Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez malenstwo31 15 lip 2015, 21:14
ja sie nakreciłam ta głowa. tak się trzęsę , uczucie zawrotów, wilgotne dłonie... buuu

przez ugh 15 lip 2015, 21:30
Ja juz zadnych chorob pod uwage nie biore. Jedna tylko rzecz jest taka, ze robilam dodatkowe badania hormonalne I tam troche nieprawdlowosci powychodzilo wiec jeszcze tylko z ginekologiem to skonsultowac musze I olewam reszte lekarzy. Nie chce mi sie juz po nich chodzic. Zobacze czy dzieki diecie, masaza I suplementom bedzie moj stan sie zmienial.
ugh

przez ugh 15 lip 2015, 22:43
Dzis ne mam nerwoboli w klacie ale za to w prawym obojczyku, ktore nasilaja sie przy wdychaniu powietrza ehh :/.
ugh

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mili89 15 lip 2015, 23:24
Malenstwo - nie nakręcaj się tak - ja wiem jak stresujące potrafią być takie bole...
ale to nerwoból - nic więcej...

ibuprom dobrze działa, bo jest przeciwbólowy i przeciwzapalny... a często nerwobóle biora się od mikro zapalen zakonczen nerwowych... to nic groźnego, jednak jest dokuczliwe i potrafi napedzic stracha.

weź sobie tabletke i spróbuj się odprezyc- napij się cieplego kakao, zrob sobie aromatyczna kapiel... odwróć uwagę od tego... poczytaj gazete, ksiazke... wylacz gogle ;)

ugh- co do olewania lekarzy- to na 1wszej wizycie u psychiatry wlasnie ona mowila mi, ze ludzie z nerwica robia sobie setki badan, odwiedzają wszystkich lekarzy, a unikają właściwego... ;) i mowi: szkoda pieniędzy- nie rob zadnych badan... na co ja jej odslonilam przyczepiony holter :lol: ale miała ze mnie ubaw... ;);)
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez ugh 15 lip 2015, 23:30
Mili, wiesz u mnie badania jednak wykazaly troche dolegliwosci. Okazalo sie, ze mam niedoczynnosc tarczycy, odchylenia od norm w kwestii kregow szyjnych, zapalenie wszelkich zatok, powazne niedobory niektorych witamin I zaburzenia hormonalne. Takzexmimo wszystko tez sie troche nazbieralo tego I w koncu kumulacja doprowadzila mnie zapewne do takiego stanu. Co nie zmienia faktu, ze doprowadzilo mnje to do nerwicy.
ugh

przez Mili89 15 lip 2015, 23:45
:( wspolczuje, mam nadzieje, ze jesteś teraz pod opiekowa endo i jakos wychodzisz z tych zaburzen ...

mi z badan wyszla anemia... teraz w ciąży pewnie się poglebila, ale to dowiem się za jakiś czas...
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez ugh 16 lip 2015, 05:36
Ojj tam, nie ma co wspolczuc, to nie sa jakies smiertelne cboroby ;).
ugh

przez ugh 16 lip 2015, 11:52
A tak swoją drogą, to chyba już znam przyczyny drętwienia i mrowienia lewego nadgarstka...właśnie dziś zauważyłam, że bardzo mocno pulsuje mi tętnica - na lewym nadgarstu jest puls po prostu "widoczny" na prawym nie i z prawa reką nie mam takich problemów. Wychodzi na to, że mam zespół cieśni nadgarstka pff...i ja ktak sobie zerknę, to wyraxnie żyły mi bardziej na lewej ręce odstają niż prawej. A już jakieś SM mi wkręcano :D. Mam tylko nadzieję, że to wynik tego kręgosłupa.
ugh

przez malenstwo31 16 lip 2015, 12:14
hej .odebrałam dziś wyniki z krwi. wszytsko w sumie w normie. troche podniesione CRP i WBC bo mam zapalenie zęba. tsk mam 2,70 a norma w lab jest od 2.70-4,20, więc mam w dolnej granicy.Czekam na wyniki Ft3, FT4 i aTPO oraz na boreliozę metodą WB IGG i IGM.
UGH ja tez tak miałam , wtedy okazało się,że mam niską zawartość magnezu i reke obciążam siedząc przed kompem i opierając glowe na rękę

przez malenstwo31 16 lip 2015, 12:49
ale ja głupia jestem :) norma tsh była 0,27 do 4,20 a ja mam 2.70:)

przez ugh 16 lip 2015, 12:51
malenstwo31, te normy TSH laboratoryjne, to sobie można w dupe wsadzić bo to norma dla całego przekroju wiekowego łacznie z kobietami w ciaży (które z założenia mają TSH podwyższone). Ważne są normy wiekowe. Ja mam 27 lat i TSH miałam w granicach 2.9-5.2 - niby w normalch laboratoryjnych a okazuje sie, że w moim wieku prawodłowe TSH powinno byc w granicach 1.5.

Własnie to mnie rozwaliło, że jeszcze żaden lekarz nie zasugerował, żeby zrobic badanie poziomu magnezu...Ale tak jak mówię, mnie to zaciekawiło, że drętwieje i mrowi mnie tylko lewa dłoń w zasadzie no a na tym lewym nadgarstku mam widoczny puls, czego na prawym nie ma.
Mam też tak, że mrowienie z nogach nasila się pod wpływm wysiłku fizycznego.
ugh

przez malenstwo31 16 lip 2015, 13:05
zrób sobie to kosztuje 5 zł. ja oprócz magnezu zrobiłam potas- ale miałam idealnie w srodku normy.

przez ugh 16 lip 2015, 13:21
Potas mam w porządku. Mam tylko niedobory D3 i bardzo niskie B12 i żelazo. No i mam za duzo białych krwinek i niskie OB - minimalne jeśli chodzi o normy.
ugh

przez alu 16 lip 2015, 14:31
Miałam tu nic nie pisać, ale wiecie co? Naprawdę udzieliła mi się hipochondria, a moja nasilająca się fobia i objawy (mdłości, słabość) tylko temu sprzyjają. Dziś od rana było mi paskudnie niedobrze, cała się trzęsłam, ale pojechałam zrobić badania. Stojąc w kolejce zrobiło mi się słabo, prawie upadłam, jedcześnie brało mnie na wymioty. Dygotałam jak nienormalna, oblewały mnie poty, ale stwierdziłam, że OK, przynajmniej zobaczę jak ma się moja krew. I wiecie co? Zrobiłam morfologię, wszystkie badania tarczycy, kortyzol, poziom witamin i minerałów, tą całą ferrytynę o której nawet nie wiedziałam zanim nie zaczęłam Was czytać, OB i CRP i co? I WSZYSTKO w normie. WSZYSTKO. Jedyne co to OB mam na poziomie 2, a normy to 2-15. Jak można być tak zdrowym i tak beznadziejnie się czuć?

Jeszcze gwoli ścisłości - jakbym miała jakąkolwiek infekcję wirusową to pewnie w wynikach byłoby coś poprzekraczane, no nie? Dramat. :8):
alu

Sortuj wg