Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Mili89 30 cze 2015, 23:33
Aurelitko spróbuj kupic sulfarinol i zapuszczaj na noc to takie geste krople spróbuj pare dni może Ci oczyści wszystko z noska ...

olej tych ludzi, niepoważni sa :*
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez Ardash 01 lip 2015, 11:55
Mili czuje sie juz lepiej :) Dzis udalo mi sie pospac az do 5:30 ;) Wprawdzie zoladek mam jeszcze scisniety i lek nadal jest, ale juz mniejszy. Poza tym nie mam czasu schizowac, bo jutro moje mlodsze dziecie ma urodziny i mam mnostwo do przygotowania :roll: W niedziele ma byc przyjecie dla rodziny, wiec mysle, co by tu przygotowac do jedzenia. Upalnie ma byc, wiec chyba zaserwuje cos lekkiego, jakies salatki itp.
A jak twoje samopoczucie? Mam nadzieje, ze przeziebienie odpuscilo i bol glowy juz cie nie meczy.

Aurelitka nie denerwuj sie kochana, szkoda twojego zdrowia i energii ...Ciesz sie, ze baba cie nie zatrudnila, bo to najwyrazniej jakas idiotka, a dla idioty pracowac to zadna przyjemnosc, uwierz mi :D

Moze Nefretis po ostatnim badaniu gin. opuscily troche leki i lepiej sie czuje i dlatego mniej pisze...mam nadzieje, ze tak jest.
Martwie sie natomiast o Olge, ostatni jej post nie byl zbyt optymistyczny :( Jej mama czula sie gorzej :(

przez nerwa 01 lip 2015, 15:07
A ja staram sie znowu przytyc :) Macie jakies rady?
Ogolnie jem wszystko, tylko problem jest taki, ze nie jestm w stanie zjesc duzo na raz. Zjem troche i juz jestem pelna i mija troch czasu zanim znowu bede w stanie jesc.
Teraz wracajac ze sklepu kupilam sobie loda, i ledwo go zjadlam :) Jakos dalam rade, ale taka jestem najedzona. Chyba musze po prostu tak jesc ile dam rade, i moze z czasem rozepcha sie zoladek i wtedy zmieszcze wiecej?
Najgorzej, ze nie lubie takich mlecznych rzeczy, jak jogurty czy cos :-/
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mili89 01 lip 2015, 17:07
Ardash lepiej dziękuje:* kaszle mam katar ale jest lepiej...
Dziś nie wiem co mnie podkusilo wyjść do sklepu a jest upał 30 stopni nie ma czym oddychać. Nie mogłam ustac w kolejce i wyszłam ze sklepu, bo już mi się ciemno przed oczami robilo i ledwo do domu doszlam...jednak spacery w upał w ciąży to kiepski pomysł...

przez ugh 02 lip 2015, 07:49
nerwa, może po prostu przejdź się do dietetyka...(?).
Wpierniczanie na chama wszystkiego nie jest dobrym sposobem na przytycie bo możesz się tylko problemów z układem trawiennym nabawić. Poza tym, przytycie nie powinno polegać na obrastaniu w tkankę tłuszczową, może masz po prost utaki organizm, że nie ma szans i nie przytyjesz.
Udaj się najlepiej do specjalisty w tej dziedzinie.
ugh

przez bmm 02 lip 2015, 19:00
Cześć dawno mnie nie było ale czytań was. Nam takie pytanie do was bolał was kiedyś kręgosłup piersiowy? Mnie od kółku dni boli promieniuje do prawej łopatki w ogóle boli mnie na poziomie łopatki. I wjrecam sobie oczywiście dają lub przezuty do kręgosłupa. Jakiś miesiąc temu miałam wypadek i podczas niego szarpnelo mi tak tym kręgosłupem słynnym i p iersiowym . Czy to możliwe że po takim czasie może ból się odezwać. A zaraz po wypadku bokal mnie strasznie.
bmm

przez martini123 02 lip 2015, 19:53
bmm, może Cie boleć nawet pół roku albo i dłużej. mnie też często boli od złej pozycji. Kręgosłup jest wrażliwy jeśli jest źle traktowany. Nie przejmuj się, nadwyrężyłaś, a może 'zbił' się, co boli dłużej i bardziej niż jakiekolwiek złamanie, bez stresu. musi sie zregenerować

przez Mili89 02 lip 2015, 20:02
bmm- mnie kiedyś bolała lopatka i promieniowal bol do przodu i bolało miedzy zebrami- to był dość silny bol- okazało się, ze mam skrzywienie kregoslupa uciskające na nerw miedzyzebrowy...
mysle, ze Ty po wypadku możesz mieć takie dolegliwości...
warto pojsc do ortopedy może zleci jakies ćwiczenia ?

przez ugh 03 lip 2015, 10:55
A mnie od kilku tygodni niestety nasiliły się piski uszne - są o co raz wyższych tonach i na dodatek strasznie czuły słuch m isię zrobił. Nawet klilanie myszką odczuwam mocno intensywnie :(.
To faktycznie może człowieka doprowadzić do nerwicy.
ugh

przez Mili89 03 lip 2015, 18:52
ja dziś jade prywatnie usunąć zeba madrosci- bol jest taki ze prawie gryze sciany... nie mogę ziewac, boli mnie bol glowy okropnie :(( i znalazłam dentyste, który zrobi to dziś...za 1,5 godziny... strasznie się stresuje, ale nie wytrzymam już dluzej z tym bolem... jest ogromny :(( trzymajcie kciuki za mnie proszę :(

przez ugh 03 lip 2015, 19:46
Mili89, nie ma co się stresować. To nie boli, jedynie jest nieco nieprzyjemne ;).
ugh

przez Mili89 03 lip 2015, 19:56
myslalam, ze to bola zatoki, bo jestem przeziebiona. ale boli w miejscu zeba przy ziewaniu boli mnie pol szczeki po tej stronie co ten zab do usuniecia... ledwo jem... caly policzek mi pulsuje :( a z nerwow puls mam 125... i cala się trzese.,...

przez ugh 03 lip 2015, 20:02
"Osemki" warto jest jak najszybciej usuwać, gdyż jeśli "źle" rosną, to mogą zacząć wypychać ząb obok i to dopiero jest ból - ja tak miałam właśnie. Aż finalnie musiałam usunąć oba zęby :/.
ugh

przez platek rozy 03 lip 2015, 20:03
Mili89, trzymam kciuki , dasz rade !
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Sortuj wg