Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez malenstwo31 15 lip 2015, 17:05
Kochani mam pytanko, bo świeruje. Mieliście kiedys taki ból jakby wam ktos co jakis czas wbijał szpilkę w głowe, tak jakby nagle z boku z uchem któś mi cos wbił, potem ból sie rozchodzi i chwila spokoju.
do tego pod kolanem jakby mi ktos naciągnął żyłę, potem puścił i ból rozchodził się po nodze.
Podejrzewam ,że to nerwobóle więc wzięłam witaminy z grupy B. ale masakra :why: :why:

przez ugh 15 lip 2015, 17:14
Ja mam tak w kwestii glowy. Miewam w roznych przypadkowych miejscach chwilowy bol. Ja wiem, ze to na pewno nerwobole bo najdokladniejsze badania nic nie wykrywaja. Podobnie jak prawie caly dzen miewam bole w klatce piersiowej a serducbo mam w swietnej kondycji.
ugh

przez malenstwo31 15 lip 2015, 17:16
na głowie przechodzi a trzyma w nodze. czytam o nerwobolach to wygląda na to, bo trwa kilka sekund i przechodzi, po chwili znowu:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ugh 15 lip 2015, 17:37
malenstwo31, ja w nogach nie mam. Miewam czasem tylko takie prądy/mrowienie przechodzaca przez łydkę.
Ja nie mam pojęcia jak sobie z tymi nerwobulam iw klatce poradzić, najdziwniejsze jest to, że ja się niczym w danej chwili nie stresuję a one się pojawiają...nie rozumiem tego.
ugh

przez ugh 15 lip 2015, 17:38
malenstwo31, ja w nogach nie mam. Miewam czasem tylko takie prądy/mrowienie przechodzaca przez łydkę.
Ja nie mam pojęcia jak sobie z tymi nerwobulam iw klatce poradzić, najdziwniejsze jest to, że ja się niczym w danej chwili nie stresuję a one się pojawiają...nie rozumiem tego.
ugh

przez malenstwo31 15 lip 2015, 18:13
ugh ja mam tak samo ni wiem skąd ten ból się pojawił, oczywiście czuję dyskomfort i to mnie denerwuje! mam nadzieję,że jutro minie albo sie zmniejszy. ochh my nerwusy.
Mój chłopak juz czasami ma dośc. ja mu opowiadam co mnie boli a on juz nie reaguje

przez malenstwo31 15 lip 2015, 18:14
długo trzymają Cie takie nerwobóle w głowie?

przez ugh 15 lip 2015, 18:35
Generalnie w okolocy potylicy mam tak, ze kila dni ale to od kregslupa. Takie bole w roznych miejscach glowy trwaja kilka sekund. U mnie to bardziej przypomina jak bktos mnie w tym miejscu nacisnal na chwile.
ugh

przez malenstwo31 15 lip 2015, 18:38
no ja też coś takiego nacisnął albo ukuł.

przez ugh 15 lip 2015, 18:42
Jeszcze m neurolog zalecila, zebym dla pewnosci przeszla sie zrobin eeg ale zastanawiam sie czy jest sens.
ugh

przez Mili89 15 lip 2015, 20:10
Kochane, tez mam czasem takie klucie, czasem w glowie, czasem w klatce piersiowej i to sa nerwobóle...
mój Brat miał tak w zebrach- on nie jest hipochondrykiem i rzadko narzeka, a trzymalo Go to dość długo, po badaniach stwierdzono, ze to nerwoból...
to dość nieprzyjemne, ale niegroźne.
wezcie ibuprom...

ja dzisiaj bylam z Coreczka u lekarki- tej wspanialej, która znalazłam przypadkowo...
dala Corci spray do uszka z antybiotykiem, bo powiedziała, ze zwykly antybiotyk na to nie pomoze... bo to zapalenie jakiegoś kanalika...bo bebek jest ok.
to naprawdę swietna lekarka...
dala skierowanie Corce do laryngologa, bo martwi Ja to, ze ciagle lapie przeziębienia- podejrzewa, ze to przez przerosniete migdaly.
ciesze się, ze w końcu ktoś się tym zainteresowal... bo nie biegam z Corka z każdym katarem do lekarza, ale szczerze już nie pamiętam kiedy Ona nie miała kataru :///
mam nadzieje, ze laryngolog pomoze...
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez malenstwo31 15 lip 2015, 20:28
Mili dobrze, że masz taka fajna lekarkę dla Małej. przynajmniej jesteś spokojniejsza.
mi teraz nerwoból z nogi znowu wrócił na głowe za ucho :(

przez ugh 15 lip 2015, 20:43
Ibuprom faktycznie moze odrobine zadzialac bo z tego co pamietam ten lek rozluznia napiecie. Ja dzis zadnych problemoe z glowa nie mialam. Tylko klucia w klacie, mialam je juz od wielu lat ale nigdy sie tym nie przejmowalam prawde powiedziawszy.
ugh

przez ugh 15 lip 2015, 20:45
Jak tak sobie teraz pomysle bo byc moze faktycznie wystarczy, ze pochodze na te masaze bo to wszyetko moze wynikaf z wiecznego napiecia me sniowego a jak kd wielu lat tak mam. Zawsze mi to trener mowil, ze mam wiecznie strasznie pospinane miesnie, glownie szyi.
ugh

Sortuj wg