Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?

Subforum poświęcone nerwicy lękowej.

przez Mili89 28 cze 2015, 16:43
Płatek rozy - ją jestem w dwunastym tyg ciąży dlatego wymiotuje. Nie wiem czy mam temp bo nie mam termometru wszystkie rozwalone ale nie jest mi zimno to chyba nie mam?
www.silveris.pl polecam i zapraszam <3

przez scooby 28 cze 2015, 17:19
Mili89, pewnie nie masz, przy temp. Są dreszcze :) a jak znosisz ciaze? :)

przez platek rozy 28 cze 2015, 18:12
Ardash, dziekuje za zyczenia :******* oby sie spelnily .

bezsilna_22, bo zomiren uzaleznia i to w bardzo szybkim tempie .

Mili89, a to nie wiedzialam ze sie spodziewasz dzidziusia , gratuluje !!!!! :*******
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez bezsilna_22 28 cze 2015, 20:34
bezsilna_22 napisał(a):Byłam dzisiaj na pomocy doraźnej przy szpitalu, nawet rtg mi nie zrobili!!! Lekarz tylko wypisał receptę, a mam taki ból, że ledwo idę. Lędźwiowy, a piersiowy i szyjny najgorzej!!!! W piersiowym właśnie takie kłucie jakby ktoś co jakiś czas na chwilę wbijał sztylet przez żebra do łopatek, wtedy duszność, do tego szyja, jakby ktoś młotem walil, tkliwe jest w tym miejscu te "kostki", kręgi, nie mogę głowy wyprostować, do tego strzyka i trzeszczy!!! Nigdy nie miałam trzeszczenia, to zrzeszotnienie kości, ja już tego nie uratuję. Siedzę i łzy mi lecą z bólu, piersiowy ból sztyletowy żebrowo-łopatkowy (słowotwórstwo bezsilnej Bezsilnej) i szyjny młotkowy. I potylica, nie idzie wyrobić. Jestem jak rozpadająca się szafa, skrzypiąca, na złom. Ból, że wariuję. Mięśnie napięte, twarde jak kamień na karku. A może mam zesztywniejące zapalenie stawów? Lekarz powiedział, że mam zapalenie i dał lek przeciwbólowy i przecwizapalny, ale ja smaruję diklofenakiem.
Ból niemiłosierny, mam ochotę odrąbać sobie łeb.

I tak mnie przeraża to, że od wczoraj zaczęłam potrójnie żreć, żeby jak najszybciej przytyć 4 kg do wagi 40 kg.

No i nie mam zomirenu!!!!!!!!!!!! Nie chciał mi wypisać lekarz, zwariuję zaraz z bólu!!!!

czy ktoś jeszcze się wypowie? łażę po ścianach z bólu, jestem zaryczana i mam ochotę się zajeb***, nie wyrabiam już psychicznie z tymi bólami!!!!!!!!!
lędźwiowy, że ledwo chodzę, piersiowy i szyjny opisałam powyżej natężenie i rodzaj ból, młot na szyi i sztylet na plecach, błagam co to jesT?????????
ja zaraz oszaleję z bólu!!!! wszystko trzeszxczy, boli, co ja mam zrobić, gdzie mam iść? dlazego nie zrobili mi przeswietlen na sorze????????????????
pomozcie blagam bo nie wyrabiam!!!

przez alu 28 cze 2015, 21:09
Dziewczyny, najlepsze życzenia urodzinowe! Żeby wasze nerwy były silne i zdrowe :)

bezsilna_22, bardzo Ci współczuję, bo jesteś w fatalnym stanie (psychicznie, nie fizycznie), ale podpisuję się pod postem Płatka Róży - przychodzisz tu napisać barwną opowieść o swoich dolegliwościach używając istnej masy czasowników i przymiotników i niczego, ale to niczego do siebie nie dopuszczasz. Jutro przestanie boleć Cię kręgosłup to wrócisz do "zmasowanej inwazji glist", pękającego jelita, sepsy itp., mimo, że gastrolog wykluczył jakieś faktyczne przyczyny Twoich dolegliwości. Nie obraź się, ale wg mnie powinnaś pomyśleć o szpitalu, o oddziale nerwic, niestety. Ty nie chcesz żadnej pomocy, bo pławisz się w tym wszystkim i to jest straszne.
alu

przez bezsilna_22 28 cze 2015, 21:16
alu napisał(a):Dziewczyny, najlepsze życzenia urodzinowe! Żeby wasze nerwy były silne i zdrowe :)

bezsilna_22, bardzo Ci współczuję, bo jesteś w fatalnym stanie (psychicznie, nie fizycznie), ale podpisuję się pod postem Płatka Róży - przychodzisz tu napisać barwną opowieść o swoich dolegliwościach używając istnej masy czasowników i przymiotników i niczego, ale to niczego do siebie nie dopuszczasz. Jutro przestanie boleć Cię kręgosłup to wrócisz do "zmasowanej inwazji glist", pękającego jelita, sepsy itp., mimo, że gastrolog wykluczył jakieś faktyczne przyczyny Twoich dolegliwości. Nie obraź się, ale wg mnie powinnaś pomyśleć o szpitalu, o oddziale nerwic, niestety. Ty nie chcesz żadnej pomocy, bo pławisz się w tym wszystkim i to jest straszne.

Kochana, ja mam takie bóle jak opisałam, wszystko boli, trzeszczy, mam zaawansowaną osteoporozę, Ty byś się nie bała? dzisiaj dyżurny lekarz stwierdził zapalenie, nie wiem jakie. ale wariuję z bólu, dokładnie takie bóle jak opisałam, przecież ewidentnie coś się dzieje, płacze znowu ,nic nie pomaga

przez nerwa 28 cze 2015, 21:18
A mnie dzisiaj caly dzien boli glowa, ale pomyslalam, ze pewnie od pogody czy cos (bo tak w czolowych okolicach).
Ale teraz polezalam doslownie z 10 min, podnioslam sie, i wlaczylo mi sie jakies takie dziwne kołowanie. Nie wiem co to za akcja. Jakbym byla pijana.. ehhh :-/
Nie wiem dlaczego tak nagle, i czy to powiazane z tym bolem glowy jakos. I dlaczego nagle po tym lezeniu sie zaczelo?
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez platek rozy 28 cze 2015, 21:42
alu, dziekuje serdecznie za zyczenia :*******Tez sadze ze najpierw to dobry psychiatra i psychoterapeuta powinien sie zajac bezsilna , Niestety.

nerwa, czesc Slonce :******* a moze byc i od pogody bol glowy bo sie zmienia ta nasza pogoda ostatnio co i rusz. Ja tez wyczulona na takie zmiany.Ja mam takie zawroty czesto przy migrenowym bolu wiec moze to cos w tym stylu???

bezsilna_22, a robisz cos z ta osteoporoza? Pewnie nie i jeszcze malo co jesz a dieta jest tutaj bardzo wazna. Z takim podejsciem to Ty sama siebie wykanczasz.
I ludzie juz nie maja co Ci napisac bo i tak masz to gdzies. Cale spectrum chorob masz , a wiekszosc w swojej glowie.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

przez scooby 28 cze 2015, 21:54
A mnie boki podbrzusze w jednum miejscu, jakby byl tam siniak. Nasila sie przy dotyku, promirniuje do pachwiny i plecow :/ mtos jakies pomysly? Pojde do lekarza, ale czekam na karte z pracowniczej opieki medycznej

przez nerwa 28 cze 2015, 21:58
platek rozy, Hej :* no wlasnie tez tak zaczelam czytac, ze moze byc przy migrenie. Ja ogolnie jak miewam migrene, to boli mnie jedna polowa glowy, i wiadomo - mdlosci itd. A dzisiaj boli mnie tak inaczej, i nie az tak. Ale w sumie moze jakas lzejsza odmiana, a w zamian doszly zawroty...
Juz dawno nie mialam akcji "zawroty" albo "pijany stan". Kiedys to pamietam, że ciagnelo mi sie tygodniami. Mam nadzieje, ze nie zostanie mi na dluzej :-/

a w ogole, platek rozy, spoznione, ale jak najbardziej szczere! - Wszystkiego najlepszego!!! :) oby teraz było tylko lepiej. Jak najmniej stresow w zyciu, najlepiej samych radosci i przyjemnosci. Ale przede wszystkim - zdrowia fizycznego i psychicznego :great: Usciski! :*
"The greatest weapon against stress is our ability to choose one thought over another." ~William James

przez Mili89 28 cze 2015, 22:30
Mnie strasznie te nogi bola uda nie wiem czemu :( wypilam elektrolity i magnez. Puls mam 95 ttak sie martwie:( i niedobrze mi jest strasznie:( oszaleje a są moje urodziny:(

przez Ardash 28 cze 2015, 22:39
Scooby nie mam pojecia,co to moze byc. Stawialabym na jelito. A to przeczulone, bolace miejsce moze byc np.od czestego dotykania, macania, gniecenia.

bezsilna przeciez kilka stron wczesniej dziewczyny pisaly ci na temat bolu kregoslupa i czym to moze byc spowodowane. Piszesz, ze czytasz nasze reakcje, a ja i tak mam wrazenie, ze reagujac na twoje posty piszemy sobie, a muzom, bo do ciebie i tak nic nie trafia...

Mili a moze ten bol nog to od jakiegos wirusa. Pamietasz jak moja coreczke bolaly nozki, ze nie mogla chodzic? Jakies dwa tygodnie po tym corcia przyjaciolki miala dokladnie to samo :?

przez Mili89 28 cze 2015, 22:47
Ardash, tak pamiętam. Kiedyś też miałam podobny ból i byłam ddobe w szpitalu wypuścili mnke później mówiąc że to jakiś wirus najpierw kroplowki dostałam... Teraz znów tak panikuje:(:(

przez Ardash 28 cze 2015, 23:00
Mili kochana nie denerwuj sie. Popros meza, niech ci rozmasuje te nogi. Masz jakas masc rozgrzewajaca, ktora mozna stosowac w ciazy? Jesli nie to wystarczy oliwka lub balsam do ciala.
Mozesz wziac tez paracetamol.
Do tego dobra herbatka i do lozka.
Obejrzyj jakis fajny film i zrelaksuj sie. W koncu masz urodziny :D Bedzie dobrze :*

Sortuj wg