nie musisz robic najwazniejsze badania miales wykonane i nic Ci nie wyszlo :)
To ewentualnie do poczytania chociaz moze nie powinnam tego dawac zebys nie czytal za duzo .
http://pl.wikipedia.org/wiki/Kinaza_kreatynowa

przez plugins 01 kwi 2010, 17:34
To mi robili ostatnio :( a jest jakieś badanie co sprawdzi stan żył czy nie są pozatykane ale nie mam na myśli koronografii.

Sortuj wg