Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez alu 05 lip 2015, 22:20
Mili89, na pewno nie groźne, bądź spokojna. Takie historie przy katarze to norma :)
alu

przez Mili89 05 lip 2015, 22:24
ALU dziękuje :* ja teraz jestem okropnie przewrazliwiona ... Jutro pójdę do lekarza to może się trochę uspokoje.. Bo już wkrecam sobie różne rzeczy...
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez bezsilna_22 05 lip 2015, 22:29
feniksx napisał(a):Bezsilna ja też wiele chorób sobie przypisywalem wiem jak to ciezko jest... jak to jest gdy sie nakrecamy i szukamy kolejnej choroby... jak obala nasza pierwsza.... szukamy az do skutku bo nie miesci sie nam w glowie ze moja glowa moze myslec co innego niz ja i narzucac mi mysli... nakrecac mnie.... przeciez to ja nia steruje....

im szybciej uwierzysz lub przekonasz sie do wizyty tym szybciej poprawi sie Twoj stan.... ja do teraz nie wierze w 100%.... wielokrotnie pytam na forum czy wziasc ten lek czy nie.... a potem okazuje sie ze Panika moja byla bezzasadna i jest git....

do jakiej wizyty mam się przekonać?

ja wiem,że jestem znerwicowana, ale proszę tu zobaczcie np.:
http://www.wikirose.pl/2015/02/od-jelit ... itach.html

;)
nie chcę nikomu już uświadamiać, jak mi fatalnie i udowadniać, że mam chore jelita. piszę tutaj, bo jest mi ciężko. i żadnej choroby nie wymyslam, bo zarówno glistę ludzką jak i candidę miałam diagnozowane. dysbiozę też mam zdiagnozowaną. tyle.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ardash 05 lip 2015, 22:33
feniksx napisał(a):Bezsilna

jesli nie wierzysz kolezanka, i innym i uwazasz ze masz probemy z jelitami czemu piszesz o tym na forum nerwicy ?? a nie idziesz na forum zwiazanym z tymi zaburzeniami ???

feniksx bardzo trafna uwaga!
Wspolczuje refluksu.Sama przez to cholerstwo zmagalam sie juz dwa razy z okropna gula/ klucha w gardle. Mialam wrazenie, ze sie dusze.Sypialam prawie na siedzaco :?

Mili ta zielona wydzielina z oka to pewnie przez przeziebienie i ten katar.Moja coreczka tak czasem miewala. Przejdz sie do lekarza.A poki co oczyszczaj dobrze nos sola fizjologicza.Jesli masz sol w kropelkach to mozesz przemywac niaz oko, jesli nie to przegotowana, letnia woda bedzie ok.

przez feniksx 05 lip 2015, 22:43
Bezsilna jeden sponsorowany artykuł to jest dla mnie... i tyle.... każdy z nas ma glizdy, pasożyty nie ty jedyna.... wszyscy to mamy w sobie... i zyjemy...
grzyby tak samo.... no to idz na kolonoskopie i po sprawie diagnoza leczenie itp... jesli jestes tego tak pewna... ja bym chcial i wolal wiedziec ze mam chory taki i taki organ podac antybiotyk i po sprawie.... ale ntak nie jest... musza mi dobierac leki...

jak do jakiej idz do psychiatry i opowiedz omu o problemach o jelitach itp...
my wymyslamy i szukamy sobie chorob... a czesto sa to zwykle objawy somatyczne poczytaj o nich.....
moja szwagierke tez leczyli.... twierdzili ze ma grzyba, w jelitach, ze ma uczulenie na ten popularny skladnik ktory wszedzie jest cholera zapomnialem jak sie nazywa.... byla nawet na odrobaczaniu wszystko jej zrobili.... i tez gadali ciagle jelita jelita.... po ilus tam latach walki z tym.... co sie okazało.... że ma niedoczynnośc tarczycy.... 2 leki i wróciła do normy....

Ardash taka prawda... jak uwazalem ze mam chore serce to chodzilem po forach sercowych.... jak mialem refluks to szukalem for dyskusyjnych o żołądku itp.... nigdy bym nie wpadl na pomysl by pisac i szukac tego na forum o nerwicy...

jelita sa waznym organem bo wchlaniaja wszystko co my im podamy.... ale wyszło by to już w krwi... albo kolonoskopii ze trzeba leczyc....

Ardash no masakre mam ciagle mam wrazenie ze sie udusze... codziennie rano budze się i swedzi mnie cała szyja migdałki mnie pieką... i na poczatku tez podali mi 2 antybiotyki... az stwierdzili ze moze w nocy kwas mi je zalewa a ze spie jak zabity to tego nie czuje....
Clonazepam troche mi na to pomaga bo czuje jakby rozkurczał mi ten ścisk i to swedzenie na jakiś czas znika...

przez bezsilna_22 05 lip 2015, 22:47
feniksx napisał(a):Bezsilna jeden sponsorowany artykuł to jest dla mnie... i tyle.... każdy z nas ma glizdy, pasożyty nie ty jedyna.... wszyscy to mamy w sobie... i zyjemy...
grzyby tak samo.... no to idz na kolonoskopie i po sprawie diagnoza leczenie itp... jesli jestes tego tak pewna... ja bym chcial i wolal wiedziec ze mam chory taki i taki organ podac antybiotyk i po sprawie.... ale ntak nie jest... musza mi dobierac leki...

jak do jakiej idz do psychiatry i opowiedz omu o problemach o jelitach itp...
my wymyslamy i szukamy sobie chorob... a czesto sa to zwykle objawy somatyczne poczytaj o nich.....
moja szwagierke tez leczyli.... twierdzili ze ma grzyba, w jelitach, ze ma uczulenie na ten popularny skladnik ktory wszedzie jest cholera zapomnialem jak sie nazywa.... byla nawet na odrobaczaniu wszystko jej zrobili.... i tez gadali ciagle jelita jelita.... po ilus tam latach walki z tym.... co sie okazało.... że ma niedoczynnośc tarczycy.... 2 leki i wróciła do normy....

Ardash taka prawda... jak uwazalem ze mam chore serce to chodzilem po forach sercowych.... jak mialem refluks to szukalem for dyskusyjnych o żołądku itp.... nigdy bym nie wpadl na pomysl by pisac i szukac tego na forum o nerwicy...

jelita sa waznym organem bo wchlaniaja wszystko co my im podamy.... ale wyszło by to już w krwi... albo kolonoskopii ze trzeba leczyc....

Ardash no masakre mam ciagle mam wrazenie ze sie udusze... codziennie rano budze się i swedzi mnie cała szyja migdałki mnie pieką... i na poczatku tez podali mi 2 antybiotyki... az stwierdzili ze moze w nocy kwas mi je zalewa a ze spie jak zabity to tego nie czuje....
Clonazepam troche mi na to pomaga bo czuje jakby rozkurczał mi ten ścisk i to swedzenie na jakiś czas znika...

hehe, ja pod opieką psychiatry i terapeutki jestem od wielu lat ;)
miałam anoreksję 5 lat i inne zaburzenia.

a teraz przez chore jelita waga mi spadła do 36, więc też nieciekawie. i ja miałam glistnicę, ktora wyszła w badaniu kału!
"każdy ma" - tak można mowic, ja mówię o czymś, co miałam stwierdzone w laboratorium.
niedoczynnosc tarczycy też mam. ale problem mój nr jeden teraz to dysbioza i candida, bo przy dysbiozie to norma,że grzyby rozrastają sie.

przez Mili89 05 lip 2015, 22:57
A sprawdzałas niedawno tarczyce? Czy leki dobrze stabilizują ?

Eh mnie te zatoki bola... Boje się, że coś będzie nie tak:( nie balabym się tak mocno gdyby nie ciaza:(
Jeszcze tego zęba usunelam boje się że zarazki się tamtędy przedostana: ((

przez alu 05 lip 2015, 23:18
bezsilna_22, a co Ci ostatnio mówiła gastrolog? Już nie pamiętasz? :blabla:
alu

przez bezsilna_22 05 lip 2015, 23:21
nasz-drugi-mozg-w-jelitach-t19795.html

tu też przeczytajcie......

przez bezsilna_22 05 lip 2015, 23:21
alu napisał(a):bezsilna_22, a co Ci ostatnio mówiła gastrolog? Już nie pamiętasz? :blabla:

no terapia też musi byc, ale dysbiozę mam i candide

przez alu 05 lip 2015, 23:25
bezsilna_22, no to skoro masz tak dobrze zdiagnozowane przez specjalistów dolegliwości to wyleczenie ich jest kwestią czasu. Przy takich problemach leki i odpowiednia dieta pomagają szybko, zatem szybko będziesz zdrowa jak rydz. To tyle z teorii.
alu

przez feniksx 05 lip 2015, 23:34
dokładnie.... jak to napewno to i zdiagnozowane jest to po co pytasz nas ?? my lekarzami nie jestesmy.... oni wiedza najlepiej wiec sie lecz... mozesz doradzic sie na innym forum bo my nie od jelit jestesmy... my chorzy na glowe wiec zbyt duzo nie pomozemy... a terapia pewnie mowisz o psychologu.... a psychiatre jak czesto odwiedzasz i opowiadasz o swoich stanach ??
Nerwica Lękowa/Wegetatywna z objawami somatycznymi, Agorafobia.
Parogen 20mg 2-0-0 [high speed resource]
Trittico CR 75mg 0-0-1/3 [so good to back home]
Clonazepamum TZF 0,5 mg (doraźnie) [one day dancer]
Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.

przez feniksx 05 lip 2015, 23:37
dodam, że wkleilas linka który skończył się po 8postach.... nie od dzis wiadomo ze wszystko co jemy i pijemy ma woplyw na nasze samopoczucie... bo wkoncu jak bedziemy jesc zle rozwijaja sie przerozne choroby.... cholesterol... awitaminoza.... ale to nie one steruja Twoimi zachowaniami i nakrecaniem sie... bo ja wiem ze mnie na panike i stres nakreca mozg.... ktory wyrzuca do krwi duze poklady adrenaliny....
Nerwica Lękowa/Wegetatywna z objawami somatycznymi, Agorafobia.
Parogen 20mg 2-0-0 [high speed resource]
Trittico CR 75mg 0-0-1/3 [so good to back home]
Clonazepamum TZF 0,5 mg (doraźnie) [one day dancer]
Denerwować się, to mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.

przez Mili89 05 lip 2015, 23:46
Ja uważam że o ile na samopoczucie ma wpływ to w jaki sposób się odzywiamy... To już stany lekowe są głównie wynikiem zachwianej rownowagi w mozgu. Stąd leki ssri które to wyrównują.
Wiem też, że przez nerwicę kiedyś ciągle miałam odrug wymiotny i biegunki.. To nie była żadna grzybica itp poza tym candida występuje naturalnie w jelitach i jest ona tam potrzebna... Większość bakterii itp występuje u człowieka jako flora fizjologiczną dopiero przerosty powodują problemy chociaż moim zdaniem u bezsilnej candida nie miałaby na czym rosnąć... Ale sama sobie niszczy jelita. Gastrolog zalecił rezygnację z czopków powiedział o złej diecie a ona dalej :(

Sortuj wg