Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez ugh 29 cze 2015, 12:09
bezsilna_22 napisał(a):Jak Boga kocham, mam złamanie kręgosłupa i wypadnięcie dysku. Załamałam się, oglądałam swój kręgosłup, w odcinku lędźwiowym jest wklęśnięty!!!!!!!!!!! do tego wszystko u góry nienaturalnie wystaje, no i zero ciała, ale źle wygląda!!! trzeszczy mi przy ruchach, lędźwiowy promieniuje do nóg i strzela z bólem, piersiowy to jakby sztylet mi ktoś wbijał przez plecy do żebra, albo na odwrót, oddychać ciężko, jak się pojawia takie kłucie w żebrze i plecach to pot mnie zalewa i jakby coś uszkadzało rdzeń, na nerwy uciskało i łamało się, jest trzeszczenie i chrupanie w kręgosłupie, duszności, ból między łopatkami silny, boję się ruszać, jakby ktoś wbijał nóż do żebra, do tego odcinek szyjny tragicznie!!!!!!!! ból do szczęki, potylicy!! jak ruszam szyją ledwo co to chrupie, strzela, strzyka, jakby wszystko było połamane, wszystkie kręgi poprzestawiane, dźwigałam pełno kilogramów z dyskopatią, zniesioną lordozą, zwyrodnieniami i osteoporozą, uszkodzilam kręgosłup, kręgi się ocieracaj, bol taki ze duszno, jakby ktoś młotem walil po szyi i potylicy, barki, az do uszu jeszcze ,nic nie pomaga, brałam tabletki, smarowalam 3 x juz diklofenakiem, jakby ktos młotem walił po szyi i potylicy, po łopatkach i co jakis czas wbijal mi sztylet w zebro albo lopatke i to przeszywa tai ból,ze poty zalewaja. teraz tak boli w szyi, ledwo mogę ruszac glowa, głowa wisi, wszystko chrupie, w kazdym odcinku jest dźwiek trzeszczenia, jakby kręgi byly polamane i nachodzily na siebie, boje sie ruszac, jakby to były jakies patyki a nie kręgosłup, wszystko się porprzestawiało, polamało, wypadl dysk, mam uciski, boli wszystko, nie moge juz nawet wody niesc pol litrowej bo bol przeszywajacy promieniujacy, najgorsze te bole i trzeszczenie kosci, uczucie, jakby zlamane wszystko na sibeie nachodzi, mam osteoporoze, wszystkie kosci w fatalnym stanie, zwyrodnienia, ocieraja sie o siebie, trzeszcza, przeszywajacy bol jakby cos wbijal cos, te sztylety wbijane i bol ciągly silny, jaby ktos mi szyje polamal i lopatki, blagam co to jest, boje sie ruszac, to zlamanie, ja sie boje ruszac, te dzwieki, bole stale i sztyletowe, silne nawalanie, rycze pol wieczoru ,boje sie ruszac blagam o pomoc, co to ,waze 36 kg, kregoslup mam zmasakrowany, dzwigalam duzo, wszystko boli, kregoslkup sie zdeformowal, wylamal mi ,nie ma juz ratunku, prosze o pomoc co mam robic bo oszaleje z bolu, zlamanie ,wezwac pogotowie? blagam o pomoc, jak kukla jestem, wszystko nachodzi i dzwieki takie okropne z bolem, jakby wszstko bylo niestabilne,wszystkie odcinki, blagam o pomoc

Czy wymienione przez Ciebie choroby zdiagnozował lekarz, czy zrobiłaś sobie samodiagnozę?
ugh

przez Ardash 29 cze 2015, 12:30
Aurelitka lekarzowi tych znamion jeszcze nie pokazywalam bo sa one na nogach.Lekarz ogladal tylko moje znamiona na plecach i brzuchu.
A i co do twojej blizny to pewnie to juz wiesz, ale w razie czego napisze. Nie wystawiaj jej na slonce.Jesli bedziesz sie opalac to przyklejaj tam plasterek :smile:

Platek rozy tez doszlam do wniosku, ze lepsza chwila strachu niz zamarwienie sie dniami...
Pobieglam wiec dzis rano do lekarza a tu zonk :(
Do 13 lipca jest na wakacjach :( Nie sprawdzilam tego na ich stronce. Wprawdzie moge isc do lekarza, ktory zastepczego, ale wole tego mojego. To konkretny i spokojny facet, no i zna mnie nie od dzis i wie, z czym sie zmagam.

Poki co czuje sie troche lepiej...pewnie to zasluga aerobiku i prochow. Moze jakos dociagne do tego 13 :uklon: :uklon:

przez Mili89 29 cze 2015, 13:31
Ardash mam nadzieje, ze będzie lepiej :*

mialyscie racje- dziś nogi mniej bola , za to gardlo daje do wiwatu ...:/i glowa peka... nie wiem czy nie będzie z tego anginy ;((

bylam dziś na usg i wszystko dobrze- dzidzia wieksza o 2 dni niż z okresu wynika... i ma wielki nosek :D
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ardash 29 cze 2015, 14:20
Mili no niestety takie bole miesni, zwlaszcza nog moga byc zapowiedzia anginy :( . Tak mowi moja mama a ona jest weteranka jesli chodzi o anginy.
Mam nadzieje, ze to nie to, ale na twoim miejscu pokazalbym sie lekarzowi.
Super, ze maluszek rosnie zdrowo :D :D

przez Mili89 29 cze 2015, 14:59
Jutro pojde do lekarza. Teraz głową boli jak chodze całą okrutnie ... Ją to mam szczęście... :( poleze trochę wygrzeje się mam nadzieję że się polepszyć
Nienawidzę angin bo po jednej miałam powikłania i od tamtej pory drze na sama myśl...
Ale się marudna zrobilaam:( przepraszam :*

przez Mili89 29 cze 2015, 19:33
Pawelt gratuluje i zycze dużo zdrowka dla całej rodzinki :))

a to mój nochalek malutki <3
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

przez scooby 29 cze 2015, 20:15
Jaki ładny dzieciaczek :) A już wiesz jaka płeć?

Czy uwazacie, ze jak sie mysli duzo o tym bolu, to on sie nasila?

przez Mili89 29 cze 2015, 20:38
scooby- nie znam jeszcze plci- to dopiero 12 tydzień ;) ale obstawiam chłopca ;) calkiem inaczej się czuje niż w poprzedniej ciąży... daje do wiwatu jak typowy facet :D:D

co do bolu- to wiadomo, ze jak człowiek się na nim skupia to mocniej go czuje...
przykład- takie ugryzienie komara- jak nie widzisz tego to nic nie czujesz a spróbuj się na niego patrzeć jak gryzie :D

mi dziś caly dzień peka glowa a jak się na tym skupiam to już wogole jest masakra...

taki bol glowy przy chodzeniu- ale nie bol zatok tylko glowy na gorze jakby może być z przeziębienia ??

przez scooby 29 cze 2015, 21:00
Mili, to moze byc od przeziebienia i zatok :) jak jestem przeziebiona, to tez mam taki bol.

A ile lat ma Twoje pierwsze dzieciątko?

przez Mili89 29 cze 2015, 21:17
4 latka skonczyla w maju :)

przez bezsilna_22 29 cze 2015, 22:32
Mam następną schizę :cry:
kupiłam dzisiaj pierś z kurczaka w carrefourze, ale ta z chowu wybiegowego.
Otworzyłam i była lekko żołtawa a ta zewnętrzna strona była śliska i waliła czymś chemicznym. Odkroiłam to i umyłam dokładnie, ugrillowałam. termin do 1 lipca.
Ale waliło chemią :cry:
myli to płynem jakimś? do naczyń?? dezynfekującym????
po co ja to żarłam :cry:
mdli mnie, bierze na wymioty, w brzuchu wierci, zaraz zwariuję :cry:

to jakimś płynem myli :cry:
ja pierdo*ę, nie wyrobię, to jakimś płynem cyrynowym waliło i było śliskie, a ja to odkroiłam, umyłam i żarłam, myślałam,ze moze mi sie wydaje, ze nie mogą tak a teraz przeczytałam ze nieraz tak robili i afery były, jakimiś płynami mięso
na wymioty mnie bierze, mam jechać do szpitala z zatruciem????

przez Mili89 29 cze 2015, 23:00
Przestan nigdzie nie jedz... Nic Ci nie będzie. Po prostu część piersi była przyschnieta też nie raz kupuje takie i odkrajam po prostu zbyt mocno się tym przejęłas i z nerwów masz teraz takie objawy :* nic Ci nie bedzie

przez bezsilna_22 29 cze 2015, 23:01
w głowie mi się kręci :( zatrucie????
czym oni to psikali?????????

pomocy :cry: niedobrze mi :cry:

przez alu 29 cze 2015, 23:19
Od zatrucia ma się sraczkę, a nie zawroty głowy.
Wiedziałam, po prostu wiedziałam! Nawet to wczoraj napisałam, że dziś bezsilna_22 odpuści kręgosłup i wróci do jelit :hide:
alu

Sortuj wg