Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez malenstwo31 31 lip 2015, 10:55
witajcie, widze ,że u nikogo nerwica nie odpuszcza, U mnie też różnie, ale musze sie pochwalić! dziś jest 31 lipca a ja tylko rwaz wziełam 0,5 tabletki Afobamu!!! :mrgreen: :mrgreen:
w zeszłym miesiącu ratowałam się co tydzień połówka tabletki a teraz tylko raz!! :D :D :D

przez khaleesi 31 lip 2015, 13:31
Wy też macie taki absurd, że oglądacie swoje ciało w lusterku? :oops:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez nefretis 31 lip 2015, 15:08
maleństwo, gratuluję Ci. Napisz proszę jakie metody stosujesz, że jest aż taka poprawa? Czyżby jednym z elementów jest "niepisanie" na forum?:) Bo rzadko Cię tu widzę. :*

khaleesi ja nie dość , ze oglądam się przed lustrem codziennie (w różnych pozach) to mierze temp. i ważę się.
Pisałas o kolonce, jelitach itp. Ja własnie to przerabiam, było juz lepiej ale od jakis 2 mcy jest masakra. Wróciły bóle jelit, ból z prawej str. pod żebrem, rozchodzący sie na plecy. Do tego krótkie bóle w róznych czesciach ciała, szczególnie prawa str. Noga, pachwina, plecy, nawet ręka, ja pierd... mam tego dość, zrypany każdy dzień
Moj humor jest uzależniony od tych bóli. Jak nie boli to jestem inna osobą.
Gastro miałam ale na kolonke nie idę. Załatwiam sie normalnie, tylko wzdęcia i te pobolewania i wręcz czucie ruchów w jelitach. To boli cholera. Mam okropne mysli, czasem mysle zeby sobie strzelic w łeb to skonczyło by sie to całe banie - sranie, jak mozna sie tak bać o siebie cały czas, od otwarcia oczu po noc.
Kurde, mam dzis doła, boli mnie juz wszędzie, teraz bóle kolan i stóp. :(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pawelt 31 lip 2015, 20:20
khaleesi, ja mam gorzej bo jak nigdy to teraz oglądam swój stolec pod kątem taka trzustki albo jelita :/
Ale znalazłem nowe hobby, które zabiera mi czas i staram się nie myśleć o śmiertelnym gównie :D
Polecam każdemu znaleźć jakieś hobby :] Ja wziąłem się za robienie wina i nalewek :D
Bardzo mnie to odpręża i zamiast w necie szukać chorób szukam informacji na temat rodzajów win, pitnych miodów, piw domowych itd. Do tego wziąłem się trochę za siebie i troszkę ćwiczę. Owszem złe chwile miewam często i piję nerwosol jak herbatę ale w sumie chyba idzie ku lepszemu ;)
X_x

przez khaleesi 31 lip 2015, 20:35
Pawelt, yyyy ale znasz się na tym?
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

przez Pawelt 31 lip 2015, 20:41
khaleesi, na robieniu domowych alkoholi czy na rakach ? :mrgreen:
Jeśli chodzi o winko i nalewki to coś tam wiem :} Zrobienie wina czy nalewki to nie jest wyczyn rangi światowej :D
Polecam filmy instruktażowe: https://www.youtube.com/channel/UCoUoKQ ... o8ImzZbfYw
X_x

przez khaleesi 31 lip 2015, 20:44
Pawelt, na tym gównie :D
Mistrz Avatara

przez Mili89 31 lip 2015, 20:44
Pawel widzialam- wyglada obiecujaco :lol:

ja wlasnie wcinam czeresnie, sliwki i arbuza- bo Malzonek mi przyniosl zgodnie z moja prosba :lol:
i zaraz zabieram sie za smazenie cukinii w jajku- zdecydowanie moja ciaza jest owocowo-warzywna :D z dodatkiem milki bialej codziennie ;)

a co ciekawe poza ciaza prawie wogole nie jem owocow :D
pamietam, ze kiedys jadlam codziennie 2 pomarancze i pilam 2 litry soku pomaranczowego- takiego kwasnego, prawdziwego... i jakos lepiej sie czulam ... moze trzeba bedzie wrocic do tamtego nawyku... ale to juz po ciazy, bo teraz pomaranczy wole za duzo nie jesc :D

dzisiaj tez troche sie przelamalam, bylam z Corcia w 3 malych sklepach- to nie markety... ale samo wyjscie i bycie gdzies to dla mnie sukces :)
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez Pawelt 31 lip 2015, 21:13
khaleesi, mówią, że jak żółte to trzustka nawala, jak czarne "ołówkowe" to z krwią i rak jelita się kłania ale olewam to jak fiknę to fiknę.... :D Mili89, dzięki :D
X_x

przez khaleesi 31 lip 2015, 21:15
Pawelt, żółte trzustka. hmmm :? a to nie zalezy od tego co jesz? :lol:
Mistrz Avatara

przez Pawelt 31 lip 2015, 21:42
khaleesi, staram się w to nie wnikać ale wiesz jak to jest jak poczytasz w necie o chorobach... Zwykły katar może oznaczać wszystko.... Ostatnio zrobił mi się siniak a ja od razu wkrętkę miałem, że to wybroczyna limfatyczna i białaczka......
X_x

przez Ardash 01 sie 2015, 08:52
Witajcie moi drodzy :papa:

Ja juz od 2 tyg na wakacjach w PL :D Czytam was regularnie, choc nic ostatnio nie pisalam.

U mnie tak jak u nefretis wrocily dolegliwosci zwiazane z jelitami. Z tym ze boli mnie po lewej stronie na wysokosci kosci biodrowej. Do tego dochodza skurcze jelit i gazy.
Poza tym nefretis podobnie jak u ciebie...pobolewa mnie a to noga, a to biodro, a to pachwina :why: I tak od poczatku wakacji...

Pawelt ha ha ha ja tez wrocilam do ogledzin moich wydalonych resztek :great:
A jak tam corcia?

Mili kurcze jestes juz prawie na polmetku, jak ten czas leci :D A tak w ogole to doczytalam, ze jestes z Lublina. Studiowalam tam i mieszkalam przez 5 lat.Mam ogromny sentyment do tego miasta :D

malenstwo gratuluje postepow :D Oby tak dalej!

Ja musze powiedziec, ze moje atrakcje jelitowe spowodowaly, ze przestalam schizowac ze znamionami. To chyba jedyny plus tej calej sytuacji.

Pozdrawiam was i zycze spokojnego dnia :papa:

przez Mili89 01 sie 2015, 15:01
Ardash- zycze Ci udanego wypoczynku !!
oj te bole przy kosci biodrowej to i ja przerabiałam bardzo długo... nawet miałam robiona tomografie brzucha, bo latałam z tym ciagle do lekarza...

o widzisz- Lublin to przepiękne miasto ... bardzo za nim tesknie... :roll: :roll:

no już niemalże 17ty tydzień ciąży- czas leci strasznie szybko ! pamiętam jakby to było wczoraj jak Wam pisałam, ze jestem w ciąży :D
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez fuzzystone 01 sie 2015, 21:43
Ja mam fazę na zapalenie / raka trzustki, boję się załatwiać - staram się walczyć z tymi myślami, róznie mi to wychodzi.

Do tego jestem wykończona po psychoterapii, po wczorajszej sesji, na której rozgrzebywałam swoje życie osobiste czuję się dzisiaj jak żywy trup, pół dnia przepłakałam.

Sortuj wg